Вінницька обласна
асоціація футболу

Понеділок, 01 березня 2021, 08:09:29

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга

Перша ліга (захід)

Перша ліга (схід)

В останніх матчах чемпіонату Англії "Ліверпуль" часто втрачав очки через дурні помилки у своїх воріт. Сьогодні доля повернула борг чемпіону Англії. "Ліверпуль" діяв зріло і прагматично, вичікуючи помилок з боку суперника. І РБ "досяг успіху" в цьому.

Юліан Наґельсманн вирішив зіграти без чистих нападників, і залишив в запасі капітана і центрбека Віллі Орбана, довірившись Дайо Упамекано, який з наступного сезону буде виступати за "Баварію". Обидва рішення не виправдали себе. Що стосується "Ліверпуля", то стартова одинадцятки команди Клоппа була максимально передбачуваною.

РБ яскравіше почав матч, і створив перший момент ґ на п'ятій хвилині Ольмо влучив в штангу головою після кросу Анхеліньо. Але "Ліверпуль" швидко захопив контроль над грою. Команда Юрґена Клоппа впевнено володіла м'ячем, а при втратах дуже грамотно включалася в пресинг, змушуючи "Лейпциг" помилятися при виході з оборони. Центрбеки РБ часто помилялася в передачах, не виходило у номінальних господарів виходити в атаку і коли глибоко опускалися до своїх воріт Кампль і Ольмо. "Ліверпуль" вражав організованістю своєї гри, але в першому таймі створював тільки напівшанси.

Друга половина знову почалася з моменту "Лейпцига", але Аліссон врятував ворота "Ліверпуля", вчасно вийшовши з воріт, і скоротивши кут для Нкунку, який випередив у ривку Хендерсона після пасу Анхеліньо. Але в подальшому гості діяли надійніше біля своїх воріт, і у РБ шансів більше не було.

"Ліверпуль" продовжував чекати помилки і його терпіння в результаті було винагороджено. Спочатку Забітцер віддав неточний пас на Клостерманна, дозволивши Салаху перехопити м'яч. Ще до того як форвард "Ліверпуля" вразив ворота, австрієць схопився за голову – він розумів до чого призведе його помилка.

А вже через п'ять хвилин "Ліверпуль" вигравав 2:0. Кертіс Джонс навмання вибив м'яч вперед на половину поля РБ, і Мукіеле, який опікував Мане, послизнувся в самий невідповідний момент. Убивча реалізація – і 2:0, результат протистояння фактично вирішений.

"Лейпциг" зобразив штурм в останні 30 хвилин, але гру переломити не вдалося. Така досвідчена команда як "Ліверпуль" поки ще не по зубах РБ.

Ліга чемпіонів, 1/8 фіналу. Перший матч. Будапешт, "Пушкаш Арена"

"РБ Лейпциг" – "Ліверпуль" 0:2

Голи: Салах 53, Мане 58

"РБ Лейпциг": Гулачі – Упамекано, Клостерманн, Мукіеле (Орбан 64) – Камплm (Хван 73) – Анхеліньо, Забітцер, Айдара (Поульсен 64), Адамс – Ольмо, Нкунку

"Ліверпуль": Аліссон – Александер-Арнольд, Кабак, Хендерсон, Робертсон – Алькантара (Окслейд-Чемберлен 72), Вейналдум, Джонс – Салах (Неко Вільямс 90), Фірміно (Шакірі 72), Мане

Попередження: Айдара 5, Мукіеле 6, Нкунку 52, Анхеліньо 65, Ольмо 76 – Кабак 68, Хендерсон 81