Вінницька обласна
асоціація футболу

Четвер, 24 вересня 2020, 11:01:43

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Група "А"

ФК «Горизонт» (Хоньківці)  3
ФК «Факел» (Липовець)  0
ФК «ГЛАВВ-ДОР» (Жмеринка)  0

Група "Б"

ФК «Біофарм» (Літин)  3
ФК «Моноліт» (Козятин)  0
ФК «Орлівка»  0

Кубок області

1/8 фіналу Кубку Вінницької області серед аматорських команд сезону 2020-2021 рр.

14 жовтня 2020 р. - перші матчі. 28 жовтня 2020 р. - матчі-відповіді.

"Дністер-С" - "ГЛАВВ-ДОР"    
ФК "Бар" - "Авангард"    
"Поділля" Кир. - "Факел"    
"Поділля" Кр.    
"Промінь"    
"Біофарм" - "Моноліт"    
"Колос" - ФК "Орлівка"    
ФК "Могилів-Подільський - "Горизонт"    

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

До вашої уваги результати жеребкування третього раунду кваліфікації Ліги Європи. Раніше повідомлялось, що "Десна" зустрінеться з переможцем пари "Кукесі" (Албанія) – "Вольфсбург" (Німеччина). Натомість "Колос", якщо пройде грецький "Аріс", зіграє з хорватською "Рієкою".

Невдахи Ліги Чемпіонів

  • Сараєво (БіГ) / Астана (Каз) – Будучность (Чорн)
  • Шеріф (Мол) / Інтер (Андорра) – Дандолк (Ірл)
  • Арарат-Вірменія / Фола (Люкс) – Цельє (Слов)
  • Рига (Лат) / Тре Фіорі (Сан-Мар) – Селтік (Шот)
  • КюПС (Фін) / Слован (Братислава) – Судува (Лит)
  • Легія (Поль) / Сілекс (Мак) – Дріта (Кос)
  • Клаксвік (Ісл) / Коннахс-Куей (Вель) – Динамо Тбілісі (Груз)
  • Юргорден (Швец) / Європа (Гібралтар) – Клуж (Рум)
  • Лінфілд (Пн Ір) / Флоріана (Маль) – Флора (Ест) / Рейк’явік (Ісл)

Основна частина

  • Нимме Калью (Ест) / Мура (Слов) / Орхус (Дан) – ПСВ
  • Гонвед (Угор) / Мальме (Швец) – Локомотіва Загреб
  • Спортінг (Пор) / Вікінг (Нор) – Абердін (Шот)
  • Шарлеруа (Бель) / Сфінтул Георге (Мол) – Партізан (Серб)
  • Вентспіл (Лат) / Русенборг (Нор) – Аланьяспор (Тур)
  • Хіберніан (Маль) / Фехервар (Угор) – Серветт (Швейц) / Реймс (Фран)
  • Тейта (Алб) / Гранада (Ісп) – Локомотів Тбілісі / Динамо Москва
  • Сент-Галлен (Швейц) – АЕК (Грец)
  • ЛАСК (Авс) / Дунайська Стреда (Словаччина) – Яблонець (Чех)
  • Шемрок Роверс (Ірл) / Мілан (Італ) – Бодо-Глімт (Нор) / Жальгіріс (Лит)
  • Ботошані (Рум)/ Шкендя (Мак) – Локомотів (Бол) / Тоттенгем (Англ)
  • Бала Таун (Вель) / Стандард (Бель) – Войводіна (Серб)
  • Ростов (Рос) / Маккабі Хайфа (Ізр) – Железнічар (БіГ) / Кайрат (Каз)
  • Прогрес (Люкс) / Віллем ІІ (Нід) – Лінкольн (Гіб) / Рейнджерс (Шот)
  • ОФІ (Грец) / Аполлон (Кіпр) – Хаммарбю (Шве) / Лех (Поль)
  • Бешикташ (Тур) / Борац (БіГ) – Ріо Аве (Пор)
  • Бачка Топола (Серб) / Стяуа (Рум) – Рітерай (Литв) / Слован Ліберец (Чех)
  • Лачі (Алб) / Хапоель (Ізр) – Колрейн (Пн. Ірл) / Мазервелл (Шот)
  • Гетеборг (Швец) / Копенгаген (Дан) – Пяст (Поль) / Хартберг (Австр)
  • Осієк (Хор) – Базель (Швейц) / Анортосіс (Кіпр)
  • Нефтчі (Азерб) / Галатасарай (Тур) – Ренова (Мак) / Хайдук (Хор)
  • Вікторія (Чех) – Сондерюйське (Дан)
  • Кайсар (Каз) / АПОЕЛ (Кіпр) – Олімпія (Словенія) / Зрінскі (БіГ)
  • ЦСКА Софія (Бол) / БАТЕ (Біл) – Б36 (Фар) / ТНС (Вельс)

Нагадаємо, що через пандемію протистояння складатимуться з одного матчу. Базова дата – 24 вересня. Матчі другого раунду відбудуться 17-го вересня.

28208c

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

22.09 - Гричанюка Віктора
23.09 - Шелеста Олександра
24.09 - Цибрія Володимира
24.09 - Сащенка Ярослава
24.09 - Любченка Сергія
26.09 - Гречковського Геннадія
26.09 - Нгаху Колінса

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити