Вінницька обласна
федерація футболу

Четвер, 19 вересня 2019, 01:29:35

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Факел» (Липовець) 7
ФК «Моноліт» (Козятин) 4
ФК «Томашпіль» 3

Перша ліга

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 9
ФК «Рось» (Погребище) 6
ФК «Поділля» (Крижопіль) 6

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

Проект формування трьох груп чемпіонату України з футболу серед аматорських команд 2019/2020

Група 1

  1. Вотранс (Луцьк)
  2. Ковель-Волинь (Волинська обл.)
  3. Покуття (Коломия, Івано-Франківська обл.)
  4. Карпати (Галич, Івано-Франківська обл.)
  5. ОДЕК (Оржів, Рівненська обл.)
  6. ФК Малинськ (Рівненська обл.)
  7. Агрон (Великогаївська ОТГ, Тернопільська обл.)
  8. Нива (Теребовля, Тернопільська обл.)
  9. Епіцентр (Дунаївці, Хмельницька обл.)
  10. Світанок-Агросвіт (Шляхова, Вінницька обл.)

Група 2

  1. Атлет (Київ)
  2. Рубікон-Вишневе (Київ)
  3. ФК Біла Церква (Київська обл.)
  4. Авангард (Корюківка, Чернігівська обл.)
  5. Агродім (Бахмач, Чернігівська обл.)
  6. ФК Чернігів
  7. Вікторія (Миколаївка, Сумська обл.)
  8. ФК Тростянець (Сумська обл.)
  9. ЛНЗ-Лебедин (Черкаська обл.)
  10. Дніпро (Черкаси)
  11. МФК Первомайськ (Миколаївська обл.)

Група 3

  1. Олімпік (Кропивницький)
  2. Зірка (Кропивницький)
  3. Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)
  4. Перемога (Дніпро)
  5. Легіонер (Дніпро)
  6. ФК Кривий Ріг (Дніпропетровська обл.)
  7. Дружба (Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.)
  8. СК Каховка (Херсонська обл.)
  9. Таврія (Новотроїцьке, Херсонська обл.)
  10. Яруд (Маріуполь, Донецька обл.)
  11. Мотор (Запоріжжя)Шелест

Новини СФК «Нива-В»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

17.09 - Гоцуляка Едуарда
18.09 - Харчука Олега
22.09 - Гричанюка Віктора
23.09 - Шелеста Олександра
24.09 - Цибрія Володимира
24.09 - Сащенка Ярослава
24.09 - Любченка Сергія

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити