Вінницька обласна
асоціація футболу

Субота, 16 жовтня 2021, 23:06:20

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2021/2022 рр.

Кращі бомбардири

 

   Ім'я Команда  І
Г
 1 Дармограй Юрій ФК «Нива» (Вінниця)  5
 2 Збитковський Ілля ФК «Нива» (Вінниця)  5
 3 Пилипенко Максим ФК «Факел» (Липовець)  5
 4 Зеленюк Марко ФК «Авангард» (Ладижин) 6  4
 5 Чернега Вадим ФК «ЯСКО» (Шаргород) 6  4

Призначення арбітрів

Бліц-інтерв'ю з капітаном, тренером та начальником команди ФК «ЯСКО» (Шаргород) щодо участі у Чемпіонаті області серед аматорських команд та Кубку України серед аматорських команд.
 team44 thumb 5bfc00e5df04b9ad95712107cfbba856 1
 
Нгаха Колінс, тренер команди  ФК "ЯСКО" Шаргород.
 
1. Всі знають, що футбольна команда «ЯСКО» складається з висококваліфікованих гравців вінницького футболу. Чи важко Вам регулювати «погоду» в команді і в той же час залишатися друзями?
- Дійсно, на мою думку, в «ЯСКО» найсильніші футболісти Вінниччини. З усіма спілкуюся, але й є товариські стосунки. Але зазначу, що в роздягальні ми про дружбу не говоримо. Є 2 години, щоб сконцентруватися на грі і зробити результат. Тут ми спілкуємося виключно про те, як перемогти суперника. Можу і критикувати, і тон підвищити для того, щоб когось розбудити, хоча це рідко буває. Повірте, кожен хто грає за «ЯСКО» розуміє, що це - бренд і еліта вінницького футболу. Потрібно тримати планку високо і безладу не має бути у команді. Найголовніше це те, що ми поважаємо один одного. Кожен гравець знає своє місце, а за якість гри команди і за результат відповідаю я. Всі хлопці це розуміють, та я їм дякую за це. Поки все йде за планом. А так після матчів все, як завжди - дружимо, відпочиваємо разом.
 
2. Чи задоволені Ви участю в Кубку України серед аматорів?
- Участь в Кубку аматорів - це величезний досвід, який не отримаєш на рівні обласних змагань.  Дякуємо нашому керівництву за надану можливість побувати в цій атмосфері.  Із звягельцями («Звягель»  Новоград-Волинський, Житомирська обл. – авт.)  грали на рівні і моментами перевага була на боці нашої команди.  Вважаю, що заслужено пройшли цей етап.  А в 1/8 розіграшу Кубку ми зустрілись із командою "Дружба"Мирівка, Київська обл.  - суперник іншого рангу, із серйозним підбором гравців.  Десь не вистачило нам майстерності і запасу, щоб утримати рахунок у другому матчі.  Але необхідно і враховувати те, що команду було сформовано за короткий термін.  У домашній грі ми дали справжній бій і при рахунку 2-2, можна сміливо сказати, що ми пішли з піднятою головою. Тепер всі сили кидаємо на область і сподіваємося на успіх.
 
Олександр Коваль, капітан команди ФК "ЯСКО" Шаргород.
 
1. Який настрій команди на майбутній матч з ФК «Горизонт» (с.Хоньківці)?
- У нас настрій на всі матчі однаковий і завдання такі ж - тільки перемога у всіх матчах та турнірах, в яких ми беремо участь!
 
2. Чи відчувається перехід з міні-футболу на великий футбол?
- Перехід з футзалу завжди відчувається! І в більшій мірі, це залежить від покриття на якому ми граємо. Грунт і штучна трава кардинально відрізняються від паркету, також в залі задіюються зовсім інші групи м'язів…
 
3. «ЯСКО» - 9 років, і вперше бере участь у чемпіонаті Вінницької області серед аматорів і Кубку України серед аматорів. Чому було прийнято таке рішення після 9 років існування? 
«ЯСКО» - це команда старожил вінницького футболу і багаторазовий переможець змагань різних рівнів, як чемпіонатів міста з футболу, так і футзальних змагань. Рішення ухвалювалося керівництвом - Ігорем Олександровичем і Ярославом Ігоровичем Скоромними. Вони амбітні люди по життю і володіють психологією переможця, як і ми всі, хто сьогодні виступає під емблемою «ЯСКО». Тому і було прийнято рішення спробувати свої сили в чемпіонаті області і кубку України... Їх ми ще не вигравали. Є привід!
 
Іван Палій, начальник команди ФК "ЯСКО" Шаргород.
 
1. Які цілі поставлені команді на цей сезон ?
 - Звісно ж зайняти перше місце у Чемпіонаті Вінницької області серед аматорів та виграти Кубок області.
 
2. Після вильоту з Кубка України серед аматорів, чи плануєте ви на наступний сезон, брати участь у Кубку України та обласних змаганнях ?
 - Звичайно, плануємо. Але остаточне рішення приймається керівництвом клубу Ігорем Олександровичем та Ярославом Ігоровичем Скоромними. В нас футболісти висококваліфіковані тому у наступному сезоні, маємо показати ще кращий результат в Кубку України. Будемо намагатися підсилювати склад команди новими гравцями та удосконалювати гру в наступному сезоні. 
 

ДЮФЛУ

 

duflu

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Вітаємо з Днем народження

16.10 - Греська Михайла
16.10 - Смульського Руслана
17.10 - Тарлецького Олега
17.10 - Хміля Ігоря
18.10 - Сигерича Антона
19.10 - Знак Вікторію
28.10 - Яхна Олександра