Вінницька обласна
федерація футболу

Вівторок, 16 липня 2019, 13:57:18

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Світанок Агросвіт» (Шляхова) 50
ФК «Володимир» (Тиврів) 42
ФК «Моноліт» (Козятин) 31

Перша «Захід»

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 45
ФК «Локомотив» (Жмеринка) 31
ФК «Промінь-АКВ» (Глухівці) 28

Перша «Cхід»

ФК «Томашпіль» 28
ФК «Поділля» (Кирнасівка) 23
ФК «Поділля» (Крижопіль) 22

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

30 січня 2019 року в Будинку футболу в рамках проекту «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів» відбулося чергове засідання журі відбору.

До складу комісії ввійшли перший віце-президент ФФУ, легенда футболу Олег Протасов, перший віце-президент Асоціації аматорського футболу України Олександр Каденко, координатор соціальних проектів Євген Столітенко, радник із питань економічного співробітництва та розвитку Посольства ФРН в Україні д-р Тобіас Шрадер, співробітниця посольства Світлана Чеботар, заступник керівника проекту «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів» Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) Тетяна Хімченко, а також представник Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Наталія Вознюк.

За результатами проведеного детального аналізу документів та поданих проектів, що мали відповідати визначеним критеріям оцінювання, журі визначило кращі 11 заявок від аматорських футбольних клубів та ДЮСЗ, які стали переможцями відбору. Тепер кожен з 11-ти клубів отримає фінансову підтримку на реалізацію заявленого проекту в сумі, еквівалентній 11 тис. євро за курсом Національного банку України. Зверніть увагу, що частина цієї суми, еквівалентна 1 тис. євро, буде надана в якості матеріальної допомоги у вигляді базового набору екіпіровки та спортивного інвентарю. Нагадаємо, що заявлені проекти мають бути розпочаті клубом-переможцем до 31 травня 2019 року.

Під час презентації «Найкращих 11-ти» перший віце-президент Асоціації аматорського футболу України Олександр Каденко та координатор соціальних проектів Євген Столітенко ознайомили присутніх із переможцями, якими стали:

ФК «Зірка» Лінці (с. Кибляри, Закарпатська обл.);

Сокирянська ДЮСШ «Колос» (м. Сокиряни, Чернівецька обл.);

ФК «Січ» (с. Заболотці, Львівська обл.);

ФК «Нафтовик-Долина» (м. Долина, Івано-Франківська обл.);

ФК «Єврошпон-Смига» (смт Смига, Рівненська обл.);

ФК «Тірас» (м. Ямпіль, Вінницька обл.);

ФК «Трубіж» (с. Коржі, Київська обл.);

ГО ФК «Черкащина-Академія» (с. Білозір’я, Черкаська обл.);

Кобеляцька ДЮСШ (м. Кобеляки, Полтавська обл.);

Веселівська ДЮСШ (смт Веселе, Запорізька обл.);

ФК «Тростянець» на базі «Академії спорту» (м. Тростянець, Сумська обл.).

Радник із питань економічного співробітництва та розвитку Посольства ФРН в Україні д-р Тобіас Шрадер подякував за проведену роботу та відзначив: «Надійшло багато цікавих заявок на участь, і тому було вкрай важко обрати найкращі 11 проектів. Ми обрали тих, які зуміли себе показати належним чином і з найкращого боку. Я був приємно здивований, що цей проект викликав чималий інтерес в Україні, і впевнений, що він дасть поштовх для розвитку й покращення інфраструктурної бази та допоможе створенню європейських умов для занять спортом в багатьох регіонах вашої країни».

Зі свого боку перший віце-президент ФФУ Олег Протасов подякував членам журі та представникам Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні за участь у проекті й побажав переможцям успіхів і вдалої реалізації своїх заявок.

У свою чергу перший віце-президент ААФУ Олександр Каденко сказав: «Було дуже важко вибрати з такої великої кількості заявок лише 11 переможців. Сподіваюся, що журі зробило правильний вибір, і всі проекти, які перемогли, будуть реалізовані до кінця травня цього року, адже саме такою є одна з головних умов участі у відборі. Хочу подякувати всім його учасникам! Маю надію, що в майбутньому ми з нашими партнерами зможемо реалізовувати подібні проекти, які допомагатимуть розвитку футболу на місцях і в цілому в Україні».11х11 2

Новини СФК «Нива-В»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

16.07 - Касанова Павла
17.07 - Малюту Дмитра
17.07 - Козаченка Сергія
19.07 - Рабцуна Сергія
19.07 - Кобялка Руслана
19.07 - Лисоволика Ігоря
21.07 - Маліновського Дмитра
21.07 - Ханука Семена

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити