Вінницька обласна
федерація футболу

Четвер, 18 жовтня 2018, 01:31:48

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Світанок Агросвіт» (Шляхова) 22
ФК «Агро-Астра» (Рачки) 15
ФК «Володимир» (Тиврів) 15

Перша «Захід»

ФК «Біофарм» (Літин) 16
ФК «Горизонт» (Хоньківці) 15
ФК «Колос» (Махнівка) 11

Перша «Cхід»

ФК «Томашпіль» 18
ФК «Поділля» (Крижопіль) 13
ФК «Сатурн-Перемога» (Вапнярка) 11

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

Сліпчик Юрій - "Будівельник" - 1 матч.

Оцабера Олександр - "Горизонт" - 1 матч.

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

Група «А»

2001-2002 р. н. Підсумкова
                                   
  Назва команд 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   М'ячі Очки Місце  
  1. ДЮСШ Козятин 2:3 0:3 1:3 2:3 1:6 0:3 2:2 0:3 0:2 0:3 0:1 0:3         8:35 1 7  
  2. ДЮСШ Муровані Курилівці 3:2 3:0 2:0 3:1 2:1 1:0 9:1 3:0 0:1 0:0 1:1 3:0         30:7 29 2  
  3. ДЮСШ Бар 3:1 3:2 0:2 1:3 2:2 6:0 5:2 2:1 2:5 0:3 0:0 4:5         28:26 17 4  
  4. ДЮСШ "Спартак" Вінниця 6:1 3:0 1:2 0:1 2:2 0:6 6:1 0:0 0:3 2:2 0:1 0:3         20:22 12 5  
  5. ДЮСШ Жмеринський р-н 2:2 3:0 1:9 0:3 2:5 1:2 1:6 0:0 0:3 0:3 1:1 2:1         13:35 9 6  
  6. ДЮСШ Тиврівський р-н 2:0 3:0 1:0 0:0 5:2 3:0 3:0 2:2 3:0 3:0 2:1 3:2         30:7 32 1  
  7. ДЮСШ "Темп"-Avto-Ria Вінниця 1:0 3:0 1:1 0:3 0:0 5:4 1:0 3:0 1:1 1:2 1:2 2:3         19:16 18 3  
                                   
2003-2004 р. н. Підсумкова
                                   
  Назва команд 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   М'ячі Очки Місце  
  1. ДЮСШ "Десна" Вінницький р-н 0:7 0:3 2:7 0:3 2:0 0:3 2:7 0:3 0:3 0:3 1:3 0:3 1:3 0:3       8:51 3  8  
  2. ДЮСШ "Темп"-Avto-Ria Вінниця 7:0 3:0 3:0 3:0 3:0 3:2 2:0 0:0 2:0 1:4 3:1 0:0 3:0 3:0       36:7 35  1  
  3. ДЮСШ Козятин 7:2 3:0 0:3 0:3 4:2 2:0 3:0 0:2 2:5 0:1 1:3 0:0 3:2 4:1       29:24 22  5  
  4. ДЮСШ Козятинський р-н 0:2 3:0 0:3 2:3 2:4 0:2 0:10 1:2 1:6 0:3 1:8 1:4 2:0 2:1       15:48 9  6  
  5. ДЮСШ "Спартак" Вінниця 7:2 3:0 0:2 0:0 0:3 2:0 10:0 2:1 4:1 0:1 0:1 4:2 10:0 3:0       45:13 28  3  
  6. ДЮСШ "Темп"-Avto-Ria-2 Вінниця 3:0 3:0 0:2 4:1 5:2 1:0 6:1 3:0 1:4 1:0 2:2 2:1 4:0 3:1       38:14 34  2  
  7. ДЮСШ Погребище 3:1 3:0 1:3 0:0 3:1 0:0 8:1 4:1 1:0 2:4 2:2 1:2 5:1 3:0       36:16 27  4  
  8. ДЮСШ-2 Погребище 3:1 3:0 0:3 0:3 2:3 1:4 0:2 1:2 0:10 0:3 0:4 1:3 1:5 0:3       12:46 6  7  
                                   

Група «Б»

