Вінницька обласна
федерація футболу

Субота, 24 серпня 2019, 16:07:54

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга

Перша ліга (захід)

Перша ліга (схід)

Недооцінка суперника? Навряд чи варто нею пояснювати бліду гру збірної України в цьому матчі. Тренерський штаб акцентував багато уваги на Люксембургові, а футболісти підхопили хвилю відповідальності. Проте суто з точки зору психології українцям, очевидно, важко було працювати проти цього суперника на тих же обертах, що і проти Португалії. Різні подразники.

Справа уже наближалася до перерви – і лише тоді Україна спромоглася на перший небезпечний момент біля воріт Антоні Моріса. Таким вважаємо удар Коноплянки зі штрафного, заробленого Малиновським. З натяжкою можна віднести до гостроти й удар Мораєса головою на стартових хвилинах, хоча пробивав натуралізований бразилець явно навмання. Це був не акцентований, а ситуативний спалах активності.

Господарі просто не могли відсиджуватися в захисті – на їхні ворота не спричинявся той тиск, під яким зазвичай прогинаються аутсайдери. Тож зробивши кілька розвідувальних наступів, Люксембург потужно вистрілив подвійним ударом. На подачу зі штрафного відгукнувся Мальге, але з його ударом головою впорався П'ятов. Не забарилося добивання від іншого центрбека, але й Шано програв свою дуель нашому воротареві. Проте дзвіночок роздався гучно.

Нарешті, відбулося те, чого ми так старанно уникали впродовж дев'яноста хвилин боротьби з Роналду та компанією – у ворота збірної України залетів м'яч. На правому фланзі Венсан Тілль короткою передачею підключив до атаки Олів'є Тілля, той проскочив до штрафної зони і виконав жорсткий простріл. Снаряд пролетів повз П'ятова і Бурду, влучив у ногу Бутка, відскочив до Тюрпеля і розчинився в сітці – неприємний сюрприз.

Благо, збірна України швидко зреагувала завдяки вишуканій роботі з м'ячем Олександра Зінченка. Його професорська передача вивела Циганкова на ударну позицію і дозволила Вікторові забити важливий як для себе особисто, так і для команди гол. Нічия після першого тайму – не те, на що розраховували. Але ж могло бути і гірше.

Втім, перерва українцям життя не спростила. Ми не знаємо, які слова використовував Андрій Шевченко, але зарядитися на штурм воріт Моріса не вдалося. Навпаки, на старті тайму господарі окреслили свої амбіції не лише на нічию, а й на перемогу. Так треба розцінювати удари Венсана Тілля та Желсона Родрігеша.

За кількістю ударів Люксембург Україну переважав. Але якість, все ж, у нас залишалася вищою. Коноплянці і Мораєсу не вистачило кількох десятків сантиметрів. Останній був особливо близьким до мети.

Андрій Шевченко в технічній зоні помітно хвилювався, адже нічия з Люксембургом – це гірше поразки від Мальти. Той конфуз швидко стерся з пам'яті і навіть до офіційної статистики не увійшов, а втрата очок у сьогоднішньому поєдинку грозила величезною плямою на поки що білій репутації Андрія Миколайовича і головне – на перспективах цієї кваліфікаційної кампанії. Ще раз серце стислося з ударом Родрігеша після подачі з кутового, а у відповідь – майже нічого. Яремчук, якого Шевченко кинув в бій на допомогу (а не замість) Мораєсу не витиснув максимум зі свого напів-моменту, Коноплянка дальнім ударом не спіймав Моріса на помилці, а в Люксембурга вже розігрався апетит. Гості безцеремонно вибігали в контратаки, одну з яких тріумфально ледь не завершив втомлений, але щасливий на той момент Олів'є Тілль.

Люксембург заслужив на очки в цьому матчі, проте доля вирішила поглумитися над відважними хлопцями. Одна з останніх атак України завершилася фолом Карлсона проти Циганкова і прикрим для господарів, але таким солодким для Шевченка автоголом Родрігеша. Шевченко – пестунчик долі? Наразі так, але треба бути готовим, що десь цей фарт повернеться до нас спиною.

В кроці від провалля… Ще трошки, і була б нівельована колосальна робота, пророблена у Лісабоні.