Вінницька обласна
федерація футболу

Субота, 24 серпня 2019, 17:12:26

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга

Перша ліга (захід)

Перша ліга (схід)

У третьому турі групового етапу Ліги чемпіонів гірники з розгромним рахунком поступилися чемпіонам Англії.

У порівнянні з грою проти «Ліона» Паулу Фонсека зробив у складі своєї команди три зміни. Замість травмованих Марлоса й Тайсона вийшли Веллінгтон Нем і Фернандо, а місце під нападником зайняв Коваленко.

Незважаючи на те, що матч проходив у Харкові, господарями почувалися гравці «Манчестер Сіті». Із перших хвилин вони заволоділи м’ячем та почали створювати моменти. Спочатку після удару Сільви через себе м'яч зачепив поперечину. Згодом Де Брюйне з гострого кута перевірив П’ятова. На 13-й хвилині воротар гірників ліквідував загрозу після виходу Жезуса.

Ближче до середини першого тайму «Шахтар» відвів гру від свого штрафного майданчика, однак незабаром «Містяни» повернулися до свого шаленого темпу. На 20-х хвилинах два чудові шанси втратив Марез, а Сільва після передачі Ріяда влучив у стійку. За такої гри гол гостей був питанням часу, і стався він на 30-й хвилині. Англійці кружляли довкола штрафного гірників, удар Жезуса було заблоковано, проте м’яч відскочив на Сільву, і той без труднощів влучив у ціль.

Манчестерці спіймали кураж і продовжували тиснути. Менді насмілився на дальній удар і заробив кутовий, з якого прийшов другий гол. Де Брюйне, який тільки-но відновився після травми, подав корнер, а не прикритий ніким Ляпорт пробив у правий кут. Лише після двох пропущених м’ячів помаранчево-чорні згадали про атаку, проте нічого небезпечного до перерви не створили.

У другій половині поєдинку мало що змінилося. Невдовзі після перерви «Сіті» міг забити втретє, проте Ісмаїлі врятував команду після удару Сільви. Далі черговий постріл зробив Марез, але не влучив у ціль з убивчої позиції. Загалом, майже кожна атака гостей несла небезпеку для захисних редутів донеччан.

Чим відповідали гірники? Був небезпечний удар у площину від Ісмаїлі, неточними виявилися спроби Мораєса та Алана Патріка. Натомість манчестерці на 71-й хвилині знову забили: Сілва, який щойно вийшов на заміну, у контратаці протягнув м’яч до штрафного господарів і завдав більярдного удару.

У кінці зустрічі темп гри знизився, проте англійці не припиняли атакувати і могли забивати ще. Так, у доданий час Стерлінг з льоту влучив у поперечину, було ще кілька неточних ударів інших футболістів. Помаранчево-чорні запам’яталися пострілами Ісмаїлі та штрафним у виконанні Ракіцького, після якого м’яч ледь не залетів до сітки воріт Едерсона.

У підсумку «Шахтар» програв із розгромним рахунком й опустився на четверту позицію у групі, проте шанси на вихід до плей-офф у нього залишаються.

У матчі взяли участь футболісти «Шахтаря», які були викликані на останній збір національної команди України: П’ятов, Матвієнко, Кривцов (жовта картка), Ракіцький, Степаненко.

Ліга чемпіонів. Груповий раунд. 3 тур

«Шахтар» — «Манчестер Сіті» — 0:3 (0:2)

Голи: Сільва (30), Ляпорт (35), Сілва (71).

«Шахтар»: П’ятов, Матвієнко, Кривцов, Ракіцький, Ісмаїлі, Степаненко, Майкон, Веллінгтон Нем (Болбат, 69), Коваленко (Алан Патрік, 62), Фернандо (Дентіньо, 84), Мораєс.

Запасні: Шевченко, Хочолава, Бутко, Кайоде.

Тренер: Паулу Фонсека.

«Манчестер Сіті»: Едерсон, Стоунз (Уокер, 80), Отаменді, Ляпорт, Менді, Сільва, Фернандіньо, Де Брюйне (Сілва, 69), Стерлінг, Жезус (Фоден, 88), Марез.

Запасні: Муріч, Компані, Сане, Агуеро.

Тренер: Хосеп Гвардіола.

Арбітр: Карлос Дель Серро (Іспанія).

Попередження: Кривцов (87) — Отаменді (90+4).

23 жовтня. Харків. ОСК «Металіст».

«Хоффенхайм» — «Ліон» — 3:3 (1:1)

Голи: Крамаріч (33, 47), Жоелінтон (90+2) — Траоре (27), Ндомбеле (59), Депай (67).