Вінницька обласна
асоціація футболу

Четвер, 24 вересня 2020, 10:19:21

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Кубок області

1/8 фіналу Кубку Вінницької області серед аматорських команд сезону 2020-2021 рр.

14 жовтня 2020 р. - перші матчі. 28 жовтня 2020 р. - матчі-відповіді.

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга

Перша ліга (захід)

Перша ліга (схід)

Найдовший єврокубковий сезон завершився найбільш передбачувано. У 2020-му році "Баварії" не було рівних в Європі за якістю гри і ефективністю добування результатів. Як не дивно, фундамент шостої перемоги "Баварії" перемоги в КЄЧ/Лізі чемпіонів заклав Ніко Ковач. З ним команда виграла три гри в груповому раунді, але провалювалася в чемпіонаті Німеччини. Хансі Флік, ніколи раніше не тренував команди топ-рівня, зміг виправити становище в Бундеслізі, і крім домашнього дубля, привести команду до першої за сім років перемоги в Лізі чемпіонів.

Лісабонський фінал не вийшов результативним, але якістю гри, за рівнем індивідуальних перформансів і детальності тактичних нюансів, йому практично немає рівних в недавній історії Ліги чемпіонів.

"Баварія" перед грою вважалася фаворитом, але в ПСЖ вона зустріла найбільш незручного, безкомпромісного і небезпечного для себе суперника. Відомий у минулому захисник "Манчестер Юнайтед" Ріо Фердинанд в ефірі британських ЗМІ просив головного "Баварії" Хансі Фліка зіграти обережно проти Парижа, не ризикувати з високою лінією захисту, інакше Кіліана Мбаппе ніхто не зможе зупинити. Відмовилася "Баварія" від свого стилю немає? Скоріше ні. Мюнхенці знайшли прагматичну протиотруту контратакам ПСЖ – тактичний фол на чужій половині поля.

Це не означає, що Париж не тікав. "Баварія" володіла м'ячем і не часто дозволяла ПСЖ залишати свою половину поля, але коли команді Тухеля вдавалося провести контратаки, завжди було небезпечно. Перший гольовий в матчі втратив Неймар – подвійний сейв після його ударів зробив Нойер.

"Баварія" тут же відповіла своїм моментом, створеним буквально з нічого. Роберт Левандовскі, отримавши м'яч спиною до воріт ПСЖ, з дивовижною спритністю зумів розвернутися на 180 градусів і залишити без роботи конкурентів – але його удар прийняла штанга.

В середині першого тайму "Баварія" втратила через травму Боатенга. Здавалося, що з менш поворотким центрбеком Зюле мюнхенці гратимуть обережніше у своїх воріт, але структура гри "Баварії" не змінилася. Черговий момент упустив Левандовскі – його удар головою в упор відбив Навас.

ПСЖ був чудовий в захисті. Тіаго Сілва і Маркіньос були незрівнянні і весь турнір Ліги чемпіонів провели як найкраща пара центрбеків в світі. Еррера допомагав Кереру стримувати Девіса, на протилежному фланзі не отримував свободу Ґнабрі. І при цьому команда Тухеля не забувала про атаку. Час від часу Париж влаштовував пресинг-пастки "Баварії" і в кінці першого тайму Мбаппе повинен був виводити ПСЖ вперед, але вдарив дуже слабко з чудової позиції.

Після перерви Томас Тухель поміняв флангами Ді Марію і Мбаппе. Від цього тактичного ходу виграла... "Баварія". Йозуа Кімміх, який грав правого фулбека, став сміливіше йти в атаку, не боячись залишити за спиною Ді Марію. Прекрасний гол Кімміха в ворота "Боруссії" Дортмунд став вирішальним в чемпіонстві "Баварії". І саме його результативний пас на Комана вирішив результат фіналу Ліги чемпіонів. Кімміх вирізав ідеальний навіс на Комана і французький вінгер забив гол клубу, який дав йому путівку у великий футбол.

Гол змінив гру. Структура поступилася місцем хаосу, темп гри виріс, і з ним – кількість фолів. Ще до гола Комана трапилася сутичка – Ґнабрі вдарив по нозі Неймара через що поштовхався з Паредесом. Після пропущеного гола ПСЖ зазнав кілька нервових хвилин – "Баварія" могла подвоювати перевагу, але Маркіньос і Тіаго Сілва на останньому рубежі грали безпомилково.

На останні хвилини Тухель випустив на поле Шупо-Мотінга, а не Мауро Ікарді. Проти "Аталанти" спрацювало, сьогодні – ні. Для початку Нойер врятував "Баварію" після удару Маркіньоса в упор, а Шупо-Мотінг упустив свій момент на 90+3 хвилині. "Баварія" пропустила контратаку на останніх хвилинах фіналу Ліги чемпіонів, виграючи 1:0. Дивовижно.

Чому Париж програв? Мбаппе і Неймару не вдалося забити жодного гола в Португалії. Можливо, не потрібно було форсувати повернення Мбаппе. Швидкість була при ньому, але у вирішальні моменти йому не вдавалося виконати головну роботу нападника – добре вдарити по воротах. Неймар в фіналі грав лише до пропущеного гола. Після він занадто часто невиправдано брав гру на себе, йшов в дриблінг, коли ситуація цього не вимагала. У потрібний момент не проявив психологічну стійкість Паредес. Центр поля сьогодні був за "Баварією". Тіаго провів сьогодні свій останній матч за "Баварію" і він був одним з кращих на полі.

В кінцевому підсумку Париж не реалізував свої моменти. Десь не пощастило, десь своє найвищу майстерність продемонстрував Мануель Нойер. Це був рівний матч рівних команд, але "Баварія" було трохи впевненіше, трохи вдаліше і трохи сильніше. Шоста перемога в Лізі чемпіонів для Мюнхена. Парижу доведеться чекати свого наступного шансу.

Ліга чемпіонів, фінал. Лісабон, "Ештадіу да Луш"

"Парі Сен-Жермен" – "Баварія" 0:1

Гол: Коман 59

"Парі Сен-Жермен": Навас – Керер, Тіаго Сілва, Кімпембе, Бернат (Курзава 80) – Паредес (Верратті 65), Маркіньос, Еррера (Дракслер 72) – Ді Марія (Шупо-Мотінг 80), Неймар, Мбаппе

"Баварія": Нойєр – Кімміх, Боатенг (Зюле 25), Алаба, Девіс – Ґоретцка, Тіаго (Толіссо 86) – Коман (Перішич 68), Мюллер, Ґнабрі (Коутіньйо 68) – Левандовскі

Попередження: Паредес 52, Неймар 81, Тіаго Сілва 83 – Девіс 28, Ґнабрі 52, Зюле 56, Мюллер 90+4