Вінницька обласна
асоціація футболу

Четвер, 09 липня 2020, 07:36:18

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Томашпіль» 21
ФК «Факел» (Липовець) 19
ФК «Орлівка»  17

Перша ліга

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 33
ФК «Поділля» (Кирнасівка) 17
ФК «Колос» (Махнівка) 17

Кубок області

1/2 фіналу

"Локомотив" Жмеринка - "Факел" Липовець

ФК "Орлівка" - "Горизонт" Хоньківці

   

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

Президент УЄФА Александер Чеферін зізнався, що йому не подобається система Відеодопомоги рефері (VAR). Слова чиновника наводить Mirror.

"Це бардак. Мені здається, що не потрібно враховувати офсайд в 1-2 сантиметри. Якщо у гравця довгий ніс, то він неодмінно потрапить в офсайд. Необхідно запропонувати Міжнародній раді футбольних асоціацій та самим рефері внести зміни – наприклад, фіксувати офсайд хоча б на 10-20 сантиметрах".

"Два тижні тому ми зібралися з тренерами топ-клубів й довго обговорювали, де фіксується рука, а де ні. Думки розділилися – ніхто не може пояснити, як правильно. Що значить навмисно? Рефері – не психолог, щоб знати, що ти зробив навмисне, а що ні. Мені не подобається, що гравці не святкують голи – спочатку вони чекають на рішення VAR".

"Сьогодні у футболі інший тиск – якщо ви суддя на полі, і 80 000 чоловік на стадіоні кричать вам, то саме ви повинні прийняти вірне рішення, а не хтось інший. Я не фанат, але був дуже скептично налаштований щодо VAR. Констатую, що результат мене не влаштовує. Але, на жаль, шляху назад вже немає. Люди запитують мене, чому я не можу вплинути на це, але я вже звик – все не так просто".

277723

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

06.07 - Мисака Юліана
07.07 - Бочарьова Геннадія
08.07 - Спориша Івана
10.07 - Краєвського Сергія
12.07 - Кравченка Олександра
14.07 - Копаницю Петра
16.07 - Касанова Павла

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити