Вінницька обласна
асоціація футболу

Четвер, 29 жовтня 2020, 16:03:23

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Група "А"

ФК «Факел» (Липовець)  12
ФК «Горизонт» (Хоньківці)  9
ФК «Могилів-Подільський»  9

Група "Б"

ФК «Моноліт» (Козятин)  13
ФК «Орлівка»  11
ФК «Поділля» (Кирнасівка)   7

Кубок області

1/4 фіналу

     
     
     
     
     
     
     
     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

3-4 жовтня відбудеться 3 тур Чемпіонату Вінницької області з футболу серед аматорських команд сезону 2020-2021 рр.

03.10.2020 р. 14-00 м.Ладижин, стадіон "Авангард".

"Авангард" Ладижин - "Моноліт" Козятин.

Арбітр: Салюк Євгеній (м.Калинівка).

Асистенти арбітра: Колійчук Руслан (м.Вапнярка), Бродовський Руслан (м.Вінниця).

Делегат/спостерігач арбітражу: Веретинський Анатолій (м.Вінниця).

03.10.2020 р. 16-00 м.Літин, стадіон "Колос".

"Біофарм" Літин - "Поділля" Кирнасівка.

Арбітр: Бортник Олександр (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Цибрій Володимир, Єрмолов Сергій (обидва м.Вінниця).

Делегат/спостерігач арбітражу: Віскер Олександр (м.Вінниця).

03.10.2020 р. 16-00. с.Глухівці, стадіон "Колос".

"Промінь" Глухівці - "Поділля" Крижопіль.

Арбітр: Моргун Роман (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Сигерич Антон, Олійник Михайло (обидва м.Вінниця).

Делегат/спостерігач арбітражу: Кривов'язюк Микола (м.Вінниця).

04.10.2020 р. 16-00 с.Северинівка, стадіон "Колос".

"ГЛАВВ-ДОР" Жмеринка - "Факел" Липовець.

Арбітр: Попович Сергій (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Захараш Володимир (м.Немирів), Сидорук Олександр (м.Вінниця).

Делегат/спостерігач арбітражу: Прозоровський Михайло (м.Вінниця).

04.10.2020 р. 16-00 смт.Муровані Курилівці, стадіон "Колос".

"Колос" Муровані Курилівці - "Дністер-С" Серебрія.

Арбітр: Маринович Дмитро (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Наровицький Юрій, Маковей Ігор (обидва м.Вінниця).

Делегат/спостерігач арбітражу: Подлесецький Валерій (м.Вінниця).

vin obl

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

28.10 - Яхна Олександра
02.11 - Федорова Віктора
03.11 - Смірнова Ігоря
04.11 - Шпаркого Євгенія
05.11 - Плахотника Михайла
06.11 - Заводяна Андрія
07.11 - Бродовського Руслана

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити