Вінницька обласна
асоціація футболу

Понеділок, 19 квітня 2021, 09:56:09

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Група "А"

ФК «Факел» (Липовець)  15
ФК «Горизонт» (Хоньківці)  10
ФК «Могилів-Подільський»  10

Група "Б"

ФК «Моноліт» (Козятин)  16
ФК «Орлівка»  14
ФК «Поділля» (Кирнасівка)   7

Кубок області

1/4 фіналу

     
     
     
     
     
     
     
     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

22 грудня 2020 року перші віце-президенти Української асоціації футболу Анатолій Дем'яненко та Алан Плієв робочою поїздкою відвідали Вінницьку обласну асоціацію футболу.

1001

Під час зустрічі голова Вінницької ОАФ Ігор Гатауллін разом зі спортивним директором Ігорем Павленко та футбольним активом області підвели підсумки сезону 2020 року, обговорили плани розвитку на 2021 рік, а також вплив карантинних заходів, пов'язаних з COVID-19, на змагальний сезон.

Анатолій Дем'яненко звернув увагу на значний стрибок розвитку дівочого та жіночого футболу на теренах області. Адже цього року до лав Національної жіночої збірної була запрошена наймолодша 17-річна Юлія Христюк - вихованка вінницького футболу.

1015

Учасники заходу згадали про славні традиції професіонального футболу Вінниччини та обговорили подальші кроки щодо існування професіональної команди "Нива".

Приємним закінченням стало нагородження заохочувальними відзнаками УАФ фахівців Вінницької області:

- Катальчука Валерія Яковича, голову Громадської спілки "Калинівська районна федерація футболу", за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію футболу;

1012 - Корбута Юрія Володимировича, Президента жіночого футбольного клубу "ЕМС-Поділля" (Вінниця), за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток жіночого футболу;

1014

- Подзігуна Івана Афанасійовича, інструктора-методиста "Вінницької обласної дитячо-юнацької спортивної школи з футболу Блохіна та Бєланова", за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток дитячо-юнацького футболу та з нагоди 70-річчя;

1011

- Наровицького Юрія Павловича, ветерана футболу, тренера збірних команд дівочого футболу Вінницької області, за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію жіночого футболу.

1004

Взагалі зустріч пройшла в невимушеній обстановці та дружній атмосфері та був присутній живий діалог між учасниками зустрічі.

1006

 

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

21.04 - Симачова Володимира
22.04 - Кисельова Павла
26.04 - Наровицького Юрія
27.04 - Петрова Михайла
03.05 - Корбута Юрія
07.05 - Софійчука Олега
08.05 - Перепилицю Олександра

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити