Вінницька обласна
федерація футболу

Вівторок, 18 червня 2019, 00:36:24

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга

Перша ліга (захід)

Перша ліга (схід)

У п'ятому поспіль гостьовому матчі не може виграти "Колос", але ця нічия для команди з Ковалівки як на вагу золота, маленька перемога, і точно не засмутить вболівальників клубу. Підопічні Костишина показали маловидовищний футбол, при цьому виглядали холоднокровно, стримано, дисципліновано, і ні в чому особливо не поступалися "Чорноморцю". А ось від одеситів очікувалося більшого, все ж три перемоги в трьох останніх матчах, здавалося б, хороша форма, проте ефективності не показали. Навіть теоретично складно припускати, що станеться (може статися) в грі-відповіді.

Такі протистояння рідко виходять красивими, і ще рідше результативними. Тим більше, склалося таке враження, що борються два абсолютно рівних колективи (це привіт всім тим, хто сором'язливо боїться повернення до формату УПЛ з 16-ма командами). У Першій лізі достатньо гідних колективів, які можуть виступати в еліті і не зганьблять український футбол.

Довго команди не розкривалися, були обережними, обмінювали не дуже виразними атаками і дуже неточними ударами. Втім, іноді доводилося ризикувати і темп зустрічі зростав. Один одного на контратаках хотіли підловити суперники - нічого змістовного, більш-менш гідного з цього не виходило.

Перший справжній гольовий момент створив "Чорноморець" на 30-й хвилині. Вільхамссон промчав по флангу і зробив пас в центр на Танчика, який пробивав у дальній кут - трохи неточно. Несподівано, після цього моменту, "Колос" став притискатися до своїх воріт, а одесити насідали, додавши швидкостей. Хамелюк, Павлов, Вільхамссон і Танчик розганяли атаку за атакою і були на виду. Приблизно з 30-ї по 45-у хвилину "моряки" істотно домінували, доставивши масу проблем гостям.

А ось початок другого тайму пройшов за переваги команди з Ковалівки. Досить різноманітні комбінації виходили у гостей, запрацювали фланги, з'явилися удари по воротах, може, і не небезпечні, але вони змушували команду Червенкова відходити назад великими силами і забувати про контратаки. Клас у "моряків" був трохи вище, а ось запал, агресія і бажання - "Колос" в певні періоди протистояння за рахунок цих якостей перевершував суперника.

Показали, хто справжні господарі зустрічі, одесити після 70-ї хвилини. Помітно виділявся на полі Танчик, який міг би називатися героєм зустрічі, хоча і не реалізував пару відмінних моментів. Але які ж передачі роздавав Володимир. Потім Чорній і Семенів не змогли забити з чудових позицій, а паси роздавав все той же Танчик.

На останніх хвилинах симпатичніше виглядав "Чорноморець", але "Колос" нагадував того бійцівського пса, який залізною хваткою вчепився в свою жертву (в даному випадку - оборону своїх воріт), зосередився у штрафному і вперто тримав оборону. Лише кілька невеликих помилок зробили гості, ними одесити скористатися не змогли.

Почекаємо чотири дні. У Ковалівці буде більш цікаво і, напевно, більш видовищно. Там точно будуть забиті голи. Гра в Одесі залишила суперечливі емоції, які не дозволяють дати прогноз на матч-відповідь.