Вінницька обласна
федерація футболу

Понеділок, 28 травня 2018, 08:00:43

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Світанок Агросвіт» (Шляхова) 35
ФК «ЕМС-Поділля» (Вінниця) 28
ФК «Факел» (Липовець) 28

Перша «Захід»

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 41
ФК «Балкани» (Хмільник) 35
ФК «Дністер-С» (Серебрія) 31

Перша «Cхід»

ФК «Володимир» (Тиврів) 43
ФК «Будівельник» (Іллінці) 32
ФК «Поділля» (Крижопіль) 30

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

Батиршин С. "Горизонт"

Боднар В. "Дністер-С"

Мартинюк О. "Поділля Кр.

Яковенко О. "Поділля" Кир.

Дячук Р. "Володимир"

Голуб В. "Факел" 30.05. матч-відповідь 1/2 фіналу Кубку.

УВАГА! Черех технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга

Соума Амара Світанок-Агросвіт
(с. Шляхова)
7 8

Перша ліга (захід)

Сусол Артем Горизонт
(с. Хоньківці)
9 17

Перша ліга (схід)

Лєбєдєв Євгеній Поділля
(Кирнасівка)
10 9 (1)

Голова Федерації футболу Львівської області Олександр Шевченко розповів про шляхи вирішення проблем на Арені Львів.

- Зараз тут виступає Верес, який став тимчасовим асоційованим членом Федерації футболу Львівської області та зареєструвався у Львові. Звичайно, це теж підтримка львівського футболу. Будемо просити інші команди грати на Арені Львів, щоб підтримувати її в належному стані. Також ми повинні використовувати кожну можливість привезти збірні України до Львова. Однак і керівництво Арени Львів мало докласти більше зусиль для того, щоб газон там був у найкращому вигляді, тому що з цим дійсно є проблеми. Восени навіть головний тренер збірної України Андрій Шевченко висловлював зауваження з цього приводу.

Я розмовляв з президентом ФФУ Андрієм Павелком. Він мене повністю підтримує. На мою думку - і так само стверджують багато в Україні - важкі і найважливіші матчі збірної потрібно проводити саме у Львові, адже тут настільки несамовита підтримка вболівальників, настільки потужний переможний дух, що, за словами гравців, ноги самі біжать. І це підтверджують і колишні збірники, які ще виходили в складі синьо-жовтих на поле стадіону Україна, і нинішні, які грали на Арені Львів. У Львові сачкувати неможливо - треба грати до кінця. Тому є бажання організовувати матчі збірної України у Львові, якщо, звичайно, виникне така можливість. Як відомо, УЄФА покарав Україну одним домашнім поєдинком без глядачів, і я висловився проти матчу збірної у Львові при порожніх трибунах в Лізі націй. Я переконаний: стадіон, вболівальники у нас підтримують команду. Поки невідомо, де Україна буде приймати Словаччину, а з Чехією зіграє в Харкові, щоб показати регіону, який розташований поруч з цим містом, тимчасово окупованих територій, як живе Україна, і що у нас може бути повноцінне свято футболу, - сказав функціонер.252bed

Новини СФК «Нива-В»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

26.05 - Мельника Олександра
27.05 - Квасневського Сергія
27.05 - Бабкова Володимира
28.05 - Кольцова Валерія
31.05 - Якименка Михайла

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити