Вінницька обласна
асоціація футболу

Четвер, 25 квітня 2024, 07:17:27

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

V Мотрук Андрій ФК "Локомотив" Жмеринка 5

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2023/2024 рр.

Голи: Кріштіану Роналду 35, Мората 90+2 - Узуні 19

"Ювентус": Щесни, Куадрадо, Де Ліхт, Даніло, Сандро, Артур (Ремзі 83), Бентанкур (Рабіо 83), МакКенні (Кулушевскі 62), Бернардескі (К'єза 62), Дібала (Мората 62), Кріштіану Роналду

"Ференцварош": Дібус, Ловренчіч (Ботка 75), Блажіч, Двалі, Хайстер, Фрімпонг, Сомалія, Сігер (Лайдуні 75), Узуні, Зубков (Ісаель 70), Нгуєн (Болі 70)

Попередження: Данiло 80, К'єза 90+3 - Сігер 67

Головний арбітр: Даніель Зіберт (Німеччина)

Угорський Nemzeti Sport в Турині розраховував лише на диво. Італійська Gazzetta Dello Sport очікувала на "карусель голів" у ворота найгіршої оборони Ліги Чемпіонів. Плин цього матчу здавався ясним. Щоправда, загалом поганенька форма "Ювентуса" насторожувала, Андреа Пірло заявляв, що нарешті потужна гра в одному останньому матчі ліги не означає нічого, що матч проти "Ференцвароша" вирішальний за вихід з групи, фінал, і 4:1 в Будапешті оманливий. І Фраді, та й його команда, підтвердили ці заяви, зазвичай граючи цілком на рівних. А рівні матчі виграють суперзірки.

"Ференцварош" йшов четвертим за відсотками точних передач, 11-им за кількістю. За ударами по воротах випереджав "Аякс", "Челсі", "Динамо" з "Шахтарем". В команді обіцяли, що продовжать діяти активно і не ставитимуть автобус. І, попри перехід на 5-4-1 (трохи травмованого Харатіна замінив захисник), слова дотрималися. До перерви "Ювентус" володів м'ячем вдвічі частіше, але у своїх відтинках Фраді виглядали значно краще. Чергуючи спокій зі швидкістю. Перші 27 хвилин виграли за ударами по воротах з рахунком 4:1. А рахунок голам відкрив прорив Нгуєна праворуч і технічне замикання Узуні.

Обидві команди постраждали через слабку оборону. Даніло та Куадрадо, що через травми Бонуччі, К'єлліні та Деміраля грали не на головних своїх позиціях, не втримали Нгуєна та Узуні. Повільні захисники гостей (особливо Двалі) не прикрили Кріштіану Роналду. І розлючений португалець, який не забивав в цьому сезоні лише в одному матчі - в Будапешті - пройшов двох і пробив низом з 22-ох метрів. У дебюті матчу Дібала раптом залишився без опіки під час прострілу КР7. Дібусу довелося рятувати. А після голу Роналду захисники "Юве" ледве прикрили відповіді Зубкова та Хайстера здалеку.

Все ж "Ювентус" в другій третині матчу збільшив домінування. Втім, без швидкості, зіграності та ідей. На 60-ій хвилині з відскоку від Ловренчіча Бернардескі метрів з 17-ти крізь пальці воротаря влучив у стійку. Але одразу ж Герго пробив близько до стійки з 20-ти. Середина другого тайму вже була спокійною і майже рівною. Хоча ну вже з дуже нахабною високою лінією оборони грали гості. Через це Роналду вискочив сам-на-сам. Мората прорвався на кут воротарського. Врятували Дібус та стійка. Дібус врятував й від удару Бентанкура здалеку під поперечину. Фінального штурму й не було.

Але потім прийшов час, в який зірки традиційно вирішують, а команди українців пропускають. Куадрадо прийняв ще один лонгболл за високу лінію оборони, обігнав захисника, навісив, абсолютно вільна зірка (п'ятий гол в турнірі) пробила головою. Прямо в Дібуса, але той вже падав і не втримав м'яч. І "Ювентус" все ж виконав завдання Пірло - забезпечити місце в 1/8 фіналу, щоб можна було надати відпочинок гравцям надалі. Хоча абсолютно не заслуговував виконання. А "Ференцварош" заслужив нічию. Але знову зробив те, чого боявся Сергій Ребров - привіз собі сам.