Вінницька обласна
асоціація футболу

Четвер, 26 листопада 2020, 11:27:56

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Група "А"

ФК «Факел» (Липовець)  15
ФК «Горизонт» (Хоньківці)  10
ФК «Могилів-Подільський»  10

Група "Б"

ФК «Моноліт» (Козятин)  16
ФК «Орлівка»  14
ФК «Поділля» (Кирнасівка)   7

Кубок області

1/4 фіналу

     
     
     
     
     
     
     
     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

Група «А»

2004-2005 р. н. І коло
                                   
  Назва команд 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   М'ячі Очки Місце  
  1. ДЮСШ Бар 3:0    
   5:1          8:1  6  1  
  2. ДЮСШ Муровані Курилівці 0:3
 
   5:2          5:5  3  2  
  3. ВОК ДЮСШ "Прем'єр-Нива" Вінниця
                         
  4. ДЮСШ "Темп" Вінниця
                         
  5. ДЮСШ Козятин                            
  6. ДЮСШ Козятинський р-н                            
  7. ДЮСШ "Темп"-2 Вінниця  1:5  2:5                  3:10  0  3  
                                   
2006-2007 р. н. І коло
                                   
  Назва команд 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   М'ячі Очки Місце  
  1. ДЮСШ Іллінці  0:1  3:3    2:1              5:5  5  
  2. ДЮСШ "Темп" Вінниця  1:0  5:1        0:0          6:1  3  
  3. ДЮСШ Хмільник  3:3  1:5  3:0    8:0            15:8  1  
  4. ДЮСШ Козятин      0:3    1:5            1:8  0  7  
  5. РДЮСШ Тиврів  1:2        1:2  0:2          2:6  6  
  6. ВОДЮСШ Вінниця     0:8   5:1  2:1  2:7          9:17  6  4  
  7. ДЮСШ Літин    0:0      2:0  7:2          9:2  2  
                                 
                                   

Група «Б»

2004-2005 р. н. І коло
                                   
  Назва команд 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   М'ячі Очки Місце  
  1. КДЮСШ Шаргород      0:5  1:8  0:3            1:16  5  
  2. ДЮСШ Теплик                            
  3. ДЮСШ Томашпіль        1:3  2:2            3:5  4  
  4. ДЮСШ "Ровесник" Бершадь  5:0      6:1  0:0            11:1  2  
  5. ДЮСШ "Колос" Крижопіль  8:1    3:1  1:6  0:4            12:12  3  
  6. ДЮСШ Ладижин  3:0   2:2   0:0  4:0            9:2  
                                   
2006—2007 р. н. І коло
                                   
  Назва команд 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   М'ячі Очки Місце  
  1. ДЮСШ Ямпіль  3:0  4:0  4:1  1:0  7:0    7:3        26:4 18  1  
  2. ДЮСШ Могилів-Подільський р-н  0:3          3:0 2:2        5:5  4  5  
  3. ДЮСШ "Ровесник" Бершадь  0:4    3:0  0:1    3:0          6:5 6  4  
  4. КДЮСШ Шаргород  1:4    0:3  0:7              1:14  0  7  
  5. ДЮСШ "Колос" Крижопіль  0:1    1:0  7:0  3:0  2:1          13:2  12  2  
  6. ДЮСШ Шпиків  0:7  0:3      0:3    0:11        0:24 0  8  
  7. ДЮСШ Чернівці      0:3    1:2      0:1        1:6 0  6  
  8. ДЮСШ Тульчин  3:7  2:2        11:0 1:0
       17:9 7  3  

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

23.11 - Стаднічука Романа
26.11 - Дробота Василя
01.12 - Дмитришина Дениса
04.12 - Редька Сергія
04.12 - Слободянюка Віктора
08.12 - Базалицького Валерія
11.12 - Чуракова Артема

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити