Вінницька обласна
асоціація футболу

Четвер, 24 вересня 2020, 10:01:58

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Кубок області

1/8 фіналу Кубку Вінницької області серед аматорських команд сезону 2020-2021 рр.

14 жовтня 2020 р. - перші матчі. 28 жовтня 2020 р. - матчі-відповіді.

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга

Перша ліга (захід)

Перша ліга (схід)

Знову "Ліверпуль" програв у серії пенальті, як і рік тому в Суперкубку поступившись "Ман Сіті". Череда помилок Юргена Клоппа стала причиною цієї невдачі, а також неготовність до сезону мерсисайдців. До початку чемпіонату ще є час, можна попрацювати над помилками, а поки "Арсенал" із задоволенням показав, як можна на рівних протистояти найкращій команді Англії минулого сезону. Очевидно, що помітно здали "червоні", залишився лише бойовий їх настрій, якого виявилося замало.

З перших хвилин номінальні гості хотіли показати своє бажання перемогти "Арсенал" і взяти реванш за поразку в липні цього року. Спочатку небезпечний удар наносив Салах, потім ван Дейк відправив м'яч у сітку після навісу зі штрафного, арбітри побачили офсайд і взяття воріт не зарахували. Також Мілнер з близької відстані ледь не вразив ціль. Добре виглядали підопічні Клоппа, здавалося, взяли ініціативу в свої руки і ноги, і ні за що не віддадуть її "канонірам".

Але Артета і його команда швидко піймали мерсисайдців на першій же помилці - не можна давати бити Обамеянгу. Класним пасом від Сака скористався П'єр-Емерік і по дивовижній траєкторії вирізав м'яч у дальній кут, Аліссон не мав шансів дістати снаряд. Ідеально все виконав Обамеянг.

Цей швидкий гол вибив з колії "червоних". Якась невпевненість і нервозність стали проглядатися у них, з'явилися вільні зони перед штрафним, Нкетіа ще двічі смачно стріляв з середньої дистанції (зі схожої позиції, з якої забив Обамеянг). Аліссон потягнув перший удар, другому трохи забракло влучності.

"Ліверпуль" продовжував володіти ігровою і територіальною перевагою, але це скоріше був контроль м'яча заради самого контролю. Нічого по-справжньому небезпечного довго не виходило створити. А ось у "Арсеналу" проходили більш гострі комбінації, швидкісні цікаві випади.

Ближче до перерви гра стала в'язкою, силовою, мерсисайдці постаралися включити високий пресинг, при цьому грузли в насиченій і організованій обороні. "Каноніри" сіли глибше, а потім нав'язали більш щільну гру супернику, лише зрідка проходили дальні удари по воротах Мартінеса, хоча всі вони виявлялися неточними. Потім через фланги "Ліверпуль" постарався доставляти м'яч, знову ж таки - з усіма навісами і прострілами в штрафній розбиралися захисники. У першому таймі у команди Клоппа так і не було жодного удару в площину воріт лондонців.

"Червоні" показували хорошу гру в пас, часто переводили акцент атак з флангу на фланг, намагалися заплутати суперника, але "каноніри" не заплутувалися. Тоді лідери "Ліверпуля" стали брати гру на себе, хороший слаломний прохід здійснив Фірміно, але удар бразильця знову виявився неточним. Старалися в атаках Салах, Мане, Мілнер, трохи їм не вистачало, чи то удачі, чи наполегливості. На 56-й хвилині Мане не зміг реалізувати вихід один в один з Мартінесом - як і чому? Напевно, ще не набрав форму, це єдине пояснення, оскільки в минулому сезоні Садіо всі подібні моменти легко реалізовував.

І все ж мерсисайдці зрівняли рахунок. Пройшла атака через центр, буквально продавили захист Салах і Мінаміно, пас японця перервали захисники, але м'яч знову опинився у Мінаміно і він пробив з вигідної позиції. Оборону "Арсеналу" тут звинувачувати не доводиться, ймовірно позначився натиск суперника, і винести м'яч в хаотичній боротьбі навряд чи хтось зміг би.

Розвинути свою перевагу фаворит не зміг. Знову Мане не переграв Мартінеса один в один, ще й оборона "червоних" пропустила кілька атак. Кінець зустрічі вийшов більш обережним, хоча "Арсенал" цілком міг в основний час довести справу до перемоги - Мейтленд-Найлс не реалізував свій момент. Логічно, що справа дійшла до серії пенальті.

Жодного промаху не зробили підопічні Артети - Нельсон, Мейтленд-Найлс, Седрік, Луїс і Обамеянг забили з "точки". А у "Ліверпуля" один промах - молодий форвард Ріан Брюстер потрапив в поперечину. Цікаво, що Клопп випустив його на останніх хвилинах саме під серію одинадцятиметрових.

Непереконливо і навіть якось ніяково виглядав діючий чемпіон Англії. Правда, володар Кубка також не показав нічого надприродного, але за рахунок характеру і організованості заслужив цей 16-й у своїй історії Суперкубок. Більше тільки у "Ман Юнайтед" (21 трофей). У "Ліверпуля" залишається 15 перемог в турнірі.