Вінницька обласна
федерація футболу

Середа, 15 серпня 2018, 04:26:02

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Світанок Агросвіт» (Шляхова) 35
ФК «ЕМС-Поділля» (Вінниця) 28
ФК «Факел» (Липовець) 28

Перша «Захід»

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 43
ФК «Балкани» (Хмільник) 41
ФК «Візит» (Соколова) 33

Перша «Cхід»

ФК «Володимир» (Тиврів) 47
ФК «Поділля» (Крижопіль) 34
ФК «Поділля» (Кирнасівка) 32

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

Боднар В. "Дністер-С"

Мартинюк О. "Поділля Кр.

Харчук О. "Горизонт"

УВАГА! Черех технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга

Соума Амара Світанок-Агросвіт
(с. Шляхова)
12 13

Перша ліга (захід)

Сусол Артем Горизонт
(с. Хоньківці)
9 17

Перша ліга (схід)

Лєбєдєв Євгеній Поділля
(Кирнасівка)
10 9 (1)

21 тур

2 червня 2018 р.

"Поділля" Крижопіль - "Нива" Оратів - 3:0 - технічний результат.

"Будівельник" Іллінці - "Сатурн-Перемога" Вапнярка. м.Іллінці, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Маринович Дмитро (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Трончук Леонід (м.Козятин), Воронюк Андрій (м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Ляпічев Сергій (м.Вінниця).

3 червня 2018 р.

"Рось" Погребище - "Поділля" Кирнасівка. м.Погребище, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Моргун Роман (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Цибрій Володимир, Наровицький Юрій (м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Воробйов Володимир (м.Вінниця).

 

 

20 тур

26 травня 2018 р.

"Нива" Тростянець - "Будівельник" Іллінці. м.Тростянець, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Бродовський Руслан (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Савенко Юрій (м.Вінниця), Колійчук Руслан (м.Вапнярка).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Воробйов Володимир (м.Вінниця).

"Поділля" Кирнасівка - "Володимир" Тиврів. смт.Кирнасівка, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Салюк Євгеній (м.Калинівка).

Асистенти арбітра: Цибрій Володимир, Наровицький Юрій (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Віскер Олександр (м.Вінниця).

"АКВ" Глухівці - "Рось" Погребище. с.Глухівці, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Маковей Ігор (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Трончук Леонід (м.Козятин), Федоров Віктор (м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Уразов Едуард (м.Вінниця).


 

19 тур

19 травня 2018 р.

"Сатурн-Перемога" Вапнярка - "Нива" Тростянець. м.Вапнярка, стадіон в/ч, 16-00.

Арбітр: Воронюк Андрій (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Білаш Назарій, Поступайло Дмитро (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Уразов Едуард (м.Вінниця).

20 травня 2018 р.

"Володимир" Тиврів - "АКВ" Глухівці. м.Тиврів, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Кисельов Павло (м.Жмеринка).

Асистенти арбітра: Колійчук Руслан (м.Вапнярка), Захараш Володимир (м.Немирів).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Воробйов Володимир (м.Вінниця).

"Нива" Оратів - "Поділля" Кирнасівка. м.Оратів, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Воронюк Андрій (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Александренко Микола, Федоров Віктор (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Дзюба Володимир (м.Вінниця).

"Будівельник" Іллінці - "Поділля" Крижопіль. м.Іллінці, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Попович Сергій (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Бродовський Руслан (м.Вінниця), Трончук Леонід (м.Козятин).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Король Петро (м.Вінниця).

 

18 тур

12 травня 2018 р.

"Поділля" Крижопіль - "Сатурн-Перемога" Вапнярка. м.Крижопіль, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Бортник Олександр (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Колійчук Руслан (м.Вапнярка), Подлесецький Валерій (м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Веретинський Анатолій (м.Вінниця).

13 травня 2018 р.

"АКВ" Глухівці - "Нива" Оратів. с.Глухівці, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Попович Сергій (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Салюк Євгеній (м.Калинівка), Цибрій Володимир (м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Віскер Олександр (м.Вінниця).

"Рось" Погребище - "Володимир" Тиврів. м.Погребище, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Кисельов Павло (м.Жмеринка).

Асистенти арбітра: Зарічний Сергій, Савенко Юрій (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Александренко Володимир (м.Вінниця).

 

 

17 тур

5 травня 2018 р.

"Нива" Тростянець - "Поділля" Крижопіль. м.Тростянець, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Воронюк Андрій (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Колійчук Руслан (м.Вапнярка), Бортник Олександр (м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Дзюба Володимир (м.Вінниця).

6 травня 2018 р.

"Нива" Оратів - "Рось" Погребище. с.Тетеїв, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Бортник Олександр (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Трончук Леонід (м.Козятин), Білаш Назарій (м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Ляпічев Сергій (м.Вінниця).

"Будівельник" Іллінці - "Поділля" Кирнасівка. м.Іллінці, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Маковей Ігор (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Подлесецький Валерій, Копаниця Петро (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Кривов'язюк Микола (м.Вінниця).

 

 

16 тур

1 травня 2018 р.

