Вінницька обласна
федерація футболу

Четвер, 18 жовтня 2018, 01:12:37

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Світанок Агросвіт» (Шляхова) 22
ФК «Агро-Астра» (Рачки) 15
ФК «Володимир» (Тиврів) 15

Перша «Захід»

ФК «Біофарм» (Літин) 16
ФК «Горизонт» (Хоньківці) 15
ФК «Колос» (Махнівка) 11

Перша «Cхід»

ФК «Томашпіль» 18
ФК «Поділля» (Крижопіль) 13
ФК «Сатурн-Перемога» (Вапнярка) 11

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

Сліпчик Юрій - "Будівельник" - 1 матч.

Оцабера Олександр - "Горизонт" - 1 матч.

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

Сьогодні у Будинку футболу відбулося жеребкування 1/8 фіналу Кубку України сезону-2018/2019.

У ньому взяли участь головний тренер молодіжної збірної України Олександр Головко та капітан збірної України серед ветеранів Владислав Ващук.

Процедура жеребкування — сліпа. Серед 16-ти учасників — 10 переможців третього попереднього етапу (чотири клуби Прем'єр-ліги, два представники першої ліги та чотири команди другої ліги), а також шість клубів Прем’єр-ліги, які згідно з рейтингом станом на початок сезону посідали місця з першого по шосте.

Матчі цієї стадії відбудуться 31 жовтня (базова дата).

Жеребкування 1/8 фіналу Кубку України-2018/2019

«Інгулець» (Петрове) — «Маріуполь» (Маріуполь)

«Шахтар» (Донецьк) — «Олімпік» (Донецьк)

«Калуш» (Калуш) — «Дніпро-1» (Дніпро) 

«Чорноморець» (Одеса) — «Ворскла» (Полтава)

«Десна» (Чернігів) — «Зоря» (Луганськ)

«Минай» (Ужгород) — «Динамо» (Київ)

«Гірник» (Кривий Ріг) — «Львів» (Львів)

«Черкащина-Академія» (Білозір'я) — «Карпати» (Львів)КУ

Новини СФК «Нива-В»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

16.10 - Греська Михайла
16.10 - Смульського Руслана
17.10 - Тарлецького Олега
17.10 - Хміля Ігоря
18.10 - Сигерича Антона
19.10 - Знак Вікторію
28.10 - Яхна Олександра

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити