Вінницька обласна
федерація футболу

Неділя, 18 листопада 2018, 03:22:54

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Світанок Агросвіт» (Шляхова) 22
ФК «Агро-Астра» (Рачки) 18
ФК «Володимир» (Тиврів) 18

Перша «Захід»

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 21
ФК «Біофарм» (Літин) 16
ФК «Локомотив» (Жмеринка) 13

Перша «Cхід»

ФК «Томашпіль» 18
ФК «Поділля» (Крижопіль) 13
ФК «Сатурн-Перемога» (Вапнярка) 11

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

Шкляр Валерій - "Авангард" - 1 матч.

Стаднійчук Роман - "Володимир" - 1 матч.

Смульський Руслан - "Володимир" - 1 матч.

Турчинський Владислав - "Володимир" - 1 матч.

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

Група «А»

2002-2003 р. н. І коло
                                   
  Назва команд 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   М'ячі Очки Місце  
  1. ДЮСШ Тиврівський р-н 3:2
1:2 5:1
            9:5
6 2  
  2. ДЮСШ Муровані Курилівці 2:3
6:1 4:0
            12:4
6 1  
  3. ДЮСШ Погребище 2:1
1:6 3:0
            6:7
6 3  
  4. ВОДЮСШ Вінниця 1:5 0:4
0:3
            1:12
0 4  
                                   
2004-2005 р. н. І коло
                                   
  Назва команд 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   М'ячі Очки Місце  
  1. ДЮСШ Іллінці
    1:4             1:4
0 5  
  2. ДЮСШ "Темп"-Avto-Ria Вінниця   0:1
6:0 0:8             6:9
3 4  
  3. ДЮСШ Хмільник
1:0 4:1
1:4 3:1 4:0         13:6
12 2  
  4. ДЮСШ Козятинський р-н
0:6 1:4 0:3
2:6           3:19
0 7  
  5. РДЮСШ Тиврів 4:1
8:0 4:1 3:0 4:1
2:1         25:4
18 1  
  6. ДЮСШ "Темп"-Avto-Ria-2 Вінниця
  1:3 6:2 1:4
        8:9
3 3  
  7. ДЮСШ Погребище
  0:4   1:2  
      1:6 0 6  
                                   

Група «Б»

2002-2003 р. н. І коло
                                   
  Назва команд 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   М'ячі Очки Місце  
  1. ДЮСШ Тульчин 4:0
3:0   3:0 1:1 4:1 1:0 4:0     20:2
 19  1  
  2. ДЮСШ Чернівці  0:4 1:0
3:3  3:0 1:1 2:3 5:1  3:3      18:15  12  4  
  3. ДЮСШ Томашпіль 0:3
 0:1 2:5
 3:0 1:2 1:3 5:6 0:1      12:21  3  9  
  4. ДЮСШ "Інтер" Тульчин
 3:3 5:2 2:0
4:2 1:0 6:1 0:0      21:8  17  2  
  5. ДЮСШ Крижопіль 0:3
 0:3  0:3  0:2 0:1
1:1 3:0 2:2      6:15  5  7  
  6. ДЮСШ Ладижин 1:1
 1:1  2:1  2:4 1:0 1:2
3:3        11:12  9  5  
  7. ДЮСШ Бершадь 1:4
3:2  3:1 0:1  1:1 2:1  3:0  3:0     16:10
 16  3  
  8 ДЮСШ Шпиків  0:1  1:5  6:5  1:6  0:3  3:3  0:3        11:26  4  8  
  9 ОТГ Мурафа  0:4  3:3 1:0  0:0  2:2    0:3        6:12  6  6  
                                   
2004—2005 р. н. І коло
                                   
  Назва команд 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   М'ячі Очки Місце  
  1. ДЮСШ Ямпіль 2:3
    1:0   1:3 4:6 2:0      10:12 6  7  
  2. ДЮСШ Могилів-Подільський р-н  3:2 5:2
1:4 1:2  1:2  1:4 0:10 5:3      17:29  9  5  
  3. ДЮСШ Шаргород
2:5 1:5
0:3 1:2 1:5 1:6 1:2      7:28  0  9  
  4. ДЮСШ Вапнярка
 4:1  5:1
0:3 0:3 2:5        11:13  6  6  
  5. ДЮСШ Тростянець 0:1
 2:1  3:0   0:2
2:0 1:5 1:1      9:10  10  4  
  6. Поділля-ДЮСШ Тульчин
 2:1 2:1 3:0  2:0 2:0
0:1 2:1      13:4  18  2  
  7. ДЮСШ Чернівці 3:1
 4:1 5:1 3:0 0:2 0:2 1:4
3:1      19:12  15  3  
  8. ДЮСШ Могилів-Подільський 6:4
10:0  6:1 5:2  5:1  1:0 4:1 7:1
     44:10  24 1  
  9. ДЮСШ Тульчин 0:2
3:5  2:1    1:1 1:2  1:3  1:7
   9:21  4  8  

Новини СФК «Нива-В»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

10.11 - Мендуся Олександра
10.11 - Юрківського Володимира
10.11 - Коровія Валерія
11.11 - Семенюка Василя
14.11 - Ляпічева Сергія
20.11 - Демченка Михайла

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити