Вінницька обласна
федерація футболу

Неділя, 23 вересня 2018, 07:08:11

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Світанок Агросвіт» (Шляхова) 10
ФК «Орлівка» 10
ФК «Моноліт» (Шляхова) 9

Перша «Захід»

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 9
ФК «Промінь-АКВ» (Глухівці) 7
ФК «Локомотив» (Жмеринка) 6

Перша «Cхід»

ФК «Поділля» (Крижопіль) 10
ФК «Томашпіль» 9
ФК «Сатурн-Перемога» (Вапнярка) 5

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

4 тур

16 вересня 2018 р.

"Поділля" Кирнасівка - "Будівельник" Іллінці. с.Кирнасівка, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Александренко Микола (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Савенко Юрій (м.Вінниця), Захараш Володимир (м.Немирів).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Маринович Володимир (м.Вінниця).

"Рось" Погребище - "Сатурн-Перемога" Вапнярка. м.Погребище, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Попович Сергій (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Федоров Віктор (м.Вінниця), Трончук Леонід (м.Козятин).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Ляпічев Сергій (м.Вінниця).

ФК "Томашпіль" - "Світанок Агросвіт"-2 Шляхова. м.Томашпіль, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Маковей Ігор (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Копаниця Петро (м.Вінниця), Колійчук Руслан (м.Вапнярка).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Александренко Володимир (м.Вінниця).

19 вересня 2018 р.

"Поділля" Крижопіль - "Нива" Тростянець. м.Крижопіль, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Сидорук Олександр (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Слободянюк Максим, Наровицький Юрій (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Коваленко Віктор (м.Вінниця).

 

3 тур

9 вересня 2018 р.

"Поділля" Кирнасівка - "Світанок Агросвіт"-2 Шляхова. с.Кирнасівка, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Салюк Євгеній (м.Калинівка).

Асистенти арбітра: Подлесецький Валерій (м.Вінниця), Колійчук Руслан (м.Вапнярка)

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Уразов Едуард (м.Вінниця).

"Нива" Тростянець - "Рось" Погребище. м.Тростянець, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Маринович Дмитро (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Цибрій Володимир, Олійник Михайло (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Шаповалов Олег (м.Вінниця).

"Будівельник" Іллінці - "Поділля" Крижопіль. м.Іллінці, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Бортник Олександр (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Дзюба Ігор, Федоров Віктор (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Воробйов Володимир (м.Вінниця).

"Сатурн-Перемога" Вапнярка - ФК "Томашпіль" - матч перенесено.

 

2 тур

1 вересня 2018 р.

"Поділля" Крижопіль - "Поділля" Кирнасівка. м.Крижопіль, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Касанов Павло (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Олійник Михайло (м.Вінниця), Колійчук Руслан (м.Вапнярка)

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Воробйов Володимир (м.Вінниця).

ФК "Томашпіль" - "Нива" Тростянець. м.Томашпіль, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Єрмолов Сергій (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Савенко Юрій, Федоров Віктор (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Александренко Володимир (м.Вінниця).

2 вересня 2018 р.

"Рось" Погребище - "Будівельник" Іллінці. м.Погребище, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Александренко Микола (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Цибрій Володимир, Бродовський Руслан (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Воробйов Володимир (м.Вінниця).

"Світанок Агросвіт"-2 Шляхова - "Сатурн-Перемога" Вапнярка. с.Шляхова, стадіон "Шляхова-Арена", 16-00.

Арбітр: Попович Сергій (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Семеренко Кирило, Подлесецький Валерій (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Дерев'яний Яків (м.Жмеринка).

 

1 тур

26 серпня 2018 р.

"Поділля" Крижопіль - "Світанок Агросвіт"-2 Шляхова. м.Крижопіль, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Єрмолов Сергій (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Наровицький Юрій (м.Вінниця), Кравченко Олександр (м.Жмеринка)

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Александренко Володимир (м.Вінниця).

"Поділля" Кирнасівка - "Рось" Погребище - перенесено на 17 жовтня 2018 р.

ФК "Томашпіль" - "Будівельник" Іллінці. м.Томашпіль, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Шпаркий Євгеній (м.Могилів-Подільський).

Асистенти арбітра: Колійчук Руслан (м.Вапнярка), Дзюба Ігор (м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Павленко Ігор (м.Вінниця).

"Нива" Тростянець - "Сатурн-Пермога" Вапнярка. м.Тростянець, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Бортник Олександр (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Семеренко Кирило, Подлесецький Валерій (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Воробйов Володимир (м.Вінниця).

Новини СФК «Нива-В»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

22.09 - Гричанюка Віктора
23.09 - Шелеста Олександра
24.09 - Цибрія Володимира
24.09 - Сащенка Ярослава
24.09 - Любченка Сергія
26.09 - Гречковського Геннадія
26.09 - Нгаху Колінса