Вінницька обласна
федерація футболу

Неділя, 23 вересня 2018, 07:28:22

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Світанок Агросвіт» (Шляхова) 10
ФК «Орлівка» 10
ФК «Моноліт» (Шляхова) 9

Перша «Захід»

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 9
ФК «Промінь-АКВ» (Глухівці) 7
ФК «Локомотив» (Жмеринка) 6

Перша «Cхід»

ФК «Поділля» (Крижопіль) 10
ФК «Томашпіль» 9
ФК «Сатурн-Перемога» (Вапнярка) 5

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

Матч 1 туру.

23 вересня 2018 р.

"Дністер-С" Серебрія - "Колос" Махнівка. с.Серебрія, стадіон ім.В.О.Педеля, 16-00.

Арбітр: Маковей Ігор (м.Вінниця)

Асистенти арбітра: Подлесецький Валерій, Касанов Павло (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Дерев'яний Яків (м.Жмеринка).

 

4 тур

15 вересня 2018 р.

"Колос" Махнівка - "Локомотив" Жмеринка. с.Махнівка, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Захараш Володимир (м.Немирів)

Асистенти арбітра: Подлесецький Валерій (м.Вінниця), Мельник Наталія (м.Тиврів).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Уразов Едуард (м.Вінниця).

"Горизонт" Хоньківці - "Промінь-АКВ" Глухівці. с.Хоньківці, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Єрмолов Сергій (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Олійник Михайло, Козак Олександр (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Шаповалов Олег (м.Вінниця).

16 вересня 2018 р.

"Біофарм" Літин - "Фортуна" Калинівка. м.Літин, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Моргун Роман (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Наровицький Юрій, Цибрій Володимир (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Воробйов Володимир (м.Вінниця).

"Візит" Соколова - "Дністер-С" Серебрія. м.Хмільник, ЦМС, 16-00.

Арбітр: Касанов Павло (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Кравченко Олександр (м.Жмеринка), Куниця Михайло (м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Дерев'яний Яків (м.Жмеринка).

 

3 тур

8 вересня 2018 р.

"Локомотив" Жмеринка - "Колос" Муровані Курилівці. м.Жмеринка, стадіон "Локомотив", 17-00.

Арбітр: Маковей Ігор (м.Вінниця)

Асистенти арбітра: Наровицький Юрій (м.Вінниця), Мельник Наталія (м.Тиврів).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Веретинський Анатолій (м.Вінниця).

9 вересня 2018 р.

"Дністер-С" Серебрія - "Горизонт" Хоньківці. м.Могилів-Подільський, стадіон в/ч "Сокіл", 16-00.

Арбітр: Мисак Юліан (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Білаш Назарій, Савенко Юрій (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Веретинський Анатолій (м.Вінниця).

"Промінь-АКВ" Глухівці - "Біофарм" Літин. с.Глухівці, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Моргун Роман (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Семеренко Кирило (м.Вінниця), Трончук Леонід (м.Козятин).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Ляпічев Сергій (м.Вінниця).

"Фортуна" Калинівка - "Колос" Махнівка. м.Калинівка, стадіон "Авангард", 16-00.

Арбітр: Касанов Павло (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Дмитришин Денис, Наровицький Юрій (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Дерев'яний Яків (м.Жмеринка).

 

2 тур

1 вересня 2018 р.

"Горизонт" Хоньківці - "Візит" Соколова. с.Хоньківці, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Сидорук Олександр (м.Вінниця)

Асистенти арбітра: Маринович Дмитро, Маковей Ігор (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Коваленко Віктор (м.Вінниця).

2 вересня 2018 р.

"Колос" Муровані Курилівці - "Фортуна" Калинівка. м.Муровані Курилівці, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Слободянюк Максим (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Наровицький Юрій (м.Вінниця), Мельник Наталія (м.Тиврів).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Ляпічев Сергій (м.Вінниця).

"Колос" Махнівка - "Промінь-АКВ" Глухівці. с.Махнівка, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Маковей Ігор (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Олійник Михайло (м.Вінниця), Трончук Леонід (м.Козятин).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Король Петро (м.Вінниця).

"Біофарм" Літин - "Дністер-С" Серебрія. м.Літин, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Салюк Євгеній (м.Калинівка).

Асистенти арбітра: Дзюба Ігор, Федоров Віктор (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Коваленко Віктор (м.Вінниця).

 

1 тур

25 серпня 2018 р.

"Візит" Соколова - "Біофарм" Літин. м.Хмільник, ЦМС, 16-00.

Арбітр: Бродовський Руслан (м.Вінниця)

Асистенти арбітра: Сигерич Антон, Цибрій Володимир (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Ляпічев Сергій (м.Вінниця).

"Дністер-С" Серебрія - "Колос" Махнівка - перенесено.

"Фортуна" Калинівка - "Локомотив" Жмеринка. м.Калинівка, стадіон "Авангард", 16-00.

Арбітр: Сащенко Ярослав (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Олійник Михайло (м.Вінниця), Трончук Леонід (м.Козятин).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Коваленко Віктор (м.Вінниця).

26 серпня 2018 р.

"Промінь-АКВ" Глухівці - "Колос" Муровані Курилівці. с.Глухівці, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Маковей Ігор (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Бродовський Руслан, Савенко Юрій (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Дерев'яний Яків (м.Жмеринка).

Новини СФК «Нива-В»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

22.09 - Гричанюка Віктора
23.09 - Шелеста Олександра
24.09 - Цибрія Володимира
24.09 - Сащенка Ярослава
24.09 - Любченка Сергія
26.09 - Гречковського Геннадія
26.09 - Нгаху Колінса