Вінницька обласна
асоціація футболу

Неділя, 17 жовтня 2021, 00:18:11

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2021/2022 рр.

Кращі бомбардири

 

   Ім'я Команда  І
Г
 1 Дармограй Юрій ФК «Нива» (Вінниця)  5
 2 Збитковський Ілля ФК «Нива» (Вінниця)  5
 3 Пилипенко Максим ФК «Факел» (Липовець)  5
 4 Зеленюк Марко ФК «Авангард» (Ладижин) 6  4
 5 Чернега Вадим ФК «ЯСКО» (Шаргород) 6  4

Призначення арбітрів

Бліц-інтерв'ю керівників ПФК "Нива" Вінниця щодо участі команди U-19 у Чемпіонаті області серед аматорських команд.
 
Загорулько Артур, президент ПФК «Нива» Вінниця.
 
1) Які задачі ставите команді U-19 на цей сезон?
- У нас амбіційна команда! Тому ми, керівництво клубу та теренерський штаб, нашій молодіжці, ставимо також завдання награвати склад, прогресувати та домагатися позитивних результатів в кожній грі. Головне - показувати якісну, змістовну гру!  А в загальному - розвиток команди.
2) Чи буде жіноча команда в структурі ПФК «Нива»?
- Найближчим часом жіночої команди не планується, тому що весь акцент йде на розвиток структури основної команди, будівництво бази. Жіночий футбол стрімко розвивається й стає перспктивним. Тож будемо намагатися в майбутньому повернутися до цього питання
3) Чи залучається молодіжка до тренурувань основної команди?
- Звичайно, залучається. Останні показники самі бачите, зараз на перегляд регулярно потрапляють хлопці з молодіжних команд. Тобто основний акцент на молодь, ми так само робимо, будемо намагатися робити це на постійній основі, тому в принципі, факт залишається фактом, футболісти запрошуються на перегляд, молодь бачить, що ми - можемо, ми намагаємося їх залучати та довіряємо їм. Дуже важливо виховувати місцеву молодь, яка проживає, тренується на території Вінницької області і давати їм шанс, тому що є багато талановитих діток і не хочеться втратити  шанс дати можливість розвиватися їм. Тму ми намагаємося їх залучати до основної команди.
 
Свіріда Олексій, спортивний директор ПФК «Нива» Вінниця.
 
1) Мета створення команди U-19 в структурі «Нива» Вінниця?
 - В першу чергу, це - показати нашій молоді, що клуб  на них розраховує, що ми слідкуємо за тим, як молодь прогресує та розвивається, адже саме молодіжна команда - це прямий шлях потрапити в основну команду.
2) Чому вирішили взяти участь у Чемпіонаті Вінницької області серед аматорських команд?
- Цей рік для нашої молодіжки є експериментальним. Керівництво клубу прийняло рішення взяти участь в обласних змаганнях, щоб хлопці спробували свої сили вже в дорослому футболі, швидше звикнули до боротьби та характеру спражніх чоловіків, адже U-19 це все ж таки підлітки, тому цього року зіграють у Чемпіонаті Вінницької області серед аматорів, а далі - час покаже!
3) Які задачі поставлені на цей сезон?
 - Задачі для молодіжної команди - перемагати кожного суперника та показувати якісний футбол, прогресувати та віддаватись на полі. Тільки при максимальних навантаженнях людина розвивається та показує найкращі результати. Тому ми т прагнемо розвивати нашу молодь і виховати майбутніх футболістів!
4) Як молодіжка «Ниви» виглядає на фоні, вже досвідчених гравців Чемпіонату Вінницької області серед аматорів?
- Наша молодь не погано виступає серед команд аматорів на обласному рівні. Звичайно, як і у всіх, є якісь певні проблеми, але від матчу до матчу намагаємось прогресувати та показувати свій кращий футбол.
 
 
 
1 82

ДЮФЛУ

 

duflu

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Вітаємо з Днем народження

17.10 - Тарлецького Олега
17.10 - Хміля Ігоря
18.10 - Сигерича Антона
19.10 - Знак Вікторію
28.10 - Яхна Олександра
02.11 - Федорова Віктора
03.11 - Смірнова Ігоря