Вінницька обласна
федерація футболу

Четвер, 24 жовтня 2019, 05:38:42

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Томашпіль» 11
ФК «Орлівка» 10
ФК «Факел» (Липовець) 9

Перша ліга

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 21
ФК «Колос» (Махнівка) 15
ФК «Поділля» (Кирнасівка) 13

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

В понеділок, 5 серпня, в швейцарському Ньоні відбулося жеребкування четвертого останнього раунду кваліфікації до групового етапу Ліги Чемпіонів.

На цьому етапі може бути київське "Динамо", якщо переможе в третьому раунді "Брюгге". Як відомо, кияни йдуть шляхом представників ліг (клубів, які посіли другі місця в своїх чемпіонатах). З російськими клубами представник України зіграти не міг через агресію РФ, тож "Динамо" не могло перетнутись з парою "Порту" - "Краснодар".

В підсумку переможець пари "Динамо"/"Брюгге" зіграє з переможцем пари "Базель"/"ЛАСК" (Австрія). Перший матч відбудеться в Швейцарії/Австрії.

Інша пара на шляху представників ліг:

  • "Порту"/"Краснодар" - "Істанбул"/"Олімпіакос"

На шляху чемпіонів до команд, які переможуть в третьому раунді, приєднаються чемпіони асоціацій, які в таблиці коефіцієнтів посідають 12 та 13 місця, а саме чеська "Славія" та швейцарський "Янг Бойз". Усі команди були поділені на дві групи відповідно до клубного рейтингу УЄФА.

Отож, результати жеребкування:

  • "Динамо" Загреб/"Ференцварош" - "Марібор"/"Русенборг"
  • ЧФР/"Селтік" - "Славія"
  • "Янг Бойз" - "Црвена Звезда"/"Копенгаген"
  • АПОЕЛ/"Карабах" - ПАОК/"Аякс"

Матчі раунду плей-офф відбудуться 20/21 серпня та 27/28 серпня.

271749

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

28.10 - Яхна Олександра
02.11 - Федорова Віктора
03.11 - Смірнова Ігоря
04.11 - Шпаркого Євгенія
05.11 - Плахотника Михайла
06.11 - Заводяна Андрія
07.11 - Бродовського Руслана

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити