Вінницька обласна
федерація футболу

Вівторок, 25 червня 2019, 14:31:32

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Світанок Агросвіт» (Шляхова) 50
ФК «Володимир» (Тиврів) 42
ФК «Моноліт» (Козятин) 31

Перша «Захід»

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 45
ФК «Локомотив» (Жмеринка) 31
ФК «Промінь-АКВ» (Глухівці) 28

Перша «Cхід»

ФК «Томашпіль» 28
ФК «Поділля» (Кирнасівка) 23
ФК «Поділля» (Крижопіль) 22

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

2-3 лютого 2019 року відбудеться ІІІ етап Чемпіонату Вінницької області з футзалу серед юнаків 2006-2007 р.н. сезону 2019 року.

До Вашої уваги склад груп.

Група "А". 03.02.2019 р.

1. "Балкани" Хмільник.

2. ВО ДЮСШ Блохіна-Бєланова-1.

3. ВОК ДЮСШ "Прем'єр-Нива"-4.

4. ВО ДЮСШ Блохіна-Бєланова-4.

Група "Б". 02.02.2019 р.

1. ДЮСШ-інтернат Тульчин.

2. ВОК ДЮСШ "Прем'єр-Нива"-1.

3. ДЮСШ Немирів.

4. ДЮСШ Ладижин.

Група "С". 03.02.2019 р.

1. ДЮСШ Могилів-Подільський.

2. ДЮСШ Крижопіль.

3. ДЮСШ Ямпіль.

4. ВО ДЮСШ Блохіна-Бєланова-5.

Група "D". 02.02.2019 р. 13-00.

1. ДЮСШ ВО Калинівка.

2. ДЮСШ "Темп" (ЗОШ №15).

3. ДЮСШ Іллінці.

4. ВО ДЮСШ Блохіна-Бєланова-2.

Приїзд до 10-00. Жеребкування о 10-30. Початок змагань - 11-00. Команди, які вказані першими - є господарями групи. Ігри проходять за коловою системою. До наступного етапу виходять команди, які посіли 1-2 місце в групах.

 

vin obl

Новини СФК «Нива-В»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

26.06 - Луцюка Павла
26.06 - Мельника Євгена
27.06 - Палія Івана
27.06 - Заболотного Леоніда
29.06 - Вовка Василя
01.07 - Зарічного Сергія
02.07 - Дзюбу Ігоря

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити