Вінницька обласна
федерація футболу

Понеділок, 17 червня 2019, 23:38:01

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга

Перша ліга (захід)

Перша ліга (схід)

У західному дербі в рамках стикового раунду за право грати в Прем'єр-лізі очікувалася запекла боротьба. Зустрічалися принципові суперники, які ще під час стабільного перебування в елітному дивізіоні неодноразово вставляли палиці в колеса один одному. Тому львівський глядач, що трапляється дуже рідко останнім часом, активно "пішов" на футбол. Хоча, швидше за все, фактор вільного входу на стадіон теж зіграв свою важливу роль в настільки різкому сплеску глядацького інтересу до команди.

З перших хвилин гості позначили свій стиль гри як швидкісний, з активним залученням флангів. Винахідливість Кожанова і Хагназарі вже в дебюті змушувала Кучинського не раз вступати в гру. Правда в подальшому "хрестоносці" відійшли в оборону і діяли другим номером, лише епізодично використовуючи для виходу в атаку довгі передачі. Одну з них не зміг перехопити Артем Федецький, який помилився позиційно і тим спровокував найгостріший момент біля воріт своєї команди в першому таймі. Волошинович, правда, вирішив віддати право вирішального удару Кожанову, а ось Денис із забійної позиції не влучив.

Був свій момент і у "Карпат", Онгла пройшов ближче до штрафного і виклав м'яч під удар Понде, але той, прибравши попередньо захисника на замасі, не потрапив в ближній кут. У дебюті другого тайму Крістіан також двічі небезпечно пробивав, але точності йому не вистачало категорично. В першому випадку на удар партнера виводив Гуцуляк, в іншому - Мякушко. Надалі "Волинь" подібної свободи біля своїх воріт супернику більше не надавала, та й про контратакуючу гру практично забула. Тільки після виходу Козьбана у підопічних Андрія Тлумака почало щось виходити, принаймні з'явилися удари. Правда, як і у львів'ян, в основному неточні.

Чим менше часу залишалося до фінального свистка, тим активнішими ставали підопічні Чижевського. Понде і Мякушко з інтервалом у дві хвилини змусили Неділько продемонструвати реакцію. У кінцівці навіть Федецький розрядив свою "гармату", але знову надійно зіграв воротар. У відповідь міг забивати Кожанов, але його удар в ближній кут парирував воротар "Карпат". На тому й порішили - доля команд вирішиться через чотири дні.

Львів, стадіон "Україна", 10 104 глядача
Арбітр: Шурман (Вишневе, Київська обл.)
Карпати - Волинь 0:0

Карпати: Кучинський, Мегреміч, Ковтун, Федецький, Кльоц, Онгла, Мякушко, Гуцуляк, Понде (Дебелко 82), Ді Франко (Мендес 76), Бусько (Слива 86).
Волинь: Неділько, Сімінін, Болденков, Неплях, Цюпа, Курко, Бартулович, Хагназарі, Кожанов (Богомаз 90), Западня (Климець 24), Волошинович (Козьбан 68).
Попередження: Бусько (45+1); Федецький (47); Онгла (55); Слива (90+3); Кльоц (90+6) - Сімінін (4); Цюпа (24); Болденков (76)

Матч-відповідь між командами відбудеться в Луцьку, в суботу 8 червня. Початок поєдинку заплановано на 19:00.