Вінницька обласна
федерація футболу

Четвер, 24 жовтня 2019, 05:09:58

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Томашпіль» 11
ФК «Орлівка» 10
ФК «Факел» (Липовець) 9

Перша ліга

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 21
ФК «Колос» (Махнівка) 15
ФК «Поділля» (Кирнасівка) 13

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

Сьогодні в швейцарському Ньоні відбулося жеребкування раунду плей-офф Ліги Європи - останнього раунду відбору перед груповим етапом турніру.

В УЄФА визначили 21 пару, переможці яких відправляться в груповий етап ЛЄ. Там їх очікує 17 команд, які отримали путівки до групи автоматично, а також ще десять команд, які вилетіли з Ліги чемпіонів.

Матчі раунду плей-офф Ліги Європи відбудуться 22 і 29 серпня.

Бірюзовим виділені пари третього раунду Ліги чемпіонів. У раунді плей-офф Ліги Європи зіграють невдахи цих пар.В інших парах в раунді плей-офф зіграють переможці пар.

Результати жеребкування

Шлях чемпіонів

  • "Маккабі" Тель-Авів (Ізраїль)/"Судува" (Литва) - "Динамо" Загреб (Хорватія)/"Ференцварош" (Угорщина)
  • "Црвена Звезда" (Сербія)/ "Копенгаген "(Данія) - "Рига" (Латвія)/ "Гельсінкі" (Фінляндія)
  • ЧФР 1907 Клуж (Румунія)/"Селтік" (Шотландія) - "Шериф" (Молдова)/АІК (Швеція)
  • "Арарат-Вірменія "(Вірменія)/"Сабуртало "(Грузія) - " Дюделанж "(Люксембург)/ "Нимме Калью" (Естонія)
  • "Лудогорець" (Болгарія)/"Нью-Сейнтс" (Вельс) - "Марібор" (Словенія)/"Русенборг" (Норвегія)
  • "Сутьєска" (Чорногорія)/"Лінфілд" (Північна Ірландія) - АПОЕЛ (Кіпр)/"Карабах" (Азербайджан)
  • "Слован" Братіслава (Словаччина)/"Дандолк" (Ірландія) - ПАОК (Греція)/"Аякс" (Нідерланди)
  • "Астана" (Казахстан)/"Валетта" (Мальта) - "Сараєво" (Боснія і Герцеговина)/БАТЕ (Білорусь)

Основний шлях

  • "Торіно" (Італія)/"Шахтар" Солігорськ (Білорусь) - "Пюнік" (Вірменія)/"Вулверхемптон" (Англія)
  • "Університатя" Крайова (Румунія)/АЕК Афіни (Греція) - "Спарта" Прага (Чехія)/ "Трабзонспор" (Туреччина)
  • "Феєноорд"(Нідерланди)/"Динамо" Тбілісі (Грузія) - "Норчепінг" (Швеція)/"Хапоель" Беєр-Шева (Ізраїль)
  • "Легія" Варшава (Польща)/"Атромітос" (Греція) - "Мідтьюланд" (Данія)/"Рейнджерс" (Шотландія)
  • ФКСБ Стяуа (Румунія)/"Млада Болеслав" (Чехія) - "Вентспілс" (Латвія)/"Віторія" Гімарайнш (Португалія)
  • АЕК Ларнака (Кіпр)/"Гент" (Бельгія) - "Рієка" (Хорватія)/"Абердін" (Шотландія)
  • "Хаугесунн" (Норвегія)/ПСВ Ейндховен (Нідерланди) - "Аустрія" Відень (Австрія)/Аполлон Лімасол (Кіпр)
  • "Люцерн" (Швейцарія)/"Еспаньол" (Іспанія) - ЦСКА Софія (Болгарія)/"Зоря" (Україна)
  • "Партизан" (Сербія)/"Малатьяспор" (Туреччина) - "Мольде" (Норвегія)/"Аріс" Салоніки (Греція)
  • "Брондбю" (Данія)/"Брага" (Португалія) - "Тун" (Швейцарія)/"Спартак" Москва (Росія)
  • "Мальме" (Швеція)/"Зріньскі" (Боснія і Герцеговина) - "Нефтчі"(Азербайджан)/"Бней-Єгуда" (Ізраїль)
  • "Локомотив" Пловдив (Болгарія)/"Страсбур" (Франція) - "Вадуц" (Ліхтенштейн)/"Айнтрахт" Франкфурт (Німеччина)
  • "Маріуполь" (Україна)/АЗ Алкмаар (Нідерланди) - "Антверпен" (Бельгія)/"Вікторія" Плзень (Чехія)

272507

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

28.10 - Яхна Олександра
02.11 - Федорова Віктора
03.11 - Смірнова Ігоря
04.11 - Шпаркого Євгенія
05.11 - Плахотника Михайла
06.11 - Заводяна Андрія
07.11 - Бродовського Руслана

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити