Вінницька обласна
федерація футболу

Середа, 12 грудня 2018, 14:27:35

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Світанок Агросвіт» (Шляхова) 22
ФК «Агро-Астра» (Рачки) 18
ФК «Володимир» (Тиврів) 18

Перша «Захід»

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 21
ФК «Біофарм» (Літин) 16
ФК «Локомотив» (Жмеринка) 13

Перша «Cхід»

ФК «Томашпіль» 18
ФК «Поділля» (Крижопіль) 13
ФК «Сатурн-Перемога» (Вапнярка) 11

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

Шкляр Валерій - "Авангард" - 1 матч.

Стаднійчук Роман - "Володимир" - 1 матч.

Смульський Руслан - "Володимир" - 1 матч.

Турчинський Владислав - "Володимир" - 1 матч.

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

Матч 1 туру.

23 вересня 2018 р.

"Дністер-С" Серебрія - "Колос" Махнівка. с.Серебрія, стадіон ім.В.О.Педеля, 16-00.

Арбітр: Маковей Ігор (м.Вінниця)

Асистенти арбітра: Подлесецький Валерій, Єрмолов Сергій (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Дерев'яний Яків (м.Жмеринка).

 

4 тур

15 вересня 2018 р.

"Колос" Махнівка - "Локомотив" Жмеринка. с.Махнівка, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Захараш Володимир (м.Немирів)

Асистенти арбітра: Подлесецький Валерій (м.Вінниця), Мельник Наталія (м.Тиврів).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Уразов Едуард (м.Вінниця).

"Горизонт" Хоньківці - "Промінь-АКВ" Глухівці. с.Хоньківці, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Єрмолов Сергій (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Олійник Михайло, Козак Олександр (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Шаповалов Олег (м.Вінниця).

16 вересня 2018 р.

"Біофарм" Літин - "Фортуна" Калинівка. м.Літин, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Моргун Роман (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Наровицький Юрій, Цибрій Володимир (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Воробйов Володимир (м.Вінниця).

"Візит" Соколова - "Дністер-С" Серебрія. м.Хмільник, ЦМС, 16-00.

Арбітр: Касанов Павло (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Кравченко Олександр (м.Жмеринка), Куниця Михайло (м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Дерев'яний Яків (м.Жмеринка).

 

3 тур

8 вересня 2018 р.

"Локомотив" Жмеринка - "Колос" Муровані Курилівці. м.Жмеринка, стадіон "Локомотив", 17-00.

Арбітр: Маковей Ігор (м.Вінниця)

Асистенти арбітра: Наровицький Юрій (м.Вінниця), Мельник Наталія (м.Тиврів).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Веретинський Анатолій (м.Вінниця).

9 вересня 2018 р.

"Дністер-С" Серебрія - "Горизонт" Хоньківці. м.Могилів-Подільський, стадіон в/ч "Сокіл", 16-00.

Арбітр: Мисак Юліан (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Білаш Назарій, Савенко Юрій (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Веретинський Анатолій (м.Вінниця).

"Промінь-АКВ" Глухівці - "Біофарм" Літин. с.Глухівці, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Моргун Роман (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Семеренко Кирило (м.Вінниця), Трончук Леонід (м.Козятин).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Ляпічев Сергій (м.Вінниця).

"Фортуна" Калинівка - "Колос" Махнівка. м.Калинівка, стадіон "Авангард", 16-00.

Арбітр: Касанов Павло (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Дмитришин Денис, Наровицький Юрій (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Дерев'яний Яків (м.Жмеринка).

 

2 тур

1 вересня 2018 р.

"Горизонт" Хоньківці - "Візит" Соколова. с.Хоньківці, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Сидорук Олександр (м.Вінниця)

Асистенти арбітра: Маринович Дмитро, Маковей Ігор (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Коваленко Віктор (м.Вінниця).

2 вересня 2018 р.

"Колос" Муровані Курилівці - "Фортуна" Калинівка. м.Муровані Курилівці, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Слободянюк Максим (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Наровицький Юрій (м.Вінниця), Мельник Наталія (м.Тиврів).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Ляпічев Сергій (м.Вінниця).

"Колос" Махнівка - "Промінь-АКВ" Глухівці. с.Махнівка, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Маковей Ігор (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Олійник Михайло (м.Вінниця), Трончук Леонід (м.Козятин).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Король Петро (м.Вінниця).

"Біофарм" Літин - "Дністер-С" Серебрія. м.Літин, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Салюк Євгеній (м.Калинівка).

Асистенти арбітра: Дзюба Ігор, Федоров Віктор (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Коваленко Віктор (м.Вінниця).

 

1 тур

25 серпня 2018 р.

"Візит" Соколова - "Біофарм" Літин. м.Хмільник, ЦМС, 16-00.

Арбітр: Бродовський Руслан (м.Вінниця)

Асистенти арбітра: Сигерич Антон, Цибрій Володимир (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Ляпічев Сергій (м.Вінниця).

"Дністер-С" Серебрія - "Колос" Махнівка - перенесено.

"Фортуна" Калинівка - "Локомотив" Жмеринка. м.Калинівка, стадіон "Авангард", 16-00.

Арбітр: Сащенко Ярослав (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Олійник Михайло (м.Вінниця), Трончук Леонід (м.Козятин).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Коваленко Віктор (м.Вінниця).

26 серпня 2018 р.

"Промінь-АКВ" Глухівці - "Колос" Муровані Курилівці. с.Глухівці, стадіон "Колос", 16-00.

Арбітр: Маковей Ігор (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Бродовський Руслан, Савенко Юрій (обидва м.Вінниця).

Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Дерев'яний Яків (м.Жмеринка).

Новини СФК «Нива-В»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

11.12 - Чуракова Артема
16.12 - Гаврищука Максима
16.12 - Ліщину Олега
19.12 - Александренка Миколу
20.12 - Жданкіна Володимира
21.12 - Твердохліба Юрія

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити