Вінницька обласна
асоціація футболу

Субота, 20 квітня 2024, 10:21:19

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

V Мотрук Андрій ФК "Локомотив" Жмеринка 5

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2023/2024 рр.

08.05 - Перепилицю Олександра

Збірна Грузії краще виглядала в першому таймі. Господарі в рази більше контролювали м'яч і сміливіше йшли в атаки, три хороших удари по воротах завдали грузини, а збірна Македонії всього один. Гості повністю зосередилися на обороні, майже не контратакували, немов вичікували чогось. При цьому, сама гра проходила на середніх швидкостях, гольових моментів команди створили критично мало.

Можна відзначити тільки моменти за участю Окріашвілі (найактивнішого гравця першого тайму). У кількох епізодах можна відзначити Гвілію і Казаїшвілі. У гостей один небезпечний момент був до перерви - Пандєв несподівано опинився на ударній позиції і вистрілив в дотик. Лорія потягнув складний м'яч.

Все змінилося майже відразу після сигналу арбітра про відновлення гри. Команди обмінялися випадами, відчулося бажання ризикувати, більше пощастило македонцям. Через центр в кілька коротких пасів пройшли гості, Нестеровські вивів Пандєва один на один з голкіпером і герой зустрічі тонко перевів м'яч у ворота. Провал Грузії в обороні, єдина помилка і покарання.

Як не дивно, але збірна Грузії не змогла організувати більш-менш гідного штурму воріт суперника. Майже весь другий тайм був в розпорядженні грузин, проте атаки їх виглядали дуже непереконливо, не виходили флангові прориви, паси в штрафну і навіть ударів по воротах майже не було. Ніби щось стримувало господарів.

Не вдалося проявити характер, та й з майстерністю у грузин, як виявилося, великі проблеми. Північна Македонія перевершила Грузію рівно настільки, щоб здобути мінімальну перемогу. Поки складно говорити про силу цієї команди, щоб випадково не недооцінити її. Лише нагадаємо, що українці недавно зустрічалися з македонцями у відборі на Чемпіонат Європи 2016. Вдома ми перемогли 1:0, в гостях 2:0. У 2004-му році була поразка у "синьо-жовтих" у товариському матчі 0:1, а в 2003-му нічия 0:0.

Звичайно, на Євро-2020 буде писатися нова історія взаємин команд. Можна стверджувати, що збірна України буде фаворитом у матчах з цієї балканською збірною. Головне вивчити її і сприйняти серйозно. Судячи з усього, зневаги до себе македонці не прощають.