Вінницька обласна
федерація футболу

Субота, 24 серпня 2019, 17:13:53

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Факел» (Липовець) 0
ФК «Володимир» (Тиврів) 0
ФК «Моноліт» (Козятин) 0

Перша «Захід»

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 45
ФК «Локомотив» (Жмеринка) 31
ФК «Промінь-АКВ» (Глухівці) 28

Перша «Cхід»

ФК «Томашпіль» 28
ФК «Поділля» (Кирнасівка) 23
ФК «Поділля» (Крижопіль) 22

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

Екс-президент «Металіста» Олександр Ярославський розповів про стан справ з харківським клубом.

Відповідаючи на питання, чи хоче він знову бачити колишній «Металіст», він сказав: «Однозначно так, хочу. Так хотілося б знову прийти на стадіон, побачити там 40 тисяч глядачів і одну з європейських команд - «Металіст» же провів близько п'ятдесяти єврокубкових матчів, коли ми вперше історії клубу прорвалися в Лігу Європи».

Але при цьому закликав реалістично дивитися на речі: «Сьогодні з «Металістом»є дві проблеми. Перша - незрозуміло, кому він належить, з ким розмовляти. І друга - борги «Металіста», їх ніхто не відміняв. На сьогоднішній день це сума близько 60-70 млн доларів. Але навіть якщо говорити про них, то незрозуміло, з ким говорити».

«Металіст» з'явився тим локомотивом, який витягнув наш Євро-2012, наше місто. Скажу вам відверто: у Харкова не було ніяких шансів прийняти матчі Євро-2012. Тому що було чотири основних міста: Київ, Донецьк, Львів і Дніпропетровськ, і було два резервні міста - Одеса і Харків. Ми фактично забрали участь у Дніпропетровська, своєю працею забрали. Ми побудували ту інфраструктуру, якої вимагали стандарти УЄФА», - розповів Ярославський.

З приводу ФК «Металіст 1925», який виступає в поточному сезоні Першій лізі Ярославський сказав: «Я завжди поважав і поважаю людей, які щось роблять. Засновники клубу, напевно, бачать якусь перспективу. Тому заважати їм я не буду. Вони самі повинні пройти цей шлях, самі повинні отримати результат. Я бачу себе тільки в «Металісті». Це була моя перша любов, нехай він нею і залишиться», - сказав Ярославський.Александр Владиленович Ярославский

Новини СФК «Нива-В»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

17.08 - Зарічного Владислава
19.08 - Сметанюк Вікторію
19.08 - Михайлюка Валерія
20.08 - Шикіра Олега
21.08 - Волкова Ігоря
24.08 - Лупашка Григорія
25.08 - Паламарчука Михайла
28.08 - Захараша Володимира

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити