Вінницька обласна
федерація футболу

П'ятниця, 13 грудня 2019, 15:49:00

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Томашпіль» 14
ФК «Орлівка» 13
ФК «Факел» (Липовець) 12

Перша ліга

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 24
ФК «Колос» (Махнівка) 17
ФК «Поділля» (Кирнасівка) 14

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

Нововведенням у матчі за Суперкубок стане початок роботи в українському футболі системи VAR. Проте, все буде відбуватися у тестовому режимі – на міжсезонних зборах українські арбітри вже працювали із Video Assisstant Referee. Протягом сезону вони вивчали роботу системи.

На першому етапі арбітри працювали в парах, одна година була відведена на ознайомлення з VAR на прикладі матчу Україна – Люксембург. Малювати лінії офсайдів та вирішувати долю інших спірних моментів суддям допомагали режисери повторів. Про це Олександр Денисов розповів в інтерв'ю ТРК Футбол 1/2.

"Ми робимо забезпечення для УПЛ. Буде встановлена ​​кімната VAR, тести системи тривають у реаліях українського футболу. Сигнали з усіх камер будуть передаватися в кімнату, де встановлена ​​система. Перші тести були в поєдинку за Кубок країни".

"До нас звернулася асоціація – із приводу забезпечення технічних нюансів, щоб у подальшому вони могли продовжити тестувати VAR, який, найближчим часом, має бути запроваджений в УПЛ".271220

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

11.12 - Чуракова Артема
16.12 - Гаврищука Максима
16.12 - Ліщину Олега
19.12 - Александренка Миколу
20.12 - Жданкіна Володимира
21.12 - Твердохліба Юрія
23.12 - Гуменюк Олену

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити