Вінницька обласна
федерація футболу

Субота, 15 грудня 2018, 03:48:16

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Світанок Агросвіт» (Шляхова) 22
ФК «Агро-Астра» (Рачки) 18
ФК «Володимир» (Тиврів) 18

Перша «Захід»

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 21
ФК «Біофарм» (Літин) 16
ФК «Локомотив» (Жмеринка) 13

Перша «Cхід»

ФК «Томашпіль» 18
ФК «Поділля» (Крижопіль) 13
ФК «Сатурн-Перемога» (Вапнярка) 11

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     
станом на 27 жовтня 2018 року
М Команда І ПРМ Н ПР М'ячі Очки  
1 ФК "Томашпіль" 6 6 0 0 16:2 18  
2 ФК "Поділля" (Крижопіль) 7 4 1 2 8:7 13  
3 ФК "Сатурн-Перемога" (Вапнярка) 6 3 2 1 12:9 11  
4 ФК "Поділля" (Кирнасівка) 7 3 1 3 18:12 10  
5 ФК "Світанок Агросвіт"-2 (Шляхова) 7 2 2 3 13:15 8  
6 ФК "Нива" (Тростянець) 6 2 1 3 8:11 7  
7 ФК "Рось" (Погребище) 7 1 1 5 7:14 4  
8 ФК "Будівельник" (Іллінці) 6 1 0 5 5:17 3  
                 
 
1 Тур   - 26 серпня 2018
             
  1.  "Поділля" Кр.  —  "Світанок Агросвіт"-2 1:1 26 серпня 2018   
  2.  "Поділля" Кир.  —  "Рось" 4:2 27 жовтня 2018   
  3.  ФК "Томашпіль"  —  "Будівельник" 2:0 26 серпня 2018   
  4.  "Нива"  —  "Сатурн-Перемога" 1:1 26 серпня 2018   
2 Тур   - 1-2 вересня 2018
             
  5.  "Світанок Агросвіт"-2  —  "Сатурн-Перемога"  3:4 2 вересня 2018
  6.  ФК "Томашпіль"  —  "Нива"  4:1 1 вересня 2018
  7.  "Рось"  —  "Будівельник"  1:0 2 вересня 2018
  8.  "Поділля" Кр.  —  "Поділля" Кир.  1:0 1 вересня 2018
3 Тур   - 9 вересня 2018
             
  9.  "Поділля" Кир.  —  "Світанок Агросвіт"-2  2:2 9 вересня 2018   
  10.  "Будівельник"  —  "Поділля" Кр.  0:2 9 вересня 2018   
  11.  "Нива"  —  "Рось"  1:0 9 вересня 2018   
  12.  "Сатурн-Перемога"  —  ФК "Томашпіль"   перенос  
4 Тур   - 15-16 вересня 2018
             
  13.  ФК "Томашпіль"  —  "Світанок Агросвіт"-2  2:0 16 вересня 2018   
  14.  "Рось"  —  "Сатурн-Перемога"  2:2 16 вересня 2018   
  15.  "Поділля" Кр.  —  "Нива"  2:1 19 вересня 2018   
  16.  "Поділля" Кир.  —  "Будівельник"  8:1 16 вересня 2018   
5 Тур   - 29-30 вересня 2018
             
  17.  "Будівельник"  —  "Світанок Агросвіт"-2  1:2 30 вересня 2018   
  18.  "Нива"  —  "Поділля" Кир.  1:3 30 вересня 2018   
  19.  "Сатурн-Перемога"  —  "Поділля" Кр.  1:0 30 вересня 2018   
  20.  ФК "Томашпіль"  —  "Рось"  1:0 29 вересня 2018   
6 Тур   - 6-7 жовтня 2018
             
  21.  "Світанок Агросвіт"-2  —  "Рось"  4:2 7 жовтня 2018   
  22.  "Поділля" Кр.  —  ФК "Томашпіль"  0:4 6 жовтня 2018   
  23.  "Поділля" Кир.  —  "Сатурн-Перемога"  0:2 7 жовтня 2018   
  24.  "Будівельник"  —  "Нива"   перенесено  
7 Тур   - 13-14 жовтня 2018
             
  25.  "Нива"  —  "Світанок Агросвіт"-2  3:1 14 жовтня 2018   
  26.  "Сатурн-Перемога"  —  "Будівельник"  2:3 14 жовтня 2018   
  27.  ФК "Томашпіль"  —  "Поділля" Кир.  3:1 13 жовтня 2018   
  28.  "Рось"  —  "Поділля" Кр.  0:2 13 жовтня 2018   
8 Тур   - 
             
  29.     —       
  30.     —         
  31.     —       
  32.     —       
9 Тур   - 
             
  33.     —         
  34.     —       
  35.     —        
  36.     —         
10 Тур   - 
             
  37.     —       
  38.     —       
  39.     —       
  40.     —       

 

 

Новини СФК «Нива-В»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

11.12 - Чуракова Артема
16.12 - Гаврищука Максима
16.12 - Ліщину Олега
19.12 - Александренка Миколу
20.12 - Жданкіна Володимира
21.12 - Твердохліба Юрія

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити