Вінницька обласна
асоціація футболу

Вівторок, 23 квітня 2024, 22:21:17

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

V Мотрук Андрій ФК "Локомотив" Жмеринка 5

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2023/2024 рр.

12.05 - Дерев'яного Якова

У третьому турі групового етапу Ліги чемпіонів гірники з розгромним рахунком поступилися чемпіонам Англії.

У порівнянні з грою проти «Ліона» Паулу Фонсека зробив у складі своєї команди три зміни. Замість травмованих Марлоса й Тайсона вийшли Веллінгтон Нем і Фернандо, а місце під нападником зайняв Коваленко.

Незважаючи на те, що матч проходив у Харкові, господарями почувалися гравці «Манчестер Сіті». Із перших хвилин вони заволоділи м’ячем та почали створювати моменти. Спочатку після удару Сільви через себе м'яч зачепив поперечину. Згодом Де Брюйне з гострого кута перевірив П’ятова. На 13-й хвилині воротар гірників ліквідував загрозу після виходу Жезуса.

Ближче до середини першого тайму «Шахтар» відвів гру від свого штрафного майданчика, однак незабаром «Містяни» повернулися до свого шаленого темпу. На 20-х хвилинах два чудові шанси втратив Марез, а Сільва після передачі Ріяда влучив у стійку. За такої гри гол гостей був питанням часу, і стався він на 30-й хвилині. Англійці кружляли довкола штрафного гірників, удар Жезуса було заблоковано, проте м’яч відскочив на Сільву, і той без труднощів влучив у ціль.

Манчестерці спіймали кураж і продовжували тиснути. Менді насмілився на дальній удар і заробив кутовий, з якого прийшов другий гол. Де Брюйне, який тільки-но відновився після травми, подав корнер, а не прикритий ніким Ляпорт пробив у правий кут. Лише після двох пропущених м’ячів помаранчево-чорні згадали про атаку, проте нічого небезпечного до перерви не створили.

У другій половині поєдинку мало що змінилося. Невдовзі після перерви «Сіті» міг забити втретє, проте Ісмаїлі врятував команду після удару Сільви. Далі черговий постріл зробив Марез, але не влучив у ціль з убивчої позиції. Загалом, майже кожна атака гостей несла небезпеку для захисних редутів донеччан.

Чим відповідали гірники? Був небезпечний удар у площину від Ісмаїлі, неточними виявилися спроби Мораєса та Алана Патріка. Натомість манчестерці на 71-й хвилині знову забили: Сілва, який щойно вийшов на заміну, у контратаці протягнув м’яч до штрафного господарів і завдав більярдного удару.

У кінці зустрічі темп гри знизився, проте англійці не припиняли атакувати і могли забивати ще. Так, у доданий час Стерлінг з льоту влучив у поперечину, було ще кілька неточних ударів інших футболістів. Помаранчево-чорні запам’яталися пострілами Ісмаїлі та штрафним у виконанні Ракіцького, після якого м’яч ледь не залетів до сітки воріт Едерсона.

У підсумку «Шахтар» програв із розгромним рахунком й опустився на четверту позицію у групі, проте шанси на вихід до плей-офф у нього залишаються.

У матчі взяли участь футболісти «Шахтаря», які були викликані на останній збір національної команди України: П’ятов, Матвієнко, Кривцов (жовта картка), Ракіцький, Степаненко.

Ліга чемпіонів. Груповий раунд. 3 тур

«Шахтар» — «Манчестер Сіті» — 0:3 (0:2)

Голи: Сільва (30), Ляпорт (35), Сілва (71).

«Шахтар»: П’ятов, Матвієнко, Кривцов, Ракіцький, Ісмаїлі, Степаненко, Майкон, Веллінгтон Нем (Болбат, 69), Коваленко (Алан Патрік, 62), Фернандо (Дентіньо, 84), Мораєс.

Запасні: Шевченко, Хочолава, Бутко, Кайоде.

Тренер: Паулу Фонсека.

«Манчестер Сіті»: Едерсон, Стоунз (Уокер, 80), Отаменді, Ляпорт, Менді, Сільва, Фернандіньо, Де Брюйне (Сілва, 69), Стерлінг, Жезус (Фоден, 88), Марез.

Запасні: Муріч, Компані, Сане, Агуеро.

Тренер: Хосеп Гвардіола.

Арбітр: Карлос Дель Серро (Іспанія).

Попередження: Кривцов (87) — Отаменді (90+4).

23 жовтня. Харків. ОСК «Металіст».

«Хоффенхайм» — «Ліон» — 3:3 (1:1)

Голи: Крамаріч (33, 47), Жоелінтон (90+2) — Траоре (27), Ндомбеле (59), Депай (67).