2001-2002 р. н. Підсумкова
                                   
  Назва команд 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   М'ячі Очки Місце  
  1. ДЮСШ Тульчин 3:2 2:0 3:0 2:2 3:0 2:1 2:3 1:0 4:2 3:0 2:3 3:0         30:13 28 1  
  2. ДЮСШ Чернівці 2:3 0:2 3:0 5:1 1:2 2:1 1:1 5:1 3:0 5:0 1:0 1:0         29:11 25 2  
  3. ДЮСШ Томашпіль 0:3 2:2 0:3 1:5 1:3 0:2 0:3 3:0 0:3 3:3 1:4 0:7         11:38 5 7  
  4. ДЮСШ "Інтер" Тульчин 0:3 1:2 2:1 1:2 3:1 2:0 3:0 1:1 1:2 7:1 1:2 1:1         23:16 17 4  
  5. ДЮСШ Крижопіль 3:2 0:1 1:1 1:5 3:0 0:3 0:3 1:1 3:0 0:3 1:3 3:0         16:22 14 5  
  6. ДЮСШ Шаргород 2:4 0:3 0:3 0:5 3:0 3:3 2:1 1:7 0:3 3:0 1:1 0:3         15:33 11 6  
  7. ДЮСШ Ямпіль 3:2 0:3 0:1 0:1 4:1 7:0 2:1 1:1 3:1 0:3 1:1 3:0         24:15 20 3  
                                   
2003—2004 р. н. Підсумкова
                                   
  Назва команд 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   М'ячі Очки Місце  
  1. ДЮСШ Ладижин 4:1 3:0 3:0 0:3 5:0 1:1 1:1 0:2 0:2 0:2 4:2 3:2 2:0 9:1 3:2 5:1 2:1 1:2   46:23 35  4  
  2. ДЮСШ Могилів-Подільський р-н 1:4 0:3 5:2 2:2 1:3 1:3 0:1 1:4 1:4 0:2 0:3 3:0 0:5 2:4 1:2 0:3 0:2 0:3   18:50 7  9  
  3. ДЮСШ Шаргород 0:3 3:0 2:5 2:2 0:3 0:4 0:12 0:3 1:3 0:3 0:3 1:9 1:5 1:1 1:5 0:3 1:3 0:3   13:70 5  10  
  4. ДЮСШ Вапнярка 0:5 1:1 3:1 3:1 3:0 4:0 0:3 0:3 1:4 0:2 0:1 3:3 1:2 4:1 0:3 3:0 1:11 1:4   28:45 20  8  
  5. ДЮСШ Тростянець 1:1 2:0 1:0 4:1 12:0 3:0 3:0 3:0 0:0 1:2 4:1 3:0 1:1 0:1 1:1 3:1 0:1 1:1   43:11 35  3  
  6. ДЮСШ Бершадь 2:0 2:0 4:1 2:0 3:1 3:0 4:1 2:0 0:0 2:1 5:0 3:0 1:0 3:1 3:0 7:2 3:0 1:2   50:9 49  1  
  7. ДЮСШ Чернівці 2:4 2:3 3:0 0:3 3:0 9:1 1:0 3:3 1:4 0:3 0:5 0:3 1:0 7:2 0:1 0:3 3:5 0:0   35:40 20  7  
  8. ДЮСШ Могилів-Подільський 0:2 1:9 5:0 4:2 5:1 1:1 2:1 1:4 1:1 1:0 0:1 1:3 0:1 2:7 0:1 4:1 2:2 4:6   34:43 21  6  
  9. ДЮСШ Тульчин 2:3 1:5 2:1 3:0 5:1 3:0 3:0 0:3 1:1 1:3 0:3 2:7 1:0 3:0 1:0 1:4 1:2 1:2   31:35 25  5  
  10. ДЮСШ "Інтер" Тульчин 1:2 2:1 2:0 3:0 3:1 3:0 11:1 4:1 1:0 1:1 0:3 2:1 5:3 0:0 2:2 6:4 2:1 2:1   50:22 42  2

Новини СФК «Нива-В»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

16.10 - Греська Михайла
16.10 - Смульського Руслана
17.10 - Тарлецького Олега
17.10 - Хміля Ігоря
18.10 - Сигерича Антона
19.10 - Знак Вікторію
28.10 - Яхна Олександра

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити