Вінницька обласна
федерація футболу

Неділя, 21 квітня 2019, 17:26:18

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Світанок Агросвіт» (Шляхова) 28
ФК «Агро-Астра» (Рачки) 21
ФК «Володимир» (Тиврів) 18

Перша «Захід»

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 21
ФК «Біофарм» (Літин) 16
ФК «Локомотив» (Жмеринка) 13

Перша «Cхід»

ФК «Томашпіль» 18
ФК «Поділля» (Крижопіль) 13
ФК «Сатурн-Перемога» (Вапнярка) 11

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

У Зимовому Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України-2019 серед команд U-16 (футболісти 2003 р.н.) візьмуть участь 52 команди з різних регіонів. 1—3 лютого відбудуться матчі групового раунду, 9 лютого розпочнеться плей-офф, а призери турніру визначаться 10 березня. 

Зимовий Кубок ДЮФЛУ-2019 серед команд U-16

І етап. Одноколовий турнір у групах

01.02.2019—03.02.2019

Група 1 (Київ)

«Динамо» (Київ)

ДЮСШ-15 (Київ)

ФК «Любомир» (Ставище)

Група 2 (Київ)

«Динамо» U-15 (Київ)

«Зміна-Оболонь» (Київ)

«Локомотив» (Київ)

«Колос» (Ковалівка)

Група 3 (Щасливе)

«Шахтар» (Донецьк)

ОК ім. Піддубного (Київ)

«Арсенал-Київ» (Київ)

Група 4 (Щасливе)

«Шахтар» U-15 (Донецьк)

«КОДЮСШ-Арсенал» (Щасливе)

«Юність» (Чернігів)

Група 5 (Львів)

«УФК-Карпати» (Львів)

BRW-BIK (Володимир-Волинський)

«Поділля» (Хмельницький)

Група 6 (Чернівці)

«Буковина» (Чернівці)

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ)

«Спарта» (Чернівці)

Група 7 (Львів)

«Карпати» (Львів)

ФК «Львів» (Львів)

ВОДЮСШ (Вінниця)

Група 8 (Моршин)

СДЮСШОР (Ужгород)

МФА (Мукачево)

ФК «Скала» (Моршин)

Група 9 (Харків)

«УФК-Олімпік» (Харків)

«Барса» (Суми)

«Арена» (Харків)

Група 10 (Харків)

«Восток» (Харків)

ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава)

«Майстер м’яча» (Харків)

«Молодь» (Полтава)

Група 11 (Дніпро)

«Дніпро» (Дніпро)

«Інтер» (Дніпро)

«Авангард» (Краматорськ)

Група 12 (Дніпро)

УФК (Дніпро)

«ДЮСШ-1-Кривбас-84» (Кривий Ріг)

МДЮСШ (Дніпро)

Група 13 (Маріуполь)

ФК «Маріуполь» (Маріуполь)

«Азовсталь» (Маріуполь)

ДЮСШ (Бердянськ)

Група 14 (Запоріжжя)

ДЮСШ «Металург» (Запоріжжя)

«Дизеліст» (Токмак)

«Зірка» (Кропивницький)

«Аякс-Металург» (Запоріжжя)

Група 15 (Одеса)

«Чорноморець» (Одеса)

ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса)

«Юність-Умань» (Умань)

ДЮФК «Атлетик» (Одеса)

Група 16 (Миколаїв)

«Торпедо-ВУФК» (Миколаїв)

СДЮШОР Миколаїв (Миколаїв)

«Чорноморець» U-15 (Одеса)дюфлу фінал 2017

Новини СФК «Нива-В»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

11.04 - Нагорняка Олександра
15.04 - Дзюбу Михайла
21.04 - Симачова Володимира
22.04 - Кисельова Павла
26.04 - Наровицького Юрія
27.04 - Петрова Михайла

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити