Вінницька обласна
асоціація футболу

Субота, 20 квітня 2024, 04:30:49

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

V Мотрук Андрій ФК "Локомотив" Жмеринка 5

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2023/2024 рр.

08.05 - Перепилицю Олександра

З огляду на всі обставини, виїзна поразка 1:2 – кращий результат, на який міг розраховувати "Арсенал".

Форварди "Арсеналу" Ляказетт і Обамеянг не були готові до гри на сто відсотків (в заявку на матч потрапив Обамеянг, і він зіграв лише п'ять хвилин), тому гості почали матч без нападників. Однак схема з "фальшивою" дев'яткою не працювала. Едегор і Сміт-Роу діяли глибше на позиції десяток, і попереду, в штрафний, у "Арсеналу" не було нікого. Це був зразковий "Арсенал" Артети – продумані розіграші на своїй половині і в центрі поля, але повна відсутність ідей в останній третині.

Перший удар по воротах "Арсеналу" вдалося завдати тільки в середині першого тайму. До цього моменту "каноніри" програвали 0:1. "Вільярреалу" вдалося відзначитися в старті гри. Орендований у "Тоттенгема" Хуан Фойт протягнув м'яч через півполя, Чуквуезе отримав м'яч на фланзі, почити фінтити і уперся в спину з двох захисників, але вчасно встиг набігти Трігерос, прошивши Лено сильним ударом.

Через 25 хвилин Лено знову довелося виймати м'яч зі своїх воріт. Цього разу "Арсенал" пропустив після кутового. Подача Парехо, Морено продовжив, а на дальній штанзі був тільки Альбіоль. 2:0.

У "Арсеналу" в першому таймі була тільки спроба заробити пенальті, але Пепе підіграв собі рукою в боротьбі з Фойтом. Жахливі 45 хвилин.

У перерві Унаї Емері зняв з поля нападника Алькасера, випустивши замість нього опорника Коклена. Задум спрацював проти "Вільярреала". "Арсенал" придавив господарів до їхніх воріт, і "Вільярреал" був за крок від того, щоб пропустити. Але стартовий запал "канонірів" швидко вичерпався – на 57-й хвилині Себальос підвів свою команду, отримавши червону картку.

"Вільярреал" міг вирішувати гру, але дуже хороші моменти втратили Коклен і Морено. Все було в руках "жовтої субмарини", але своїми шансами господарі не скористалися.

Скільки разів в цьому сезоні "Арсенал" був врятований від ганьби 19-річним Сака. І сьогодні дуже важливий виїзний гол був забитий завдяки юному вихованцю академії. Сака в куті штрафного спіткнувся об ногу Трігероса і намалював пенальті – одинадцятиметровий вдалося реалізувати Пепе.

Потім залишився вдесятьох і "Вільярреал". Капу одночасно травмувався і був вилучений. В останні 15 хвилин ближче до голу був "Арсенал", але Обамеянг не зміг переграти Рульі.

2:1 – "Вільярреал" міг розраховувати на більше. "Арсенал" ще може врятувати сезон.

Півфінал Ліги Європи, перший матч. Вільярреал, "Естадіо де ла Сераміка"

"Вільярреал" – "Арсенал" 2:1

Голи: Трігерос 5, Альбіоль 29 – Пепе 73 (пен.)

"Вільярреал": Рульі – Фойт (Гаспар 70), Альбіоль, Торрес, Педраса (Альберто Морено 80) – Трігерос (Гомес 80), Пареха, Капу, Чуквуезе – Херард Морено, Алькасер (Коклен 46)

"Арсенал": Лено – Чемберс, Холдінг, Марі, Джака – Парті, Себальос – Сака (Обамеянг 85), Едегор (Мартінеллі 63), Пепе (Вілліан 90+5) – Сміт-Роу (Ельнені 90+5)

Попередження: Торрес 37, Капу 68, Капу 77 – Себальос 44, Себальос 57, Парті 58, Обамеянг 90

Вилучення: Капу 77 – Себальос 57