"Поділля" Кирнасівка - "Сатурн-Перемога" Вапнярка. смт.Кирнасівка, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Сащенко Ярослав (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Олійник Михайло, Наровицький Юрій (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Віскер Олександр (м.Вінниця).

"АКВ" Глухівці - "Будівельник" Іллінці. с.Глухівці, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Маковей Ігор (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Слободянюк Максим, Копаниця Петро (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Кривов'язюк Микола (м.Вінниця).

"Володимир" Тиврів - "Нива" Оратів. м.Тиврів, стадіон "Колос", 11-00.

Арбітр: Єрмолов Сергій (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Бельдій Сергій, Куниця Михайло.

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Дзюба Володимир (м.Вінниця).

 

 

15 тур

28 квітня 2018 р.

"Сатурн-Перемога" Вапнярка - "АКВ" Глухівці. смт.Вапнярка, стадіон в/ч, 16-00.

Арбітр: Воронюк Андрій (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Білаш Назарій, Подлесецький Валерій (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Уразов Едуард (м.Вінниця).

"Будівельник" Іллінці - "Рось" Погребище. м.Іллінці, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Салюк Євгеній (м.Калинівка).

Асистенти арбітра: Цибрій Володимир, Наровицький Юрій (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Король Петро (м.Вінниця).

"Нива" Тростянець - "Поділля" Кирнасівка. м.Тростянець, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Маковей Ігор (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Савенко Юрій (м.Вінниця), Колійчук Руслан (м.Вапнярка).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Ляпічев Сергій (м.Вінниця).

 

 

 

 

14 тур

21 квітня 2018 р.

"АКВ" Глухівці - "Нива" Тростянець. с.Глухівці, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Захараш Володимир (м.Немирів).

Асистенти арбітра: Білаш Назарій, Наровицький Юрій (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Ляпічев Сергій (м.Вінниця).

"Рось" Погребище - "Сатурн-Перемога" Вапнярка. м.Погребище, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Бортник Олександр (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Чураков Артем, Савенко Юрій (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Дерев'яний Яків (м.Жмеринка).

22 квітня 2018 р.

"Поділля" Кирнасівка - "Поділля" Крижопіль. с.Кирнасівка, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Зарічний Сергій (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Олійник Михайло (м.Вінниця), Кравченко Олександр (м.Жмеринка).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Веретинський Анатолій (м.Вінниця).

"Володимир" Тиврів - "Будівельник" Іллінці. м.Вінниця, стадіон СК "Нива", 17-00.

Арбітр: Салюк Євгеній (м.Калинівка).

Асистенти арбітра: Бродовський Руслан, Федоров Віктор (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Дзюба Володимир (м.Вінниця).

 

 

 

13 тур

14 квітня 2018 р.

"Нива" Тростянець - "Рось" Погребище. м.Тростянець, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Зарічний Сергій (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Олійник Михайло (м.Вінниця), Колійчук Руслан (м.Вапнярка).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Веретинський Анатолій (м.Вінниця).

"Поділля" Крижопіль - "АКВ" Глухівці. м.Крижопіль, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Салюк Євгеній (м.Калинівка).

Асистенти арбітра: Захараш Володимир (м.Немирів), Цибрій Володимир (м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Ляпічев Сергій (м.Вінниця).

15 квітня 2018 р.

"Будівельник" Іллінці - "Нива" Оратів. м.Іллінці, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Моргун Роман (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Чураков Артем, Слободянюк Максим (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Віскер Олександр (м.Вінниця).

18 квітня 2018 р.

"Сатурн-Перемога" Вапнярка - "Володимир" Тиврів. м.Вапнярка, стадіон в/ч, 16-00.

Арбітр: Шпаркий Євгеній (м.Могилів-Подільський).

Асистенти арбітра: Подлесецький Валерій, Савенко Юрій (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Шаповалов Олег (м.Вінниця).

 

12 тур

9 квітня 2018 р.

"Рось" Погребище - "Поділля" Крижопіль. м.Погребище, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Салюк Євгеній (м.Калинівка).

Асистенти арбітра: Трончук Леонід (м.Козятин), Савенко Юрій (м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Дерев'яний Яків (м.Жмеринка).

"Нива" Оратів - "Сатурн-Перемога" Вапнярка. м.Оратів, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Зарічний Сергій (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Єрмолов Сергій, Копаниця Петро (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Александренко Володимир (м.Вінниця).

11 квітня 2018 р.

"Володимир" Тиврів - "Нива" Тростянець. м.Тиврів, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Сидорук Олександр (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Цибрій Володимир (м.Вінниця), Колійчук Руслан (м.Вапнярка).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Коваленко Віктор (м.Вінниця).

Футбольні новини області

Футбол в Україні

Світовий футбол

Новини СФК «Нива-В»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

13.08 - Мисака Павла
14.08 - Олійника Михайла
17.08 - Зарічного Владислава
19.08 - Сметанюк Вікторію
19.08 - Михайлюка Валерія
20.08 - Шикіра Олега
21.08 - Волкова Ігоря

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити

Вручення дипломів про проходження курсів підвищення кваліфікації

Курси підвищення кваліфікації вчителів фізичної культури з методики викладання футболу

1/5