Вінницька обласна
асоціація футболу

П'ятниця, 17 жовтня 2025, 23:12:13

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Кращі бомбардири

 

   Ім'я Команда  І
Г
I Щерба Віктор ФК "Поділля" Кирнасівка 3 5
II  Сагієнко Олександр ФК "Універ-Динамо" Харків 4 4
III Браславський Ярослав Вікторович ФК "Факел Липовець" 4 3
IV Кобенда Назар ФК "Факел" Липовець 3 2
V Збитковський Ілля Миколайович  ФК "Факел" Липовець

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2024/2025 рр.

Турнірна таблиця 

Команда Очки
1 ФК «Універ-Динамо» (Харків) 9
2 ФК "Факел" Липовець (Липовець) 9
3 ФК «Авангард» (Ладижин)  6
4 ФК «Поділля» (Кирнасівка) 6
5 ФК "Нива" Вінниця 3
6 ФК «Локомотив» (Жмеринка) 0

 

 

Вітаємо з Днем народження

17.10 - Тарлецького Олега
17.10 - Хміля Ігоря
18.10 - Сигерича Антона
19.10 - Знак Вікторію
28.10 - Яхна Олександра
02.11 - Федорова Віктора
04.11 - Шпаркого Євгенія

Збірна Вінниччини перемогою стартувала у Кубку регіонів ФФУ

Стартував Кубок регіонів Федерації футболу України. Цей престижний турнір проводиться раз у два роки. У ньому змагаються збірні областей, складені з футболістів-аматорів. В позаминулому році вінницька збірна подолала збірні Хмельниччини, Києва і поступилася в ¼ фіналу збірній Чернігівської області.  

Команду Вінниччини сформувала обласна федерація футболу, яка організувала для неї навчально-тренувальний збір. Він допоміг колективу зігратися. Основу збірної склали провідні гравці аматорських клубів вищої ліги області «ЕМС-Поділля» (Вінниця) і «Агро-Астра» (Немирівський район), а також представники Могилів-Подільського, Літинського районів і Гнівані.

–В нашій команді зібрані переважно молоді футболісти віком 19–20 років. Є лише кілька досвідчених виконавців, які цементують колектив. Задача збірної на турнір – намагатися гідно виступити в кожному з поєдинків, – розповів спортивний директор обласної федерації футболу Ігор Павленко.

25 квітня у місті над Бугом, на СК «Нива», наша команда провела поєдинок першого етапу. Суперником була збірна Хмельниччини.

Склад команди: Мукомел Леонід, Корбут Юрій, Циганков Андрій, Слободянюк Микола, Бондарчук Сергій, Подорожний Денис, Подкуйко Давид, Віхренко Вячеслав, Пастушенко Микола, Цибулько Олександр, Загробський Владислав. На заміну виходили: Семенюк Ігор, Житецький Олександр, Войтенко Віталій, Кусюк Богдан, Чукань Костянтин, Нижник Сергій, Ревуженко Олександр.

Після першого тайму вінничани лідирували – 1:0. А в другому таймі вони володіли беззаперечною перевагою і провели ще три м’ячі. В складі вінничан гольовим дублем відзначився Микола Пастушенко («Агро-Астра»), ще по одному м’ячу провели Андрій Циганков і Олександр Ревуженко, який вийшов на заміну (обидва –«ЕМС-Поділля»). На доданих хвилинах хмельничани забили гол престижу. Отже, 4:1. Таким чином наша команда пройшла перший етап, бо на цій стадії грають навиліт, і лише один матч.

Наступним суперником буде збірна Рівненської області. Матч відбудеться 2 травня 2018 року. Сьогодні у ФФУ відбудеться жеребкування, хто буде господарем поля.   

–Наша команда контролювала хід гри. В першому таймі ми провели м’яч, а на початку другого – ще один. Тобто не залишили супернику шансу на порятунок, – сказав тренер збірної області Михайло Якименко.Изображение 092

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед ДЮЗ 2025/2026 рр.

2009/2010 Р.Н.
2011 Р.Н.
2012 Р.Н.
2013 Р.Н.
2014 Р.Н.
2015 Р.Н.
2016 Р.Н.
2017 Р.Н.
 

Чемпіонат Вінницької області з футзалу серед студентських команд ЗВО

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Команда   Очки
ВДПУ  15
ХНУВС  15
ДонНУ  12
ВТЕІ  9
НАНГУ  7
ВНТУ  4
ВНАУ  0

Турнірна таблиця Чемпіонату Вінницької області серед дівчат 2021/2022 рр.

 

2006-2007 р.н.

2008-2009 р.н.

 

Дитячо-юнацька футбольна ліга України

 

duflu

Новини ФК «Нива»

logoNiva