Вінницька обласна
асоціація футболу

Четвер, 09 липня 2020, 08:32:44

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Томашпіль» 21
ФК «Факел» (Липовець) 19
ФК «Орлівка»  17

Перша ліга

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 33
ФК «Поділля» (Кирнасівка) 17
ФК «Колос» (Махнівка) 17

Кубок області

1/2 фіналу

"Локомотив" Жмеринка - "Факел" Липовець

ФК "Орлівка" - "Горизонт" Хоньківці

   

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

Сьогодні відбулося засідання Виконавчого комітету УЄФА, під час якого було затверджено процедуру жеребкування Ліги націй-2020/2021. Церемонія відбудеться в Амстердамі 3 березня 2020 року (початок — о 19.00 за київським часом).

Нагадаємо, що після зміни формату Ліги націй - 2020/2021 у дивізіонах А, В, С виступатиме по 16 збірних, а в дивізіоні D — сім команд.

Україна потрапила до третього кошика й отримає по одному супернику з першого, другого та четвертого. 

Посів учасників Ліги А

Кошик 1: Португалія, Нідерланди, Англія, Швейцарія.

Кошик 2: Бельгія, Франція, Іспанія, Італія.

Кошик 3: Боснія і Герцеговина, Україна, Данія, Швеція.

Кошик 4: Хорватія, Польща, Німеччина, Ісландія.

Посів учасників Ліги В

Кошик 1: Росія, Австрія, Уельс, Чехія.

Кошик 2: Шотландія, Норвегія, Сербія, Фінляндія.

Кошик 3: Словаччина, Туреччина, Ірландія, Північна Ірландія.

Кошик 4: Болгарія, Ізраїль, Угорщина, Румунія.

Посів учасників Ліги С

Кошик 1: Греція, Албанія, Чорногорія, Грузія.

Кошик 2: Північна Македонія, Косово, Білорусь, Кіпр.

Кошик 3: Естонія, Словенія, Литва, Люксембург.

Кошик 4: Вірменія, Азербайджан, Казахстан, Молдова.

Посів учасників Ліги D

Кошик 1: Гібралтар, Фарерські острови, Латвія, Ліхтенштейн.

Кошик 2: Андорра, Мальта, Сан-Марино.

Регламент

У дивізіонах А, В та С учасники будуть розподілені на чотири групи по чотири команди. Переможці груп у дивізіоні А зіграють у фінальній стадії змагання (півфінали та фінал). Країну, що прийматиме цей турнір, буде обрано з числа фіналістів. Збірні, які посядуть останні місця у своїх квартетах, перейдуть до дивізіону В.

Команди, що посядуть перші місця у групах дивізіонів В, С та D, піднімуться відповідно до дивізіонів А, В та С. Збірні, які посядуть останні місця у дивізіоні В, перейдуть до дивізіону С. Дві найгірші збірні дивізіону С перейдуть до дивізіону D. У дивізіоні D команди будуть розподілені на дві групи (чотири та три збірні).

Календар матчів

1-й тур: 3—5 вересня 2020 року.

2-й тур: 6—8 вересня 2020 року.

3-й тур: 8—10 жовтня 2020 року.

4-й тур: 11—13 жовтня 2020 року.

5-й тур: 12—14 листопада 2020 року.

6-й тур: 15—17 листопада 2020 року.

Фінал турніру: 2—6 червня 2021 року.

лозана кубок 2

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

06.07 - Мисака Юліана
07.07 - Бочарьова Геннадія
08.07 - Спориша Івана
10.07 - Краєвського Сергія
12.07 - Кравченка Олександра
14.07 - Копаницю Петра
16.07 - Касанова Павла

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити