Вінницька обласна
асоціація футболу

Понеділок, 17 січня 2022, 18:59:05

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2021/2022 рр.

23.01 - Побережця Сергія

«Нива» не спромоглася обірвати свою безвиграшну серію у другій лізі, яка налічувала шість матчів. Чергова спроба була у матчі 16-го туру з «Епіцентром» (Дунаївці, Хмельницька область). Він пройшов у Вінниці в останній день жовтня.

В стартовій зустрічі національної першості вінничани поступилися «Епіцентру»  – 0:1. Тому зараз прагнули реваншуватися.

«Зелено-білі» відкрили рахунок вже на першій хвилині. Влучним ударом з лівої під ближню «дев’ятку» відзначився Артур Загорулько, який відновився і повернувся на поле після травми. Через шість хвилин він же після подачі кутового подвоїв перевагу господарів поля. І одночасно вийшов в одноосібні лідери у гольових перегонах кращих бомбардирів ліги!

Все перевернулося для «зелено-білих» у період з 33-ї по 36-у хвилини першої половини гри. Спочатку півзахисник гостей Арсен Кривобедрий скоротив рахунок. За дві хвилини провалився захист вінничан. З вбивчої дистанції ворота Євгена Шкарбана розстріляв Євген Немтінов. Втім, перед самою перервою ударом зі штрафного Денис Громок знову вивів нашу команду вперед. 3:2. Гості намагалися протестувати. Мовляв, м’яч не повністю пересік лінію воріт. Але суддя був невблаганним.

У другій половині зустрічі команда Володимира Циткіна діяла переважно «другим номером». На жаль, це не допомогло втримати переможний рахунок.

За десять хвилин після перерви нападник «Епіцентру» Барбоза да Сілва не реалізовував вихід віч-на-віч. Гарну нагоду зрівняти рахунок змарнував захисник гостей Андрій Беженар. Своє гості взяли на 74-й хвилині зустрічі. Після розіграшу кутового відзначився Євген Захарченко.

На 79-й хвилині гравець вінничан Роман Худік потужно вдарив головою з лінії карного майданчику, але м’яч від голкіпера зрикошетив у перекладину.

А вже за хвилину Барбоза да Сільва після чергового провалу «нивівського» захисту вивів гостей вперед. 3:4.

На доданих хвилинах Артур Загорулько міг врятувати свою команду від чергової поразки, але м’яч після його пострілу пройшов повз воріт. Натомість кінцевий рахунок ударом зі штрафного встановив гравець «Епіцентру» Микола Буй – 3:5 на користь гостей.

Шостого листопада «Нива» зіграє на виїзді з аутсайдером першості ФК «Любомир». До речі, ця команда в нинішньому турі здобула перше очко в другій лізі, розписавши суху нічию із «Карпатами» (Галич).

Турнірна таблиця Чемпіонату Вінницької області серед дівчат 2021/2022 рр.