Вінницька обласна
асоціація футболу

Середа, 26 лютого 2020, 11:13:50

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Томашпіль» 14
ФК «Орлівка» 13
ФК «Факел» (Липовець) 12

Перша ліга

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 24
ФК «Колос» (Махнівка) 17
ФК «Поділля» (Кирнасівка) 14

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

На навчально-тренувальному зборі в Туреччині робота вітчизняних арбітрів триває в чотириразовому режимі.
 
Тренувальний збір українських рефері в Белеку наближається до екватору, тому за насиченістю зараз найбільш спекотна пора. Хоча зранку погода на узбережжі зіпсувалася, пішов рясний дощ, це не завадило конструктивній роботі. Уранці під керівництвом інструкторів арбітри займалися на полі, відпрацьовуючи швидкість, координацію та рухливість. Ця інтенсивна робота тривала годину.

Потім, після невеликої перерви, усі перейшли до конференц-залу на теоретичне заняття, під час якого голова Комітету арбітрів ФФУ Лучано Лучі та фахівець із науково-методичної роботи ФФУ Віктор Дердо ознайомили підопічних із довідковою інформацією та філософією системи VAR, девізом якої є: «Мінімум втручань — максимум користі».

Наступною була тема сучасного трактування та вимог ФІФА, УЄФА й ФФУ щодо ситуацій із порушеннями, пов’язаними з необачністю, нерозважливою манерою або застосуванням надмірної сили — для головних арбітрів. У свою чергу асистенти отримували практичні поради від інструктора ФІФА Джованні Стеванато щодо ситуацій із положенням «поза грою» під час поєдинку.

Відеонарізки на різні теми обговорювали спільно, а потім були доповіді учасників зборів в окремих групах.

І, нарешті, вечірнє заняття на полі також пройшло з високою інтенсивністю. Арбітри готувалися до складання бігового тесту «йо-йо» (переривчастий біг).суд турц 117 min

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

19.02 - Кіценка Бориса
23.02 - Мамчура Василя
24.02 - Цехмейстера Олександра
26.02 - Мар’євича Сергія
01.03 - Костюкевича Віктора
02.03 - Єрмолова Сергія
02.03 - Амонса Олександра

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити