Вінницька обласна
асоціація футболу

Вівторок, 23 квітня 2024, 14:19:33

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Кращі бомбардири

 

   Ім'я Команда  І
Г
I  Новаківський Віктор ФК "Поділля" Кирнасівка 5 5
II Нагоран Вадим ФК "Авангард" Ладижин 5 4
III Пирогівський Володимир ФК "Факел" Липовець 5 3
IV Медвідь Віталій ФК "Орлівка" Орлівка 5 2
V Мотрук Андрій ФК "Локомотив" Жмеринка 5

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2023/2024 рр.

Турнірна таблиця 

Команда Очки
1 ФК «Поділля» (Кирнасівка) 18
2 ФК «Факел» (Липовець) 11
3 ФК «Авангард» (Ладижин) 10
4 ФК «Орлівка» (Орлівка) 8
5 ФК «Локомотив» (Жмеринка) 3
6 ФК «Поділля» (Крижопіль) 1

 

 

Вітаємо з Днем народження

26.04 - Наровицького Юрія
27.04 - Петрова Михайла
03.05 - Корбута Юрія
07.05 - Софійчука Олега
08.05 - Перепилицю Олександра
11.05 - Лукавого Дмитра
12.05 - Дерев'яного Якова

 

U-17-16
Група "1"
                                 
Назва команд 1 2 3 4 5 6 7 8 І В Н П М'ячі Очки Місце
1.  ДЮСШ (Тульчин)    2:0
 0:2 0:3 1:3 0:2 1:7 6:0 7
2 0 5 10:17 6 VI
2.  ДЮСШ (Томашпіль)  0:2
  1:3 0:5 0:5 1:3 1:5 2:4 7
0 0 7 5:27 0 VIII
3.  ДЮСШ (Гайсин)  2:0
3:1   1:3 4:6 0:1 1:0 5:0 7
4 0 3 16:11 12 V
4.  ДЮСШ (Крижопіль)  3:0
5:0 3:1   2:2 0:0 2:3 2:0 7
4 2 1 17:6 14 IV
5.  ДЮСШ "Інтер" (Тульчин) 3:1 5:0 6:4 2:2   1:1 0:2 6:0 7 4 2 1 23:10 14 III
6.  ДЮСШ (Ладижин) 2:0 3:1 1:0 0:0 1:1   1:1 9:1 7 4 3 0 17:4 15 II
7.  РДЮСШ "Ровесник" (Бершадь) 7:1 5:1 0:1 3:2 2:0 1:1   5:1 7 5 1 1 23:6 16 I
8.  ДЮСШ (Шпиків) 0:6 4:2 0:5 0:2 0:6 1:9 1:5   7 1 0 6 6:35 3 VII
U-17-16 Група "2"
                                 
Назва команд 1 2 3 4 5 6 7 8 І В Н П М'ячі Очки Місце
1.  ДЮСШ (Бар)   0:4
0:4 1:0 1:0 0:1 0:11 2:1 7 3 0 4 4:21 9  IV
2.  ВОК ДЮСШ "Прем'єр-Нива" (Вінниця)  4:0
  4:1 1:1 1:1 2:3 0:3 3:1 7 3 2 2 15:10 11  ІІІ
3.  ДЮСШ (Літин) 4:0
1:4   0:0 4:2 1:0 0:6 1:0 7 4 1 2 11:12 13  ІІ
4.  ДЮСШ ВО (Калинівка)  0:1
1:1 0:0   0:1 2:2 0:4 1:6 7 0 3 4 4:15 3  VIII
5.  ДЮСШ "Авангард"(Калинівка)  0:1
1:1 2:4 1:0   3:1 0:7 1:1 7 2 2 3 9:15 8  VI
6. ДЮСШ (Мог.-Под.р-н) 1:0 3:2 0:1 2:2 1:3   0:3 1:1 7 2 2 3 8:12 8  V
7. ВО ДЮСШ "Нива" (Вінниця) 11:0 3:0 6:0 4:0 7:0 3:0   7:1 7 7 0 0 41:1 21 І
8. ВОК ДЮСШ "Прем'єр-Нива"-2 (Вінниця) 1:2 1:3 0:1 6:1 1:1 1:1 1:7   7 1 2 4 11:16 5  VII
U-15
                         
Назва команд 1 2 3 4 І В Н П Мячі Очки Місце
1. ВО ДЮСШ "Нива" (Вінниця)   2:3
1:3 3:0 3 1 0 2 6:6 3  3
2. ДЮСШ (Жмеринка)  3:2
  3:4 3:0 3 2 0 1 9:6 6  2
3. РДЮСШ "Ровесник"-2 (Бершадський р-н)  3:1
4:3   3:0 3 3 0 0 10:4 9 1
4. ДЮСШ "Інтер" (Тульчин) 0:3
0:3 0:3   3 0 0 3 0:9 0  4
U-14  
                                 
Назва команд 1 2 3 4 5 6 7 8 І В Н  П М'ячі Очки Місце
1. ВО ДЮСШ "Нива" (Вінниця)    8:0
6:0 6:0 3:3 1:0 0:0 7:1 7 5 2 0 31:4 17 І
2. РДЮСШ (Козятинський р-н)  0:8
  1:0 2:2 0:3 1:4 0:2 1:1 7 1 2 4 5:20 5  VI
3. ДЮСШ (Літин)  0:6
0:1   0:3 1:2 0:8 0:6 0:5 7 0 0 7 1:31 0  VIII
4. ДЮСШ "Авангард"(Калинівка)  0:6
2:2 3:0   0:6 0:3 0:3 3:5 7 1 1 5 8:25 4  VII
5. ВОК ДЮСШ "Прем'єр-Нива" (Вінниця) 3:3 3:0 2:1 6:0   2:1 0:6 5:0 7 5 1 1 21:11 16  ІІІ
6. ВОК ДЮСШ "Прем'єр-Нива"-2 (Вінниця) 0:1 4:1 8:0 3:0 1:2   0:0 6:0 7 4 1 2 22:4 13  ІV
7. ДЮСШ (Липовець) 0:0 2:0 6:0 3:0 6:0 0:0   6:0 7 5 2 0 23:0 17  ІІ
8. ДЮСШ (Муровані Курилівці) 1:7 1:1 5:0 5:3 0:5 0:6 0:6   7 2 1 4 12:28 7  V

 

U-13
                               
Назва команд 1 2 3 4 5 6 7 І В Н  П М'ячі Очки Місце
1. ВО ДЮСШ "Нива" (Вінниця)   2:0
0:1 0:1 2:1 2:2 0:1 6 2 1 3 6:6 7  5
2. ФК "Гнівань" (Гнівань) 0:2
  0:9 1:0 2:0 6:1 1:1 6 3 1 2 10:13 10  3
3. "VinSmart" (Вінниця) 1:0
9:0   5:0 6:0 4:1 2:0 6 6 0 0 27:1 18  1
4. ВОК ДЮСШ "Прем'єр-Нива" (Вінниця)  1:0
0:1 0:5   2:0 2:0 0:1 6 3 0 3 5:7 9  4
5. ДЮСШ "Десна" (Він.р-н))  1:2
0:2 0:6 0:2   0:1 0:8 6 0 0 6 1:21 0  7
6. ДЮСШ (Мог.-Под.)  2:2
1:6 1:4 0:2 1:0   1:4 6 1 1 4 6:18 5  6
7.  ВО ДЮСШ "Нива"-2 (Вінниця) 1:0 1:1 0:2 1:0 8:0 4:1   6 4 1 1 15:4 13  2

 

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед ДЮЗ 2023/2024 рр.

Чемпіонат Вінницької області з футзалу серед студентських команд ЗВО

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Команда   Очки
ВДПУ  15
ХНУВС  15
ДонНУ  12
ВТЕІ  9
НАНГУ  7
ВНТУ  4
ВНАУ  0

Турнірна таблиця Чемпіонату Вінницької області серед дівчат 2021/2022 рр.

 

2006-2007 р.н.

2008-2009 р.н.

 

Дитячо-юнацька футбольна ліга України

 

duflu

Новини ФК «Нива»

logoNiva