Вінницька обласна
федерація футболу

Вівторок, 15 жовтня 2019, 19:48:51

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Факел» (Липовець) 8
ФК «Томашпіль» 7
ФК «Орлівка» 7

Перша ліга

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 15
ФК «Поділля» (Кирнасівка) 12
ФК «Колос» (Махнівка) 9

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

На Загальних зборах української Прем'єр-ліги, які проходили у Будинку футболу, був затверджений календар першого кола першого етапу чемпіонату.

Сезон розпочнеться 28 липня (базова дата), інформує прес-служба УПЛ. За попередньою інформацією, цього ж дня запланована зустріч за Суперкубок України, тому матчі "Шахтаря" і "Динамо" будуть перенесені.

Додамо, що в календарі також присутній "Олімпік", якому в першому турі грати з "Дніпром-1".

Прем'єрна в рамках регулярного чемпіонату зустріч між "Динамо" і "Шахтарем" відбудеться в третьому турі у Києві.

1 тур (базова дата - 28 липня)

"Десна" - "Львів"
"Ворскла" - "Зоря"
"Дніпро-1" - " Олімпік"
"Колос" - "Маріуполь"
"Олександрія" - " Шахтар"
"Карпати" - "Динамо"


Головне за день з Будинку футболу

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

15.10 - Гемегу Анатолія
16.10 - Греська Михайла
16.10 - Смульського Руслана
17.10 - Тарлецького Олега
17.10 - Хміля Ігоря
18.10 - Сигерича Антона
19.10 - Знак Вікторію
28.10 - Яхна Олександра

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити