Вінницька обласна
асоціація футболу

Понеділок, 19 квітня 2021, 09:44:10

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга

Перша ліга (захід)

Перша ліга (схід)

Два матчі без перемог поспіль – для "Баварії" це занадто. Команді Ханси Фліка дісталося багато критики за слабкі матчі проти "Армінії" (3:3) і "Айнтрахта" (1:2). Критикам мала б бути гучна відповідь – "Баварія" залишається. Гра з "Лаціо" – підходяща для цього можливість. І римський клуб сьогодні зробив все для того, щоб "Баварія" виграла переконливо.

"Баварія" почала матч енергійно, щоб не допустити того, що було в двох останніх поєдинках Бундесліги (0:2 після першого тайму). Гості високо зустрічали "Лаціо" і рубали в корені атакувальні потуги римської команди. У підсумку "Баварія" була винагороджена за свої стартові зусилля. Мусаккіо віддав невдалий пас на Рейну, Левандовський зіграв на перехопленні, і забив свій 72-й гол у Лізі чемпіонів.

"Лаціо" був напівшокований, і йому знадобилося хвилин десять, щоб отримати контроль над володінням і постаратися створити якісь моменти. В одному з епізодів Мілінкович-Савич вимагав пенальті, але рефері не побачив порушення з боку Боатенґа.

І відразу "Баварія" забила другий. У цій раз Девіс і Ґоретцка виконали роботу по просуванню м'яча, а голом красивим ударом з двадцяти метрів відзначився 17-річний Джамал Мусіала.

Після цього удару "Лаціо" не повернувся. Сімоне Індзагі вирішив вже на тридцятій хвилині зняти з поля Мусаккіо і випустити замість нього лідера роздягальні Лулича. Гру переломити не вдалося. Господарі пропустили третій. Тепер вже провал на правому фланзі, Коман відірвався від Патріка, увійшов в штрафний, вдарив, а на добиванні залишився сам Сане.

0:3 до перерви – питання з переможцем пари було вирішено. "Лаціо" поставився дуже шанобливо до "Баварії", занадто багато їй дозволяв в першому таймі. Але і сама "Баварія" давно не грала настільки добре і переконливо. Напевно, для "Рекордайстера" це був найкращий тайм в 2021 році.

На перших хвилинах другого тайму "Баварія" забила четвертий. Лерой Сане накрутив кількох суперників, виконав простріл, і Ачербі зрізав м'яч у ворота.

Тільки після 0:4 "Лаціо" вдалося забити втішний гол. Корреа красиво продерся між захисників і переграв Нойєра.

Було ще більше 40 хвилин, але інтриги не залишалося. Іноді команди зривалися на відверту грубість. У другому таймі було більше жовтих карток, ніж небезпечних моментів. У підсумку рахунок залишився незмінним – 4:1.

Середній вік стартового складу "Лаціо" перевершував 30 років, але цю гру "Лаціо" не можна назвати зрілою. Можливо римляни занадто перелякалися "Баварії", можливо між двома командами дійсно настільки великий розрив в класі. Рівної боротьби не було.

Ліга чемпіонів, 1/8 фіналу, перший матч. Рим, "Стадіо Олімпіко"

"Лаціо" Рим – "Баварія" 1:4

Голи: Корреа 49 – Левандовський 9, Мусіала 24, Сане 42, Ачербі 47 (авт.)

"Лаціо": Рейна – Патрік (Худт 53), Ачербі, Мусаккіо (Лулич 30) – Ладзарі, Мілінкович-Савич (Катальді 81), Лейва (Ескаланте 53), Луїс Альберто (Акпа-Акпро 81), Марушич – Іммобіле, Корреа

"Баварія": Нойєр – Зюле, Боатенґ, Алаба, Девіс – Кімміх, Ґоретцка (Хаві Мартінес 63) – Сане (Сарр 90), Мусіала (Шупо-Мотінг 90), Коман (Ернандес 75) – Левандовський

Попередження: Луїс Альберто 28, Лейва 51, Марушич 65, Ескаланте 69 – Кімміх 72, Коман 75