Вінницька обласна
асоціація футболу

Понеділок, 27 вересня 2021, 12:33:39

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2021/2022 рр.

Група "А"

ФК «ЯСКО» (Шаргород) 15
ФК «Нива-2» (Вінниця) 10
ФК «Біофарм» (Літин) 9

Група "Б"

ФК «Факел» (Липовець) 11
ФК «Авангард» (Ладижин) 10
ФК «Орлівка» (Орлівка) 10

 

Кубок області

Фінал

  -  
     
     
     
     
     
     
     

Призначення арбітрів

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     
 Група А

 18.09.2021

IV тур

 Група Б

ФК «Біофарм» (Літин) - ФК «ЯСКО» (Шаргород)

Спостерігач Арбітражу - Ляпічев Сергій Володимирович

Головний арбітр - Воронюк Андрій Віталійович

Асистент арбітра - Маринович Дмитро Володимирович

Асистент арбітра - Наровицький Юрій Павлович

 

ФК «Локомотив» (Жмеринка) - ФК «Нива-2» (Вінниця)

Спостерігач арбітражу - Маринович Володимир Михайлович

Головний Арбітр - Федоров Віктор Іванович

Асистент арбітра - Єрмолов Сергій В'ячеславович

Асистент арбітра - Цибрій Володимир Дмитрович

 

ФК «Колос» (Муровані Курилівці) -

ФК «Могилів-Подільський» (Могилів-Подільський)

Спостерігач арбітражу - Подлесецький Валерій Вільгельмович

Головний арбітр - Олійник Михайло Семенович

Асистент арбітра - Кравченко Олексій Ігорович

Асистент арбітра - Салюк Євген Васильович 

 ФК «Авангард» (Ладижин) - ФК «Поділля» (Кирнасівка)

Спостерігач арбітражу - Король Петро Петрович 

Головний арбітр - Дмитришин Денис Олегович

Асистент арбітра - Захараш Володимир Олександрович, 

Асистент арбітра - Колійчук Руслан Володимирович.

 

ФК «Факел» (Липовець) - ФК «Поділля» (Крижопіль)

Спостерігач арбітражу - Віскер Олександр Володимирович

Головний арбітр - Кобялко Руслан Михайлович 

Асистент арбітра - Сащенко Ярослав Володимирович

Асистент арбітра - Столяров 

ФК «Локомотив» (Козятин) - ФК «Фенікс» (Тульчин)

Спостерігач арбітражу - Кривовязюк Микола Митрофанович

Головний арбітр - Савенко Юрій Миколайович

Асистент арбітра - Зарічний Владислав Сергійович

Асистент арбітра - Бортник Олександр Віталійович

  19.09.2021  

ФК «Горизонт» (с.Хоньківці) - ФК «Промінь» (с.Глухівці) 

Спостерігач арбітражу - Шаповалов Олег Григорович

Головний арбітр - Александренко Володимир Володимирович

Асистент арбітра - Куниця Михайло Шмолевич

Асистент арбітра - Моргун Роман Володимирович

 

   
 

V тур

25.09.2021

 

ФК «Нива» (Вінниця) - ФК «Колос» (Муровані Курилівці)

Спостерігач арбітражу - Павленко Ігор Михайлович

Головний арбітр - Моргун Роман Володимирович

Асиситент арбітра - Столяров

Асистент арбітра - Наровицький Юрій Павлович 

 

ФК «Орлівка» (Орлівка) - ФК «Факел» (Липовець)

Спостерігач арбітражу - Александренко Володимир Володимирович

Головний арбітр -  Дмитришин Денис Олегович

Асистент арбітра - Цибрій Володимир Дмитрович

Асистент арбітра - Семеренко Кирило Олександрович

ФК «ЯСКО» (Шаргород) - ФК «Горизонт» (с.Хоньківці)

Спостерігач арбітражу - Бельдій Сергій Володимирович

Головний арбітр - Касанов Павло Павлович

Асистент арбітра - Маринович Дмитро Володимирович

Асистент арбітра - Сигерич Антон Мирославович

 

ФК «Поділля» (Кирнасівка) - ФК «Рось» (Погребище)

Спостерігач арбітражу - Веретинский Анатолій Миколайович

Головний арбітр - Маковей Ігор Юрійович

Асистент арбітра - Копаниця Петро

Асистент арбітра - Свідра Володимир Васильович

 

ФК «Фенікс» (Тульчин) - ФК «Авангард» (Ладижин)

Спостерігач арбітражу - Маринович Володимир Михайлович

Головний арбітр - Салюк Євген Васильович 

Асистент арбітра - Олійник Михайло Семенович

Асистент арбітра - Захараш Володимир Олександрович

 

 

ФК «Поділля» (Крижопіль) - ФК «Локомотив» (Козятин)

Спостерігач арбітражу - Віскер Олександр Володимирович

Головний арбітр - Єрмолов Сергій В'ячеславович

Асистент арбітра - Куниця Михайло Шмолевич

Асистент арбітра - Колійчук Руслан Володимирович

 

ФК «Промінь» (с.Глухівці) - ФК «Локомотив» (Жмеринка)

Спостерігач арбітражу - Кривовязюк Микола Митрофанович

Головний арбітр - Бортник Олександр Віталійович

Асистент арбітра - Федоров Віктор Іванович

Асистент арбітра - Савенко Юрій Миколайович

   
  26.09.2021  

ФК «Могилів-Подільський» (Могилів-Подільський) -

ФК «Біофарм» (Літин)

Спостерігач арбітражу - Ляпічев Сергій Володимирович

Головний арбітр - Моргун Роман Володимирович

Асистент арбітра - Зарічний Владислав Сергійович

Асистент арбітра - Кобялко Руслан Михайлович 

 

   

 

ДЮФЛУ

 

duflu

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Вітаємо з Днем народження

27.09 - Гаврильонка Олександра
29.09 - Слободянюка Максима
01.10 - Прозоровського Михайла
01.10 - Коваленка Віктора
06.10 - Рижого Григорія
07.10 - Кутакова Андрія
07.10 - Лук’яненка Михайла