Вінницька обласна
асоціація футболу

Четвер, 24 вересня 2020, 10:12:22

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Кубок області

1/8 фіналу Кубку Вінницької області серед аматорських команд сезону 2020-2021 рр.

14 жовтня 2020 р. - перші матчі. 28 жовтня 2020 р. - матчі-відповіді.

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга

Перша ліга (захід)

Перша ліга (схід)

Шість матчів – нуль перемог. Ліга націй турнір не для Німеччини. Чотири нічиї і дві поразки. У матчі з Іспанією в четвер Німеччини не вистачило кілька секунд, щоб здобути перемогу. Сьогодні команда Йоахіма Льова відбивалася в останні хвилини і повинна бути задоволена тим, що не пропустила другий гол від Швейцарії.

Швейцарія почала гру проти Німеччини так, як і проти України – активно, з високим пресингом. Однак Die Mannschaft відповіла таким же пресингом і впевненим контролем м'яча. Хорошу взаємодію демонстрували Вернер і Сане, але гол був забитий без їх участі. Захисник Ґладбаха Маттіас Ґінтер поборовся у штрафному суперника і викотив м'яч точно під удар Ґюндогану – 0:1.

Гол не зломив Швейцарію. Команда Петковича створювала тиск біля воріт Німеччини, практично в кожній атаці використовуючи один і той же прийом – пас за спину захисників і вривання з флангу. Не виходило тільки одного – добре вдарити. Уже в першому таймі Німеччина перейшла на гру через контратаки. Двічі хороші моменти запоров Сане. Спочатку вінгер "Баварії" по черзі з Дрекслером пробивав в упор по воротах Зоммера, але кіпер Швейцарії зробив подвійний сейв. А в самому кінці тайму Сане заплутався в своєму дриблінгу і не помітив підключення Вернера.

У інших воріт було не менш цікаво. Сеферович пробив в штангу, а з ударом Джаки впорався Лено. Перший тайм – хитка перевагу німців і 1:0.

Йоахім Льов постарався освіжити і урізноманітнити гру своєї команди виходом Юліана Брандта, але Німеччина була цікава після перерви тільки в перші 10-15 хвилин. Дракслер і Вернер пробивали з хороших позицій, але їх підводила точність. Гості стали набагато повільніше рухатися по полю, а швейцарці залишалися в грі – і їм вдалося відігратися. Емболо вивів на ударну позицію Відмера, і захисник "Базеля" вдарив точно в кут. 1:1 – у Лено не було шансів.

В останні півгодини Німеччину було не впізнати. Часті втрати м'яча, провали в центрі поля... Швейцарії не вистачало зовсім трохи, щоб забити другий м'яч.

Німеччина не реалізувала свої моменти в першому таймі, а після перерви дуже швидко здала. За таким же сценарієм розвинувся і матч з Іспанією. У післяматчевому інтерв'ю Йоахім Льов не виправдовувався відсутністю Нойєра, Кімміха, Ґнабрі і Ґоретцки. Ігрові проблеми Die Mannschaft глибше.

Ліга націй, Ліга А, група 4, другий тур. Базель, "Санкт-Якоб Арена"

Швейцарія – Німеччина 1:1

Голи: Відмер 58 – Гюндоган 14

Швейцарія: Зоммер – Аканджі, Ельведі, Родрігес (Цубер 69) – Відмер, Соу (Ебішер 80), Джака, Беніто – Емболо (Варгас 72), Сеферович, Штеффен

Німеччина: Лено – Рюдігер, Зюле (Та 63), Гінтер – Гозенс (Джан 78), Кроос, Гюндоган, Керер – Дракслер, Вернер, Сане (Брандт 46)

Попередження: Штеффен 49 – Зюле 30, Дракслер 90+3