Вінницька обласна
асоціація футболу

Понеділок, 27 вересня 2021, 12:55:37

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2021/2022 рр.

Перша ліга (схід)

Черговий провальний рік "Арсеналу". У п'ятому сезоні поспіль "каноніри" не зіграють в Лізі чемпіонів. Що там ЛЧ, все єврокубки під питанням – за чотири тури до кінця "Арсенал" займає в англійській Прем'єр-лізі дев'яте місце.

Не буде двох англійських фіналів в Лізі чемпіонів і Лізі Європи. "Арсенал" був зупинений "Вільярреалом" Унаї Емері. Для 49-річного тренера це буде п'ятий фінал ЛЄ, три з них (на чолі "Севільї") він виграв. Програв, тільки коли був тренером "Арсеналу"...

Статистичний вступ з двох абзаців був б недоречний, якби це був захоплюючий і драматичний матч. Але ні. Це було жахливо.

"Арсенал отримав по заслугах. У них сьогодні нічого не було. Не було інтенсивності, атак, лідерів, віри. Вільярреал заслужено вийшов до фіналу Ліги Європи", – написав англійський журналіст Генрі Вінтер, відомий своїми популістськими узагальненнями. Але в цьому випадку він на сто відсотків правий. "Арсенал" провів дуже поганий матч і з такою грою йому не місце в фіналі.

У першому таймі команда Артети нікуди не поспішала. "Вільярреалу" це тільки і потрібно було. "Жовта субмарина" сіла на своїй половині надійним середнім блоком і єдиний момент в перші 45 хвилин "Арсенал" створив тільки після стандарту – Обамеянг влучив в штангу після кутового.

На старті другого тайму "Арсенал" пожвавився, додав у швидкості і створив пару моментів. Добре пробивав Обамеянг, Сміт-Роу не влучив по порожніх воротах після помилки Рульі.

Але активна 15-хвилинка "Арсеналу" не увінчалася голом. Ініціативу перехопив "Вільярреал", команда Емері симпатично розігрувала м'яч через центр, але з фінішем у гостей теж були проблеми.

Останні двадцять хвилин хвилин. Артета йде ва-банк, але навіть якогось штурму у "Арсеналу" не вийшло. Обамеянг знову влучив в штангу, але на 80-й хвилині він поступився місцю на полі Ляказетту, рідкісні хвилини отримав Вілліан, але якихось змістовний атак "Арсеналу" провести не вдалося. 0:0 – "Вільярреал" радіє.

Фінал Ліги Європи відбудеться в Гданську 26 травня. "Вільярреал" зустрінеться з "Манчестер Юнайтед". Кумедний факт: всі їх чотири попередні зустрічі (в Лізі чемпіонів) закінчувалися без голів, 0:0.

Ліга Європи, півфінал, другий матч. Лондон, "Емірейтс"

"Арсенал" – "Вільярреал" 0:0 (результат першої гри – 1:2)

"Арсенал": Лено – Бельєрін (Нкетіа 90+1), Холдінг, Марі, Тірні (Вілліан 80) – Парті – Сака, Едегор (Мартінеллі 66), Сміт-Роу, Пепе – Обамеянг (Ляказетт 80)

"Вільярреал": Рульі – Гаспар, Альбіоль, Торрес, Педраса (Альберто Морено 90+1) – Чуквуезе (Піно 30, Гомес 90+1), Пареха, Коклен, Трігерос – Алькасер (Бакка 72), Херард Морено

Попередження: Нкетіа 90+2 – Піно 86