Вінницька обласна
федерація футболу

Вівторок, 16 липня 2019, 13:44:56

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Світанок Агросвіт» (Шляхова) 50
ФК «Володимир» (Тиврів) 42
ФК «Моноліт» (Козятин) 31

Перша «Захід»

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 45
ФК «Локомотив» (Жмеринка) 31
ФК «Промінь-АКВ» (Глухівці) 28

Перша «Cхід»

ФК «Томашпіль» 28
ФК «Поділля» (Кирнасівка) 23
ФК «Поділля» (Крижопіль) 22

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

Стали відомі усі учасники Другої ліги сезону 2019/20. Суми та Мир були виключені зі складу учасників.


Група А

1. Буковина (Чернівці)
2. Верес (Рівне)
3. Калуш
4. Нива (Тернопіль)
5. Нива (Вінниця)
6. Оболонь-Бровар-2 (Буча)
7. Полісся (Житомир)
8. Поділля (Хмельницький)
9. Ужгород
10. Чайка (Петропавлівська Борщагівка)
11. Діназ (Вишгород)

Група Б

1. Авангард-2 (Краматорськ)
2. Альянс (Долина)
3. ВПК-Агро (Магдалинівський район)
4. Гірник (Кривий Ріг)
5. Чорноморець-2 (Одеса)
6. Енергія (Нова Каховка)
7. Кристал (Херсон)
8. Металург (Запоріжжя)
9. Миколаїв-2
10. Нікополь
11. Таврія Сімферополь
12. Реал Фарма (Одеса)ПФЛ ІІ

Новини СФК «Нива-В»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

16.07 - Касанова Павла
17.07 - Малюту Дмитра
17.07 - Козаченка Сергія
19.07 - Рабцуна Сергія
19.07 - Кобялка Руслана
19.07 - Лисоволика Ігоря
21.07 - Маліновського Дмитра
21.07 - Ханука Семена

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити