Вінницька обласна
асоціація футболу

Вівторок, 27 липня 2021, 21:09:51

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

фінал

"Моноліт" (Козятин) - "Факел" (Липовець)

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга

Перша ліга (захід)

Перша ліга (схід)

Підопічні Сержіу Консейсау агресивно почали поєдинок і вже на 2-й хвилині ігрового часу відкрили рахунок - Бентанкур віддавав передачу голкіперу туринців Щенсни, але іранський форвард Таремі випередив польського воротаря і встромив м'яч в сітку "зебр". "Дракони" використовували високий пресинг в перші хвилини зустрічі і буквально не давали захисту "Юве" продихнути, Войцех Щенсни часто торкався м'яча на початку матчу.

Ближче до 10-ї хвилини туринці повністю взяли снаряд під свій контроль, але в основному все закінчувалося так і не розпочавшись - перекатами в центрі поля. Дуже хаотично виглядала гра команди Андреа Пірло на початку поєдинку. У свою чергу португальці спокійні відійшли назад, віддали м'яч футболістам "Ювентуса" і перейшли на гру "другим номером", чекаючи можливостей для різких контрвипадів.

Перший небезпечний момент "Юве" створив на 16-й хвилині, Сандро навісив в штрафний майданчик, але К'єза не зміг як слід обробити м'яч і пробив з льоту повз ворота. Досить дивним виглядало рішення Пірло не поставити в старт туринців Альваро Морату - дуже складно італійській команді було розкривати низький блок чемпіона Португалії.

У першому таймі в складі гостей дуже активно себе показував центральний хавбек Уестон Маккенні - 22-річний американець встигав у своїх, і біля чужих воріт: вступав у відбір і намагався загострювати гру в атакуючій стадії "Юве". Незважаючи на перевагу у володінні м'ячем "Ювентуса", саме господарі були ближче до свого другого голу. На 35-й хвилині стався дуже неприємний епізод для коуча гостей, капітан і лідер оборони "Ювентуса" Джорджо К'єлліні був змушений покинути поле через травму - італійського центрбека замінив турок Меріх Демірал.

Дежавю відчув Андреа Пірло на старті других 45 хвилин основного часу - Консейсау знову зумів зарядити своїх підопічних на початок тайму, і вже на 19-й секунді (!) "Порту" зумів подвоїти свою перевагу, завдяки влучному пострілу малійського нападника господарів Муси Марегі!

На 63-й хвилині наставник "Юве" вирішив підсилити лінію атаки своєї команди і випустив на поле Морату, але за підсумком іспанець не зміг як слід увійти в гру і перевернути ситуацію. Туринці так само продовжували плести мережива навколо штрафного майданчика "драконів", але явно не вистачало італійцям винахідливості і рішучості в завершальній стадії атак. Зовсім не клеїлася гра у "зебр", навіть всім відомий майстер верхової боротьби Кріштіану Роналду програвав свої дуелі в штрафному майданчику "драконів"...

По трансляції здавалося, що саме туринці ведуть в рахунку - чемпіон Італії розмірено перекочував м'яч... У свою чергу "Порту" абсолютно не боявся "бьянконері", не відсиджувався в обороні і при зручній нагоді вибігав в вертикальні контрвипади. Все ж в кінцівці зустрічі гості зуміли дотиснути "драконів" і відіграти один м'яч: Рабйо виконав простріл у штрафний майданчик, а Федеріко К'єза відгукнувся на передачу і пробив в протихід голкіперу "Порту" Марчесіну.

Команди закінчили поєдинок за рахунку 2:1 на табло - доля путівки до чвертьфіналу найпрестижнішого єврокубку вирішиться в Турині 9-го березня.