Вінницька обласна
асоціація футболу

Четвер, 18 квітня 2024, 22:18:22

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

V Мотрук Андрій ФК "Локомотив" Жмеринка 5

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2023/2024 рр.

08.05 - Перепилицю Олександра

Якщо залишити за рамками матч з Нігерією, коли Олександр Петраков серйозно розбавив основу, зараз порівняно з канонічним складом у нашої команди виявилося три зміни: повну ротацію пережила опорна зона і в нападі вийшов Сікан замість Супряги. Як мінімум в атаці не виключено, що трансформація пов'язана з моделлю гри: Супряга в попередніх матчах виглядав відірваним від команди - підтримки з глибини він практично не бачив і виконував роль такого собі стовпа. Зараз же буквально вся наша команда йшла вперед, тому від форварда були потрібні трохи інші якості.

Практично вся гра України до першого голу була побудована на флангах: проходах і спробах подачі. У панамському штрафному була дуже висока щільність, тому підібратися до воріт через пас (враховуючи, що командна швидкість наших хлопців кульгала) було дуже непросто, і кроси виглядали найлогічнішим варіантом. Але довгий час це не давало ніякого результату, поки не спрацювала, схоже, заготовка: Попов зробив точний пас Коноплі на брівку, той врозріз на Сікана, а наш форвард проштовхнув під ліву стійку низом - ідеальна по своєму виконанню і підсумком комбінація.

Мабуть, вже на ментальному рівні українці після голу відпустили володіння, залишивши м'яч панамцям. Але, на наше щастя, це не завадило забити до перерви ще двічі. Попов заштовхав м'яч головою після скидки від панамського воротаря, а вже в компенсований час "синьо-жовті" повторили перший гол: закидання Попова на Коноплю - передача в штрафну - Сікан забиває.

Величезною ложкою дьогтю виявився старт другого тайму, коли оборона українців залишила Вокеру достатньо часу прийняти і пробити Луніна з близької відстані - 3:1.

Але для Панами ця подія виявилася вершиною. "Канальники" намагалися йти вперед і навіть завдали парочку непоганих ударів, проте рівень майстерності представників Центральної Америки явно підводив. В обороні у панамців залишалося дуже багато простору, чим українська збірна могла скористатися не раз, але, схоже, на заключні 45 хвилин футболісти в синіх футболках вийшли в енергозберігаючому режимі, розуміючи, що попереду чвертьфінал і на день менше підготовки, ніж у суперника. Тим не менш, повернути перевагу в три м'ячі українці встигли: м'яч після дальнього удару Дришлюка відлетів до Булеци, у якого було дуже багато часу обробити і пробити.

Суперником по чвертьфіналу стане Колумбія, яка вчора тільки в серії пенальті обіграла Нову Зеландію. Гра вже в найближчу п'ятницю о 16:30. Головне питання по наступній стадії турніру: чи залишиться в таборі молодіжки Андрій Лунін.

Україна - Панама 4:1