Вінницька обласна
федерація футболу

Понеділок, 17 червня 2019, 23:51:48

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Світанок Агросвіт» (Шляхова) 50
ФК «Володимир» (Тиврів) 42
ФК «Моноліт» (Козятин) 31

Перша «Захід»

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 45
ФК «Локомотив» (Жмеринка) 31
ФК «Промінь-АКВ» (Глухівці) 28

Перша «Cхід»

ФК «Томашпіль» 28
ФК «Поділля» (Кирнасівка) 23
ФК «Поділля» (Крижопіль) 22

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

Група «А»

2002-2003 р. н. Підсумкова
                                   
  Назва команд 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   М'ячі Очки Місце  
  1. ДЮСШ Тиврівський р-н 3:2 1:0
1:2 7:1 5:1 2:2
            19:8
13 1  
  2. ДЮСШ Муровані Курилівці 2:3 0:1
6:1 4:0 4:0 6:1
            22:6
12 2  
  3. ДЮСШ Погребище 2:1 1:7
1:6 0:4 3:0 0:3
            7:21
6 3  
  4. ВОДЮСШ Вінниця 1:5 2:2 0:4 1:6
0:3 3:0
            7:20
4 4  
                                   
2004-2005 р. н. Підсумкова
                                   
  Назва команд 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   М'ячі Очки Місце  
  1. ДЮСШ Іллінці 2:2 2:1
1:3 0:2 0:1 3:0 1:4 0:3 0:2 3:0 1:0 3:2         16:20
16  4  
  2. ДЮСШ "Темп"-Avto-Ria Вінниця 2:2 1:2 0:1 0:9
6:0 3:5 0:8 1:10 2:2 3:1 3:5 2:4         23:49
8  7  
  3. ДЮСШ Хмільник 3:1 2:0
1:0 9:0 4:1 0:3
1:4 1:2 3:1 0:0 4:0 3:0         31:12
25  2  
  4. ДЮСШ Козятинський р-н 1:0 0:3
0:6 5:3 1:4 3:0 0:3 2:4
2:6 3:0 0:2 0:3         17:34
12  5  
  5. РДЮСШ Тиврів 4:1 3:0
8:0 10:1 4:1 2:1 3:0 4:2 4:1 3:0
1:2 4:0         50:9
33  1  
  6. ДЮСШ "Темп"-Avto-Ria-2 Вінниця 2:0 0:3 2:2 1:3 1:3 0:0 6:2 0:3 1:4 0:3 2:4 3:0         18:27 11  6  
  7. ДЮСШ Погребище 0:1 2:3
5:3 4:2 0:4 0:3 2:0 3:0 2:1 0:4 4:2 0:3
      22:26 18  3  
                                   

Група «Б»

2002-2003 р. н. Підсумкова
                                   
  Назва команд 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   М'ячі Очки Місце  
  1. ДЮСШ Тульчин 4:0 3:0
3:0 3:0 1:1 1:0 3:0 2:0 1:1 2:1 4:1 3:2 1:0 3:1 4:0 3:0      41:7
 44  1  
  2. ДЮСШ Чернівці 0:4 0:3 1:0 0:3
3:3 0:3 3:0 0:3 1:1 0:3 2:3 0:3 5:1 0:3 3:3 3:0      21:36  15  5  
  3. ДЮСШ Томашпіль 0:3 0:3
0:1 3:0 2:5 0:3
3:0 1:1 1:2 1:3 1:3 1:4 5:6 2:0 0:1 3:0      23:35  13  7  
  4. ДЮСШ "Інтер" Тульчин 1:1 0:1
3:3 3:0 5:2 3:0 2:0 2:0
4:2 2:0 1:0 2:1 6:1 3:1 3:0 3:0      43:12  40  2  
  5. ДЮСШ Крижопіль 0:3 0:2
0:3 3:0 0:3 1:1 0:2 0:2 0:1 2:2
1:1 0:3 1:1 2:1 2:2 3:0      15:27  14  6  
  6. ДЮСШ Ладижин 1:1 1:2
1:1 3:0 2:1 3:1 2:4 0:2 1:0 2:2 1:2 3:0
3:3 1:1 3:2 3:0      30:22  26  4  
  7. ДЮСШ Бершадь 1:4 2:3
3:2 3:0 3:1 4:1 0:1 1:2 1:1 3:0 2:1 0:3 3:0 4:0 3:0 3:0     36:19
 31  3  
  8 ДЮСШ Шпиків 0:1 1:3 1:5 3:0 6:5 0:2 1:6 1:3 1:1 1:2 3:3 1:1 0:3 0:4 1:9 3:0      23:48  12   8  
  9 ОТГ Мурафа 0:4 0:3 3:3 0:3 1:0 0:3 0:3 0:3 2:2 0:3 2:3 0:3 0:3 0:3 9:1 0:3      17:43  8   9  
                                   
2004—2005 р. н. Підсумкова
                                   
  Назва команд 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   М'ячі Очки Місце  
  1. ДЮСШ Ямпіль 2:3 1:3
1:2 0:2 0:1 1:3 1:0 0:3 1:2 2:4 1:3 1:2 4:6 1:3 2:0 1:2      19:39  6  9  
  2. ДЮСШ Могилів-Подільський р-н 3:2 3:1 5:2 2:1
1:4 1:3 1:2 3:1 1:2 0:4 1:4 1:8 0:10 0:2 5:3 4:7      31:56  18  6  
  3. ДЮСШ Шаргород 2:1 2:0
2:5 1:2 1:5 0:3
0:3 3:0 1:2 0:3 1:5 0:3 1:6 1:4 1:2 0:3      16:47  9  8  
  4. ДЮСШ Вапнярка 1:0 3:1
4:1 3:1 5:1 3:0 2:0 0:0
0:3 2:0 0:3 4:0 2:5 5:2 2:0 7:0      43:17  37  2  
  5. ДЮСШ Тростянець 0:1 3:0
2:1 1:3 3:0 0:3 0:2 0:0 0:2 0:3
2:0 0:3 1:5 1:3 1:1 1:2      15:29  14  7  
  6. Поділля-ДЮСШ Тульчин 2:1 4:2
2:1 4:0 2:1 3:0 3:0 0:2 2:0 3:0 2:0 2:3
0:1 1:4 2:1 0:1      32:17  33  4  
  7. ДЮСШ Чернівці 3:1 2:1
4:1 8:1 5:1 3:0 3:0 0:4 0:2 3:0 0:2 3:2 1:4 1:6
3:1 6:0      45:26  33  3  
  8. ДЮСШ Могилів-Подільський 6:4 3:1
10:0 2:0 6:1 4:1 5:2 2:5 5:1 3:1 1:0 4:1 4:1 6:1 7:1 0:1
     68:21  42  1  
  9. ДЮСШ Тульчин 0:2 2:1
3:5 7:4 2:1 3:0 0:2 0:7 1:1 2:1 1:2 1:0 1:3 0:6 1:7 1:0
   25:42  22  5  

Новини СФК «Нива-В»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

19.06 - Стозуба Олександра
20.06 - Голубовича Анатолія
21.06 - Ковбу Юрія
22.06 - Александренка Володимира
23.06 - Ковбасюка Олега
24.06 - Короля Петра
24.06 - Кулешова Володимира

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити