Вінницька обласна
асоціація футболу

Четвер, 02 квітня 2020, 21:51:49

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Томашпіль» 14
ФК «Орлівка» 13
ФК «Факел» (Липовець) 12

Перша ліга

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 24
ФК «Колос» (Махнівка) 17
ФК «Поділля» (Кирнасівка) 14

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

Про рішення встановити пам'ятник Ібрагімовичу Федерація футболу Швеції оголосила ще у 2016 році – спочатку планувалося, що скульптура стоятиме біля стадіону "Френдс Арена" у передмісті Стокгольма Сольне, однак для цього місця вона виявилася надмірно важкою (не всі гідні втримати Златана?).

Минулого літа Федерація футболу повідомила про рішення передати її у дар Мальме. Ібрагімович зображений на земній кулі з високо піднятими руками – це його знаменитий переможний жест. Вага пам'ятника – 550 кг, висота – близько 3,5 м, зростання – 2,7 м. Бронза, у якій втілили скульптуру, має золотий відлив. Сам Златан дав кілька коментарів для Expressen:

"Коли ви приїжджаєте до Нью-Йорка, то бачите Статую Свободи. Коли приїжджаєте до Швеції, бачите Статую Златана. Для мене велика честь удостоїтися пам'ятника у Мальме. Де б я не був, я представляю та прославляю свою країну. Що стосується самої статуї, то я мало хвилююся про її вигляд. Вона не повинна бути красивою, вона просто повинна щось означати. ​​Проте, вона мені дуже сподобалася. Я однозначно задоволений своєю статуєю більше за Роналду. Я поважаю бачення художника".

Також Ібрагімович встиг прокоментувати поточний стан справ у "Мілані". Златан виступав за "россонері" з 2010 по 2012 рік.

"Мені сумно бачити "Мілан" таким, адже цей клуб повинен бути на вершині, якщо справа стосується результатів. Необхідно вкладатися в гравців, інакше ситуація не зміниться. Не можна отримати якісних гравців безкоштовно".

275126

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

02.04 - Чернявського Сергія
02.04 - Волошина Володимира
04.04 - Стецюка Віталія
05.04 - Татусяка Сергія
05.04 - Хникіна Павла
05.04 - Білаша Назарія
05.04 - Козюка Євгена

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити