Вінницька обласна
асоціація футболу

Субота, 16 жовтня 2021, 23:28:47

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2021/2022 рр.

Кращі бомбардири

 

   Ім'я Команда  І
Г
 1 Дармограй Юрій ФК «Нива» (Вінниця)  5
 2 Збитковський Ілля ФК «Нива» (Вінниця)  5
 3 Пилипенко Максим ФК «Факел» (Липовець)  5
 4 Зеленюк Марко ФК «Авангард» (Ладижин) 6  4
 5 Чернега Вадим ФК «ЯСКО» (Шаргород) 6  4

Призначення арбітрів

Бліц-інтерв'ю з тренером та президентом команди ФК «Факел» (Липовець) щодо участі у Чемпіонаті області серед аматорських команд та Кубку України серед аматорських команд.

 1

Олександр Чигрин, президент команди ФК «Факел» (Липовець).

1. Футбольна історія липовецького "Факелу" починається з 1984 року. Щорічно Ви брати участь в обласних змаганнях. У сезоні 2018/2019 рр., липовчани спробували свої сили у Чемпіонаті та Кубку України серед аматорських команд. Чи є подальша перспектива повернутись у формат всеукраїнських змагань?

 - У розіграші Кубку України серед аматорів грали 3 роки поспіль, у Чемпіонаті України серед аматорів - 2 роки. Грали досить успішно в обох змаганнях. Два роки поспіль виходили до 1/4 Кубку і обидва рази поступались лише майбутнім володарям трофею ФК «ЛНЗ» Лебедин та ФК "Авангард" з невеличкого села Бзів Баришівського району, Київської області. Також зазначу, що нашій команді «Факел» належить рекорд усіх часів у Кубку України серед аматорів. Коли ми в сезоні 2017/2018 рр., поступились у домашньому матчі ФК «Авангард» Корюківка з Чернігівської області з рахунком 0-3, у виїзному матчі виграли з рахунком 4-1. Після гри мені зателефонували з ААФУ, привітали і сказали, що ми тепер володарі нового рекорду за всі часи існування аматорського кубку! До цього вдавалось відігруватись лише з рахунком 0-2. На мою думку, загальний рівень, навіть найсильніших команд нашої області, досить низький в порівнянні з кращими командами багатьох інших областей. Я вважаю, що липовецький «Факел» достойно представив Вінниччину на всеукраїнському рівні. Наразі питання повернення до формату всеукраїнських змагань не розглядаємо.

2. Зараз завершився попередній етап Чемпіонату Вінницької області й, аналізуючи турнірну таблицю, бачимо, що ви в трійці лідерів. В той же час новачок обласних змагань ФК «ЯСКО» на даний момент очолює турнірну таблицю. Як ви оцінюєте свої шанси в матчі проти ФК «ЯСКО»?

  - «ЯСКО» - сильна команда, у якій є досить кваліфіковані досвідчені гравців, професійний тренер і талановита молодь. Та й бюджет, який в кілька раз більший, ніж у нас. Шанси наперед оцінювати важко. Маю надію, що це буде цікаве протистояння, яких не так багато зараз в нашому обласному футболі, так як з кожним роком сильних команд стає все менше і менше. Для порівняння приведу приклад сезону 2015/2016 рр., коли ми вперше ставали чемпіонами, тоді за перше місце вели боротьбу мінімум 6 команд -  «Факел» Липовець, «Патріот» Кукавка, ФК «Вінниця», «Нива» Вінниця, «Шляховик» Погребище, ФК «Юхимівка» і кожна з кожною могла втратити очки. Зараз же команд, які претендують на перемогу і, відповідно, цікавих ігор, на превеликий жаль, набагато менше.

3. В минулому сезону команда «Факел» програла Кубок Вінницької області серед аматорських команд. Як оцінюєте свої сили на перемогу в Кубку Вінницької області у цьому сезоні?

 - В минулому році наша команда у фіналі програла ФК «Моноліт» з Козятина по пенальті. Ми виграли Чемпіонат! Шанси стати володарем Кубку цьогоріч можна буде оцінити вже весною , напередодні старту 1/4 фіналу, так як до того часу склад може істотно змінитись. Як, наприклад, перед стартом цьогорічного чемпіонату - довелось швидко оновлювати склад і шукати нових гравців.

Чигур Василь, тренер команди ФК «Факел» (Липовець).

1. Які цілі ставите команді на сезон 2021-2022 рр?

 - Факел" завжди ставить цілі найвищі: перемога у Чемпіонаті Вінницьткої області та стати володарем кубку..

2. В матчі проти ФК «Орлівка» у вас на воротах стояв польовий гравець, чому було прийнято таке рішення ?

 - На жаль, склалась така ситуація, що команда на цей матч залишилась без воротарів. Заявковий період завершився і ми не змогли дозаявити вільного агента ( воротаря). Мова про перенос гри навіть не велася..Тому і грав у воротах польовий гравець..

3. В минулому сезону у вас було 10 перемог із 10 можливих, в цьому - 2 нічиїх та 5 перемог. Як Ви гадаєте, рівень та якість гри команд Чемпіонату Вінницької області став вище?

 - Так, минулий чемпіонат ми виграли із стовідсотковим результатом, і ми цьому дуже раді.. У сезоні 2020/2021 рр., у була дуже сильна команда з Козятина, яка, на жаль, припинила брати участь в обласних змаганнях з ряду причин.   У цьому сезоні, на мою думку, заявилися дві команди високо рівня -  "Яско" та "Нива-2", В нашій групі є стабільні команди ФК «Орлівка» і «Аванград» Ладижин. Про рівень інших команд мені говорити складно, адже ми не зустрічались на футбольному полі цього сезону.

ДЮФЛУ

 

duflu

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Вітаємо з Днем народження

16.10 - Греська Михайла
16.10 - Смульського Руслана
17.10 - Тарлецького Олега
17.10 - Хміля Ігоря
18.10 - Сигерича Антона
19.10 - Знак Вікторію
28.10 - Яхна Олександра