Вінницька обласна
федерація футболу

Четвер, 18 жовтня 2018, 01:53:43

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Світанок Агросвіт» (Шляхова) 22
ФК «Агро-Астра» (Рачки) 15
ФК «Володимир» (Тиврів) 15

Перша «Захід»

ФК «Біофарм» (Літин) 16
ФК «Горизонт» (Хоньківці) 15
ФК «Колос» (Махнівка) 11

Перша «Cхід»

ФК «Томашпіль» 18
ФК «Поділля» (Крижопіль) 13
ФК «Сатурн-Перемога» (Вапнярка) 11

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

Сліпчик Юрій - "Будівельник" - 1 матч.

Оцабера Олександр - "Горизонт" - 1 матч.

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

5 тур

22 вересня 2018 р.

"Моноліт" Козятин - "Володимир" Тиврів. м.Козятин, стадіон "Локомотив", 14-00.

Арбітр: Бортник Олександр (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Козак Олександр, Моргун Роман (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Прозоровський Михайло (м.Вінниця).

ФК "Орлівка" - "Світанок Агросвіт" Шляхова. м.Теплик, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Сидорук Олександр (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Захараш Володимир (м.Немирів), Федоров Віктор (м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Козачук Юрій (м.Вінниця).

"Агро-Астра" Рачки - "ЕМС-Поділля" Вінниця. м.Немирів, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Маринович Дмитро (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Подлесецький Валерій, Сигерич Антон (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Воробйов Володимир (м.Вінниця).

"Авангард" Ладижин - "Фенікс" Вінниця. м.Ладижин, стадіон "Авангард", 16-00.

Арбітр: Мисак Юліан (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Цибрій Володимир, Олійник Михайло (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Веретинський Анатолій (м.Вінниця).

 

4 тур

15 вересня 2018 р.

"Володимир" Тиврів - "Авангард" Ладижин. м.Тиврів, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Маринович Дмитро (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Шпаркий Євгеній (м.Могилів-Подільський), Кравченко Олександр (м.Жмеринка).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Ляпічев Сергій (м.Вінниця).

"Фенікс" Вінниця - ФК "Орлівка". м.Вінниця, стадіон СК "Нива", 17-00.

Арбітр: Попович Сергій (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Семеренко Кирило, Білаш Назарій (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Прозоровський Михайло (м.Вінниця).

"ЕМС-Поділля" Вінниця - "Моноліт" Козятин. м.Вінниця, стадіон ВНТУ ім.Я.Кулика, 16-00.

Арбітр: Салюк Євгеній (м.Калинівка).

Асистенти арбітра: Нижник Віктор, Дмитришин Денис (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Веретинський Анатолій (м.Вінниця).

16 вересня 2018 р.

"Світанок Агросвіт" Шляхова - "Агро-Астра" Рачки. с.Шляхова, стадіон "Шляхова-Арена", 16-00.

Арбітр: Бортник Олександр (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Дзюба Ігор, Сигерич Антон (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Павленко Ігор (м.Вінниця).

 

3 тур

8 вересня 2018 р.

"ЕМС-Поділля" Вінниця - "Володимир" Тиврів. м.Вінниця, стадіон ВНТУ ім.Я.Кулика, 16-00.

Арбітр: Попович Сергій (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Мисак Юліан, Бортник Олександр (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Прозоровський Михайло (м.Вінниця).

"Моноліт" Козятин - "Світанок Агросвіт" Шляхова. м.Козятин, стадіон "Локомотив", 16-00.

Арбітр: Маринович Дмитро (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Бродовський Руслан, Сигерич Антон (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Дзюба Володимир (м.Вінниця).

ФК "Орлівка" - "Авангард" Ладижин. м.Теплик, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Єрмолов Сергій (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Цибрій Володимир, Копаниця Петро (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Александренко Володимир (м.Вінниця).

9 вересня 2018 р.

"Агро-Астра" Рачки - "Фенікс" Вінниця. м.Немирів, стадіон "Колос", 17-00.

Арбітр: Єрмолов Сергій (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Слободянюк Максим, Сидорук Олександр (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Павленко Ігор (м.Вінниця).

 

2 тур

1 вересня 2018 р.

"Володимир" Тиврів - ФК "Орлівка". м.Тиврів, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Поступайло Дмитро (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Мисак Юліан, Бортник Олександр (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Прозоровський Михайло (м.Вінниця).

"Світанок Агросвіт" Шляхова - "ЕМС-Поділля" Вінниця. с.Шляхова, стадіон "Шляхова-Арена", 16-00.

Арбітр: Сащенко Ярослав (м.Вінниця)..

Асистенти арбітра: Слободянюк Максим, Сигерич Антон (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Дерев'яний Яків (м.Жмеринка).

2 вересня 2018 р.

"Авангард" Ладижин - "Агро-Астра" Рачки. м.Ладижин, стадіон "Авангард", 16-00.

Арбітр: Маринович Дмитро (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Копаниця Петро, Дмитришин Денис (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Дзюба Володимир (м.Вінниця).

"Фенікс" Вінниця - "Моноліт" Козятин. м.Козятин, стадіон "Локомотив", 13-00.

Арбітр: Бортник Олександр (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Савенко Юрій, Мисак Юліан (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Король Петро (м.Вінниця).

 

1 тур

24 серпня 2018 р.

"Моноліт" Козятин - "Авангард" Ладижин. м.Козятин, стадіон "Локомотив", 16-00.

Арбітр: Салюк Євгеній (м.Калинівка).

Асистенти арбітра: Цибрій Володимир, Сащенко Ярослав (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Павленко Ігор (м.Вінниця).

25 серпня 2018 р.

"Світанок Агросвіт" Шляхова - "Володимир" Тиврів. с.Шляхова, стадіон "Шляхова-Арена", 16-00.

Арбітр: Воронюк Андрій (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Єрмолов Сергій, Касанов Павло (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Віскер Олександр (м.Вінниця).

26 серпня 2018 р.

"Агро-Астра" Рачки - ФК "Орлівка". м.Немирів, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Александренко Микола (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Слободянюк Максим, Федоров Віктор (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Дзюба Володимир (м.Вінниця).

28 серпня 2018 р.

"ЕМС-Поділля" Вінниця - "Фенікс" Вінниця. м.Вінниця, стадіон ВНТУ ім.Я.Кулика, 16-00.

Арбітр: Сидорук Олександр (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Дмитришин Денис, Маринович Дмитро (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Коваленко Віктор (м.Вінниця).

Новини СФК «Нива-В»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

16.10 - Греська Михайла
16.10 - Смульського Руслана
17.10 - Тарлецького Олега
17.10 - Хміля Ігоря
18.10 - Сигерича Антона
19.10 - Знак Вікторію
28.10 - Яхна Олександра

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити