Вінницька обласна
асоціація футболу

Понеділок, 27 травня 2024, 21:28:11

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Кращі бомбардири

 

   Ім'я Команда  І
Г
I  Нароган Вадим ФК "Авангард" Ладижин 8 8
II Васалатій Владислав ФК "Орлівка" Орлівка 7 5
III Пилипенко Максим ФК "Факел" Липовець 7 5
IV Новаківський Віктор ФК "Поділля" Кирнасівка 8 5
V Балинський Дмитро ФК "Факел" Липовець 7 3

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2023/2024 рр.

Турнірна таблиця 

Команда Очки
1 ФК «Поділля» (Кирнасівка) 22
2 ФК «Авангард» (Ладижин) 19
3 ФК «Факел» (Липовець) 18
4 ФК «Орлівка» (Орлівка) 11
5 ФК «Локомотив» (Жмеринка) 6
6 ФК «Поділля» (Крижопіль) 1

 

 

Вітаємо з Днем народження

27.05 - Квасневського Сергія
27.05 - Бабкова Володимира
28.05 - Кольцова Валерія
31.05 - Якименка Михайла
04.06 - Воронюка Андрія
04.06 - Лісового Миколу
06.06 - Ціону Анатолія

Група «А»

2005-2006 р. н.
  Назва команд 1 2 3 4 5 6 І В Н П М'ячі Очки Місце
  1. ДЮСШ Козятинський район (Козятинський р-н)     4:0  1:7  1:4 0:3 0:3 5 1 0 4 6:17 3 6
  2. ДЮСШ Муровані Курилівці (Муровані Курилівці)   0:4    3:0 3:0   2:4 0:6  5  0  3  8:14  6  4
  3. Прем`єр-Нива (Вінниця)  7:1  0:3   0:4 0:3 0:3 5 1 0 4 7:14 3 5
  4. ДЮСШ Літин (Літин)   4:1  0:3 4:0   2:2 2:3 5 2 1 2 12:9 7 3
  5. Темп-2 (Вінниця) 3:0 4:2 3:0 2:2    1:3 5 3 1 1 13:7 10 2
   6.  Темп (Вінниця)  3:0 6:0 3:0 3:2  3:1   5 5 0 0 18:3 15 1
2007-2008 р. н.
  Назва команд 1 2 3 4 5 6 7 І В Н П М'ячі Очки Місце
  1. Темп (Вінниця)   3:1  2:2  1:1 2:1   3:1 0:1  3 2 1 11:7 11 2
  2. Темп-2 (Вінниця)   1:3    6:0  2:2 0:3  2:4   7:3 6 1 3 18:15 7 4
  3. ДЮСШ Хмільник (Хмільник)   2:2  0:6    1:1  0:5  3:0  1:12 1 2 3 7:26 5 7
  4. ДЮСШ Літин (Літин)  1:1  2:2  1:1   0:2  1:1   4:3 4 1 9:10 7 5
  5. ДЮСШ Бар (Бар)  1:2  3:0  5:0  2:0   0:0   0:3  6  3 1 2 11:5 10 3
   6. РДЮСШ Тиврів (Тиврів)   1:3  4:2  0:3  1:1  0:0    1:2  6  1 2 3 7:11 5 6
  7. КЗ ВОДЮСШ Нива (Вінниця)   1:0  3:7  12:1  3:4  3:0  2:1    6  4 0 2 24:13 12 1

Група «Б»

2005-2006 р. н.
  Назва команд 1 2 3 4 5 6 7 І В Н П М'ячі Очки Місце
  1. КДЮСШ (Шаргород)   2:3  0:9    0:3  0:3  2:5 5 0 0 5 4:23 0 7
  2. ДЮСШ Крижопіль (Крижопіль)  3:2    3:0  3:2 1:0   2:1  7:3 6 6 0 0 19:8 18 1
  3. ДЮСШ Могилів-Подільський район (Могилів-Подільський)  9:0  0:3    2:1  0:1  0:1  3:1 6 3 0 3 14:7 9 4
  4. РДЮСШ Ровесник (Бершадь)     2:3  1:2    1:1  5:2 5:4 5 2 1 2 14:12 7 5
  5. ДЮСШ Ямпіль (Ямпіль)   3:0  0:1  1:0  1:1    1:2  7:3 6 3 1 2 13:7 10 3
  6. ДЮСШ Ладижин (Ладижин)   3:0  1:2  1:0  2:5  2:1   10:0 6 4 0 2 19:8 12 2
  7.  ДЮСШ Шпиків (Шпиків)  5:2  3:7  1:3  4:5  3:7  0:10   6 1 0 5 16:34 3 6
2007—2008 р. н.
  Назва команд 1 2 3 4 5 6 7 8 І В Н П М'ячі Очки Місце
  1. РДЮСШ Ровесник (Бершадь)  9:2   2:2  4:0  3:1 3:0   1:4 2:1 24:10  16 
  2. ФСК Титан (Яришів)   2:9    1:4  1:4  2:7 2:4  1:6 1:3 10:37  0
  3. ДЮСШ Томашпіль (Томашпіль)   2:2  4:1    7:0  2:3 1:3  0:1   3:2  1  3  19:12  10  5
  4. ДЮСШ Вапнярка (Вапнярка)   0:4  4:1  0:7    0:6 0:5   0:5 0:1   7  4:29
  5. ДЮСШ смт.Чернівці (смт.Чернівці)   1:3 7:2   3:2  6:0   4:1   0:1 1:2  7  4  3 22:11   12
  6. КДЮСШ Шаргород (Шаргород)  0:3  4:2  3:1  5:0  1:4    0:4 2:4   7  3  0  4 15:18   9
  7. ДЮСШ Ямпіль (Ямпіль)  4:1   6:1  1:0  5:0  1:0  4:0   1:0   7 22:2   21
  8. ДЮСШ Тульчин (Тульчин)  1:2  3:1  2:3  1:0  2:1  4:2  0:1    4  3 13:10  12   4

 

 

2010—2011 р. н.
Назва команд 1 2 3 4 5 6 І В Н П М'ячі Очки Місце
1. Спарта (Жмеринка)    1:1  0:2  0:4  0:1  0:4 5  1 4  1:12 6
2. ДЮСШ Муровані Курилівці (Муровані Курилівці)   1:1   1:11 3:3  0:4 0:8  5  0  2 3  5:27 5
3. ДЮСШ Могилів-Подільський (Могилів-Подільський)  2:0 11:1    4:1 5:3  0:2  5 4  0  1 22:7 12 2
4. ДЮСШ Чернівці (смт.Чернівці)   4:0 3:3   1:4    0:3 0:3 5  1  3  8:13 4 4
5. КДЮСШ Шаргород (Шаргород)  1:0  4:0  3:5 3:0   0:3 5  3  0  2 11:8 9 3
6. ДЮСШ Ямпіль (Ямпіль)   4:0  8:0  2:0 3:0 3:0   5 5  0  0 20:0 15 1

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед ДЮЗ 2023/2024 рр.

Чемпіонат Вінницької області з футзалу серед студентських команд ЗВО

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Команда   Очки
ВДПУ  15
ХНУВС  15
ДонНУ  12
ВТЕІ  9
НАНГУ  7
ВНТУ  4
ВНАУ  0

Турнірна таблиця Чемпіонату Вінницької області серед дівчат 2021/2022 рр.

 

2006-2007 р.н.

2008-2009 р.н.

 

Дитячо-юнацька футбольна ліга України

 

duflu

Новини ФК «Нива»

logoNiva