Вінницька обласна
асоціація футболу

Четвер, 29 жовтня 2020, 14:53:02

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга

Перша ліга (захід)

Перша ліга (схід)

Передбачуваним вийшов матч в Тбілісі, господарі трохи більше зробили для перемоги, хоча свої шанси були і у гостей. Білорусь явно в ослабленому стані, два відносно активних періоди видали підопічні Маркеля. Цього виявилося замало. У рамку воріт жодного удару білоруси не завдали, втім, захист господарів не дозволила розвернутися супернику.

Вирішальний момент стався на самому початку, буквально в другому гострому епізоді, який створили грузини. Окріашвілі взяв гру на себе, на швидкості увірвався в штрафну, захисники зупинили його не за правилами. Чакир одразу вказав на точку. Колишній хавбек українських клубів "Чорноморець" і "Маріуполь" сам реалізував пенальті, голкіпер гадав, і стрибнув у протилежний кут.

Господарі взагалі часто стріляли по воротах, виглядали активніше і більше хотіли перемогти. Заважав обом командам високий брак при передачах, а також нервозність. Ціна перемоги відчутна, тому будь-яка дрібниця відіграє важливе значення. Менше помилялися грузини.

Виділялися на полі Казаїшвілі, Окріашвілі, Какабадзе, потім, коли далася взнаки втома позначився досвід Канкави, капітан грузин і екс-гравець "Дніпра" міг притримати м'яч, зробити хороший пас, звичайно зіграв класно у відборі. Також виділимо хороший вихід на поле Гвилії, який посилив господарів. У збірної Білорусі добре виглядав Бахар, два його удари могли бути і точнішими, але на "безриб'ї" і так добре. Воротар Хаткевіч головний герой у білорусів, три сейви не його рахунку, на виходах він діяв вище всяких похвал. Лише одна помилка у воротаря в матчі, на 27-й хвилині Хаткевіча подстраховлі захисники.

Шанс вирвати необхідний результат виник у білорусів в середині другого тайму, несподівано грузини притиснулися до своїх воріт. Подстрелов і Лаптєв непогано вийшли на заміни, били по воротах - не вистачило влучності. Ну, а також на останніх хвилинах щось на кілька штурмів організували гості. Хоч і збивалися на навали, були не дуже організовані, Білорусь могла розраховувати на щось більше. Проте, переміг сильніший.

Тепер Грузія чекає, хто переможе в парі Північна Македонія - Косово, зіграє з однією з цих команд 12 листопада знову на своєму полі. Швидше за все, грузини знову будуть фаворитами. Якщо збірна Румунії в паралельному протистоянні не зможе здобути дві перемоги, хтось із цих команд - Грузія, Пн. Македонія або Косово - опиняться в групі "С" з Україною на Чемпіонаті Європи-2020.