Вінницька обласна
федерація футболу

Неділя, 18 листопада 2018, 04:19:16

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Світанок Агросвіт» (Шляхова) 22
ФК «Агро-Астра» (Рачки) 18
ФК «Володимир» (Тиврів) 18

Перша «Захід»

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 21
ФК «Біофарм» (Літин) 16
ФК «Локомотив» (Жмеринка) 13

Перша «Cхід»

ФК «Томашпіль» 18
ФК «Поділля» (Крижопіль) 13
ФК «Сатурн-Перемога» (Вапнярка) 11

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

Шкляр Валерій - "Авангард" - 1 матч.

Стаднійчук Роман - "Володимир" - 1 матч.

Смульський Руслан - "Володимир" - 1 матч.

Турчинський Владислав - "Володимир" - 1 матч.

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

Екс-президент «Металіста» Олександр Ярославський розповів про стан справ з харківським клубом.

Відповідаючи на питання, чи хоче він знову бачити колишній «Металіст», він сказав: «Однозначно так, хочу. Так хотілося б знову прийти на стадіон, побачити там 40 тисяч глядачів і одну з європейських команд - «Металіст» же провів близько п'ятдесяти єврокубкових матчів, коли ми вперше історії клубу прорвалися в Лігу Європи».

Але при цьому закликав реалістично дивитися на речі: «Сьогодні з «Металістом»є дві проблеми. Перша - незрозуміло, кому він належить, з ким розмовляти. І друга - борги «Металіста», їх ніхто не відміняв. На сьогоднішній день це сума близько 60-70 млн доларів. Але навіть якщо говорити про них, то незрозуміло, з ким говорити».

«Металіст» з'явився тим локомотивом, який витягнув наш Євро-2012, наше місто. Скажу вам відверто: у Харкова не було ніяких шансів прийняти матчі Євро-2012. Тому що було чотири основних міста: Київ, Донецьк, Львів і Дніпропетровськ, і було два резервні міста - Одеса і Харків. Ми фактично забрали участь у Дніпропетровська, своєю працею забрали. Ми побудували ту інфраструктуру, якої вимагали стандарти УЄФА», - розповів Ярославський.

З приводу ФК «Металіст 1925», який виступає в поточному сезоні Першій лізі Ярославський сказав: «Я завжди поважав і поважаю людей, які щось роблять. Засновники клубу, напевно, бачать якусь перспективу. Тому заважати їм я не буду. Вони самі повинні пройти цей шлях, самі повинні отримати результат. Я бачу себе тільки в «Металісті». Це була моя перша любов, нехай він нею і залишиться», - сказав Ярославський.Александр Владиленович Ярославский

Новини СФК «Нива-В»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

10.11 - Мендуся Олександра
10.11 - Юрківського Володимира
10.11 - Коровія Валерія
11.11 - Семенюка Василя
14.11 - Ляпічева Сергія
20.11 - Демченка Михайла

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити